The Vampire diaries-"You're Undead To Me"- 7 тема

  • 29 368
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558

 



Нина Добрев, Пол Уесли,Иън Сомърхалдър, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.



Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Може да свалите епизодите от тук: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=The+vampire+di … =0&incldead=1

Саундтрак към епизодите : тук

Тема 1,Тема 2,Тема 3,Тема 4,Тема 5,Тема 6

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 19:47 от TraYkovA

# 1
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Трайкова, мерси  bouquet

Е те по книга ли са на толкова? Съжалявам, но от бързане да наваксам със сериите не си спомням да съм чула на колко години са, освен официалните 150 Mr. Green

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 3 581
Благодаря за темата  bouquet
Сега виждам, че Пол има много хубави очи на втората снимка Mr. Green

# 4
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Ох, във връзка с очите, само моля ни мъ бийте Embarassed Само аз ли имам усещането, че Иън е леко кривоглед Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 57
Отново страхотна тема  smile3525,
а новите снимки са много, много готини. Супер си TraYkova  Simple Smile

# 6
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 Crossing Arms Как ще е кривоглед Иън,много си е добре.Я къв прекрасен поглед има  Heart Eyes 

  bouquet Трайки мерси.

Аз нямам търпение да излезе 5та книга на бг,дано да е началото на май,а не краят  Praynig
 

# 7
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Бе никой не му оспорва прекрасния син поглед Mr. Green Ама има нещо Embarassed

# 8
  • Мнения: 0
Crossing Arms Как ще е кривоглед Иън,много си е добре.Я къв прекрасен поглед има  Heart Eyes  

  bouquet Трайки мерси.

Аз нямам търпение да излезе 5та книга на бг,дано да е началото на май,а не краят  Praynig
  
За съжаление ще е в края. Точната дата е 26 май.

Колкото до възрастта на братята, толкова са в сериала. Четох го в един сайт преди доста време. Но мисля, че са по-възрастни в книгата.

А за Иън не мисля, че е кривоглед, или поне не съм се заглеждала.

И аз благодаря за прекрасната нова тема! Heart Eyes

# 9
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Е той така си върти непрекъснато очите и прави разни физиономии, че не може да се забележи винаги.
А за възрастта - явно има леко несъответствие с книгата и може ми затова съм останала с такова впечатление, че са по-големи. Или поне образите във филма създават такова усещане.

# 10
  • Мнения: 18
И аз да се запиша,че тези дни съм заета и не съм влизала.
Тук има снимки на 21 епизод.Много интересен се очертава http://www.youtube.com/watch?v=_P6IL1_gKn0

# 11
  • Мнения: 1 558
Радвам се,че ви харесва! Hug Сега чакам идеи за анкета Whistling

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
Трайкова, мерси  bouquet

Е те по книга ли са на толкова? Съжалявам, но от бързане да наваксам със сериите не си спомням да съм чула на колко години са, освен официалните 150 Mr. Green

В сериала май са на около 150, а в книгите доколкото си спомням - към 500-годишни.

# 14
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286


В сериала май са на около 150, а в книгите доколкото си спомням - към 500-годишни.

Да в книгите са ренесансови италианци.Във филма са ги поамериканчили и са ги подмладили.

Общи условия

Активация на акаунт