Няма Делена, няма Стелена, всички - против Елена! The Vampire Diaries 4/тема 29

  • 24 753
  • 724
  •   1
Отговори

Анкета

Да си остане ли Елена вампир или да се "излекува"?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • София
  • Мнения: 6 219
The Vampire Diaries

 


 


 


 

Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Катерина Греъм, Мат Дейвис, Кандис Акола, Сара Канинг, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето ѝ.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Линк за сваляне на епизодите

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2



Фен-групата на сериала във Facebook

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13,Тема 14 ,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,тема 19 Тема 20  Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 22:22 от Vanya_I

# 1
  • София
  • Мнения: 6 219
Кой от героите ви се иска да умре?

Стефан    8 (5.1%)
Елена    3 (1.9%)
Деймън    3 (1.9%)
Клаус    4 (2.5%)
Керълайн    0 (0%)
Тайлър    6 (3.8%)
Ребека    13 (8.3%)
Илайджа    2 (1.3%)
Мат    4 (2.5%)
Джеръми    1 (0.6%)
Бони    35 (22.3%)
Меридит    21 (13.4%)
Кол    12 (7.6%)
Лиз    4 (2.5%)
Керъл    1 (0.6%)
Катрин    1 (0.6%)
Никой    39 (24.8%)

Общ брой гласове: 115

Бони печели с не много убедително мнозинство, ноооо... май нещата ще се променят след още някоя серия!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Ване, мерси за веселяшката тема!  Hug

По анкетата - гласувАх те така:

Да се "излекува", та Брам Стокър да се обърне в гроба.
Да вземат да я утрепат, 'щото искам повече екранно време за Клаус.
(определено искам повече екранно време за Клаус!!!!)

# 3
  • sf
  • Мнения: 10 081
Точно навреме, мерси за темата.
Казвам ви лека нощ и отивам да спя, и понеже Топлофикация не е пуснала парното, съм си взела нещо за топлене  Mr. Green
Скрит текст:

За статистиката- гласувах с опция 4  Whistling

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
donsita, на ти го по китеник да те топли.

# 5
  • Мнения: 74
Ване, мерси за новта тема   bouquet
Аз искам Елена да си остане вампир.

# 6
  • sf
  • Мнения: 10 081
 Joy ама точно в десетката

# 7
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Глас за:
Изобщо не ми е интересна Елена. к'вото ще да прави.   Mr. Green

Без букети за Ването,тя си знае  Whistling

# 8
  • Мнения: 9 095
ауууууууу, тва с китеника от кой филм е Rolling Eyes иначе аз гласувах с Клаусянската опция, солидарно някак Whistling

# 9
  • Мнения: 0
Привет и от мен!

Гласувах за : И да остане, и да не остане вампир пак ще си гледам сериала пиейки бира и
                       Да вземат да я утрепат, 'щото искам повече екранно време за Клаус

Все повече ми харесва Клаус, та затова.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
ауууууууу, тва с китеника от кой филм е Rolling Eyes иначе аз гласувах с Клаусянската опция, солидарно някак Whistling

От "Александър". Джоузеф има малка роля там.

# 11
  • Мнения: 138
Аз гласувах за тези (леко разминаващи се) опции.
Като вампир е по - готина. остава!
Да вземат да я утрепат, 'щото искам повече екранно време за Клаус.


Наистина, до гуша ми е дошло вече от Елена. Да си се вайка там, а Деймън да си намери някоя по-свястна. А повече екранно време за Клаус, няма спор, е идеално решение.

ПП Александър?! Пак не съм гледала внимателно. Джаред Лето ме разсейваше.  Laughing

# 12
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 285
Гласувах да се излекува Peace По начало не исках да се превръща във вампир.
Но ако ще има лек да карат всички по домова книга Thinking което пък ще остави сериала без  вампири.Но това никой го не иска  ooooh!
Иначе идеята деца, остаряване заедно, ала бала е готино.....но  -отиваме в съвсем друг жанр StopКашаааааа

Бе от къде им хрумна това за тоя лек! ooooh!

Мерси за темата   bouquet

# 13
  • Мнения: 74


Бе от къде им хрумна това за тоя лек! ooooh!

Мерси за темата   bouquet

От книгата. Те само да не ги пратят и в други светове, че кашата ще е пълна.

# 14
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 285
Бе от къде им хрумна това за тоя лек! ooooh!

Мерси за темата   bouquet

От книгата. Те само да не ги пратят и в други светове, че кашата ще е пълна.

Съвсем изключих за книгите,ама и аз ги зарязах точно когато Елена се завърна от онзи свят ooooh! И всички дойдоха на посещение да я видят hahaha а тя летеше из стаята! Тотална тъпня!

Общи условия

Активация на акаунт