The Vampire Diaries сезон 2- 15 тема

  • 23 345
  • 702
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
 

 

 

 

 

Нина Добрев, Пол Уесли,Иън Сомърхалдър, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Може да сваляте епизодите от тук: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=The+vampire+di … =0&incldead=1

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13,Тема 14

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

# 1
  • Мнения: 3 736
Хоооп!  Mr. Green Танчик, как точно навреме, днес се притеснявахме с Мокка и Уоми дали ще има кой да пусне темата.

Йо, теми не се трият, бре, само се заключват, споко.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 778
Хоооп!  Mr. Green Танчик, как точно навреме, днес се притеснявахме с Мокка и Уоми дали ще има кой да пусне темата.

Така си е  Simple Smile Мерси за темичката   bouquet

ПП: Не разбрах какво имаше в предвид с емотиконката, тя беше емотиконка притеснена от изтриване  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 558
Хоооп!  Mr. Green Танчик, как точно навреме, днес се притеснявахме с Мокка и Уоми дали ще има кой да пусне темата.

Така си е  Simple Smile Мерси за темичката   bouquet

ПП: Не разбрах какво имаше в предвид с емотиконката, тя беше емотиконка притеснена от изтриване  Mr. Green

 Sick Това е "гадене/отвращение",а не "притеснение". Rolling Eyes Това имах предвид!

# 4
  • Мнения: 3 736
Объркала ги е от вълнение  Wink

# 5
  • Мнения: 1 558
Объркала ги е от вълнение  Wink



Сигурна съм...

# 6
  • София
  • Мнения: 12 229
Запис.

# 7
  • Мнения: 6 493
Благодаря и.........това чакане ни напряга някак Laughing (да не объркам емотиконката Wink)

# 8
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
айде и аз тук ,че вече забравих кога беше стария епизод  Whistling

# 9
  • Мнения: 3 736
Да, добре, че тук пускат 'previously' в началото на следващия.

# 10
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Да, добре, че тук пускат 'previously' в началото на следващия.
даааам,аз наистино помня само откъслечни моменти  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз пък не съм ги забравила, защото тука пускат повторения до откат. Даже снощи гледах последната серия, в която Роуз беше ухапана Peace

# 12
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
О нова тема,точно преди старта на новия епизод Crazy Party Party Party Party

Благодаря ти Трайче  bouquet Hug Heart Eyes Hug

Йо споко би то и 50 страница също може се пише,нидей така няма се притесняваш! Peace

# 13
  • Мнения: 2 778

Не съм ги объркала, но то не беше към теб това... Няма значение. Извинявай ако има нещо, но просто се чудех какво ще правим с темата, понеже ти не си писала отдавна, а знам че ти ги пускаш Simple Smile

# 14
  • Мнения: 65
изчака ми се чакането на новия епизод, аз досега ги изгледах всичките наведнъж , а сега вече нямам търпение  Hug

Общи условия

Активация на акаунт