Трябва ли да плюете половинката си ???

  • 3 601
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Стига бе, хората се променят. Живота ги променя, няма начин да останат същите. Аз да не съм врачка та да знам отпреди двайсет години с какво ще ме подразни половинката ми един ден или аз него. Ми, че ние като се събираме най- обичаме да се "плюем". Даже с половинките си се събираме семейно и пада невероятен смях. А пък ако сме по женски, няма такава веселба, като започнем да "оплюваме" мъжете  Joy
Ми и децата си "оплюваме". Вашите съвършени ли са? Щото моето не е. Въпреки, че вече е един страхотен, млад мъж, пак има за какво да се оплача. И не, защото съм толкоз претенциозна, просто всеки си има кусури.....................
Аз не съм казала, че няма за какво.Идеални няма, винаги можеш да намериш причина да оплюеш някого.
А че, плюенето на всеослушание не ми е по нрава.
Ако имам причина да недоволствам, ще го каза на предизвикалия го, за да решим проблема.Няма да тръгна да го плюя пред други хора.
Ако тръгна да оплювам децата си, означава да оплювам себе си като провалил се родител.То може и да е така, но нужно ли е да го заявя на всички?    Laughing

# 16
  • Мнения: 45
Между ирония и шеги над недостатъците ни (аз критикувам шегобийно недостатъците на абсолютно всички заобикалящи ме) и "оплюване" разликата е от небето до земята.

Онова което предизвиква смях сред приятели и познати изобщо не може да се нарича оплюване.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Проява на лош вкус, липса на възпитание и елементарна култура

# 18
  • Мнения: 371
Като цяло "плюенето" по хора не ми допада, а за плюене по половинката не може да става и дума. Ако искам да изразя възмущение ще го направя директно пред съответни човек, а не пред хората...
Проява на лош вкус, липса на възпитание и елементарна култура
Peace

# 19
  • Мнения: 9 990
Както винаги-само черно и бяло тук....
Има периоди, има различни връзки, има различни ситуации, има значение с кой споделяш.Що па да е точно плюене?Ако си изговорил с половионката проблемите, а половинката даже не отразява, че има проблем и ти натежи-какво-да се усмихваш мило ли?Обикновено, човек има близък, доверен приятел, на който, като му писне и го стегне шапката-си изплаква...Аз лично съм го правила, пред мен са го правили-да го кажем-заслужили са си го.

# 20
  • Мнения: X
За мен не е едно и също, да споделиш проблеми с приятел, и да плюеш по половинката пред всяка позната, поздравила те с :"Здрасти!Как сте в къщи?"   
А , доколкото схванах, се пита дали плюем , не дали споделяме проблемите си.

# 21
  • Мнения: 9 990
А пита ли се дали е пред всеки срещнат?Или по принцип? GrinningИли кой както си го изтълкува?

# 22
  • Мнения: X
Пред всеки срещнат, пред всеки втори срещнат....няма значение.
Аз правя разлика между "плюене пред  някого" и "споделяне на проблем с някого".   Peace

..............Ако си изговорил с половионката проблемите, а половинката даже не отразява.........
Обикновено, човек има близък, доверен приятел, на който, като му писне и го стегне шапката-си изплаква...............
Ти говориш за споделяне на проблеми с приятел-доверен човек.
Окачествяваш ли го като плюене по мъжа ти?

# 23
  • Мнения: 116
Не,не трябва.И децата си не трябва да плюем. В другата тема го казах-безкрайно много ме дразни този български манталитет характерен за поколението на родителите ми,да изкарват кирливите ризи на съпругът и децата пред приятели,роднини,и обикновено на маса и в присъствието на обсъждания.Един вид надцакване.Пък не се сещат,че това са им най-близките.Ще спра до тук,иначе ще изкажа много крайно мнение за тези хора.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Понеже постоянно виждам как жени плюят мъжете си и мъже плюят половинките си, съвсем логично си задавам въпроса дали е нормално това и всъщност не плюете ли върху себе си ???

Нормално е, в смисъл, че често се случва, но не е хубаво и не би трябвало да се прави...
С уточнението, че между "плюене" и "споделяне" има голяма разлика.
Ако е толкова нетърпимо положението са нужни конкретни действия, а не голи думи и то изречени зад гърба на съответния човек...
А що се отнася до това дали плюем и себе си - и да, и не. Хората се променят, този, който сме избрали навремето, може сега да се превърнал в доста по-различен човек ... Или пък самите ние да сме се променили и вече да гледаме на първоначалния си избор по различен начин... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 9 990
Пред всеки срещнат, пред всеки втори срещнат....няма значение.
Аз правя разлика между "плюене пред  някого" и "споделяне на проблем с някого".   Peace

..............Ако си изговорил с половионката проблемите, а половинката даже не отразява.........
Обикновено, човек има близък, доверен приятел, на който, като му писне и го стегне шапката-си изплаква...............
Ти говориш за споделяне на проблеми с приятел-доверен човек.
Окачествяваш ли го като плюене по мъжа ти?



Да, случвало се е да изговарям нелицеприятни неща по негов адрес, макар не пред всеки втори срещнат-пред доверен приятел обаче-ДА.Няма човек на света, който да не е иъпзшкал от нещо някога пред някого.

Общи условия

Активация на акаунт