Няма Делена, няма Стелена, всички - против Елена! The Vampire Diaries 4/тема 29

  • 24 885
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 21 332
някой може ли да ми даде линк за епизода в интернет, че не ми се тегли  Grinning
Кой епизод ? Simple Smile

# 661
  • София
  • Мнения: 6 219
Олей! Изгледах и 5 епизод! Добре, че са Тайлър и Карълайн плюс Мат и Джеръми... Триото влюбени лигльовци не се трае!

# 662
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
tedy_e, целувки на бебчето   bouquet

# 663
  • Мнения: 6
някой може ли да ми даде линк за епизода в интернет, че не ми се тегли  Grinning
Кой епизод ? Simple Smile
новия 4х07  Grinning

# 664
  • Мнения: 21 332
някой може ли да ми даде линк за епизода в интернет, че не ми се тегли  Grinning
Кой епизод ? Simple Smile
новия 4х07  Grinning
4x07 излиза по-нататък , 4x06 има

# 665
  • Мнения: 6
някой може ли да ми даде линк за епизода в интернет, че не ми се тегли  Grinning
Кой епизод ? Simple Smile
новия 4х07  Grinning
4x07 излиза по-нататък , 4x06 има
жалко  Sad аз съм гледала 6-ти. Бту 7-ми интересен ли е? Или пак е само за "великата Елена"

# 666
  • София
  • Мнения: 6 219
ами той целия сериал е за Елена...



А бе тия луди ли са! Ей ся пуснах 6 епизод. Да убие брат си! сириъсли?!?!?!

# 667
  • Мнения: 2 921
някой може ли да ми даде линк за епизода в интернет, че не ми се тегли  Grinning
Кой епизод ? Simple Smile
новия 4х07  Grinning
4x07 излиза по-нататък , 4x06 има
жалко  Sad аз съм гледала 6-ти. Бту 7-ми интересен ли е? Или пак е само за "великата Елена"

Абе няма епизод бе  Joy

# 668
  • Варна
  • Мнения: 37
ами той целия сериал е за Елена...



А бе тия луди ли са! Ей ся пуснах 6 епизод. Да убие брат си! сириъсли?!?!?!

 Уби го, но пак не беше тя. Laughing

# 669
  • Мнения: 1 517
Много ми е криво днес без серия. майка ми вика "слави ли филма, искам след работа да го гледаме" И аз без да мисля я питам "кой филм от всичките?" и тя "С моя синеок хубавец" hahaha и аз като я разочаровах, че няма да има серия чак се попари Mr. Green Mr. Green

# 670
  • Мнения: 6
че то тая седмица няма ли епизод  Grinning аз чак сега разбирам

# 671
  • София
  • Мнения: 3 581
Много ми е криво днес без серия. майка ми вика "слави ли филма, искам след работа да го гледаме" И аз без да мисля я питам "кой филм от всичките?" и тя "С моя синеок хубавец" hahaha и аз като я разочаровах, че няма да има серия чак се попари Mr. Green Mr. Green
Неин, неин, колко да е неин hahaha

# 672
  • Мнения: 1 517
Много ми е криво днес без серия. майка ми вика "слави ли филма, искам след работа да го гледаме" И аз без да мисля я питам "кой филм от всичките?" и тя "С моя синеок хубавец" hahaha и аз като я разочаровах, че няма да има серия чак се попари Mr. Green Mr. Green
Неин, неин, колко да е неин hahaha
Ееее, айде имате си сюжет, оставете и го на жената да се радва и тихо си го поделете после  Joy Joy Joy

# 673
  • София
  • Мнения: 3 581
Ей тоз и давам

# 674
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Много ми е криво днес без серия. майка ми вика "слави ли филма, искам след работа да го гледаме" И аз без да мисля я питам "кой филм от всичките?" и тя "С моя синеок хубавец" hahaha и аз като я разочаровах, че няма да има серия чак се попари Mr. Green Mr. Green

Моята майка пък ми сервира, че Пръчи и Роб са много готина двойка. Laughing
Не мА бийте за спама.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт