The Vampire Diaries ( Дневниците на вампира)

  • 75 385
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558

 Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Sara Canning, Katerina Graham, Candice Accola, Zach Roerig, Kayla Ewell, Michael Trevino

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.



Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Може да свалите първи епизод от тук: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=187836&hit=1

# 1
  • Мнения: 1 558
Снощи изгледах 1-ви епизод и ми хареса.Изглежда доста обещаващ Peace

# 2
  • Мнения: 776
Запис в темичката Simple Smile Свалям първи епизод, надявам се да ми хареса Peace. Имам големи очаквания за сериала, дано няма нищо общо с True Blood. Кевин Уилямсън има страшни "попадения" ( D's Creek Hug) сред сериалите и невъобразимо ужасни бози сред филмите (Писък; Знам какво направи миналото лято Tired) . Надявам се да заложи на "умния" диалог и човешкия елемент, както и да развие любовната история по този меланхолично-оптимистичен начин, на който само той е способен Wink

# 3
  • Мнения: 1 558
Не,няма нищо общо с True blood Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз го изгледах снощи, хареса ми пилотката.
Изобщо не прилича на True Blood, но затова пък много напомня на Туайлайт.
Наш`то девойче изглежда много добре и играе доста прилично  Peace


Между другото, доколкото разбрах, на 16-ти септември ще излезе първата книга на български на издателство Ибис.
А тук можете да четете фен-превод на първите 4 книги и 22 глави от 5-тата.

И малко промо-снимки:
1
2
3
4
5

Последна редакция: сб, 12 сеп 2009, 16:53 от Amidala

# 5
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ооо,нов филм за вампири а аз още съм на True blood. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 776
Вече има субтитри Party в Замунда Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 149
Oх най-накрая.Ще чета книгите и ще гледам сериала едновременно.Така ще си увелича удоволствието Wink

# 8
  • Мнения: 183
запис   bouquet  още не съм гледала първия епизод. Четох обаче наскоро ,че една от актрисите Нина Добрев е българка  bg

# 9
  • Мнения: 776
Изгледах първия епизод, сериалът започна обещаващо Hug. Нямам търпение за втория Party
Нина е сладурка Heart Eyes и играе прилично Wink Интересно дали се самопределя като българка или вече е забравила корените си Rolling Eyes
Момичета, някой чел ли е книгите? Интерсува ме дали любовната история е завладяваща, като тази в Twilight сагата Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И аз тук  Mr. Green
Изгледах го, хареса ми..Само, че Стефан ме дразни във физиономия, нещо в челюстта..и много дърт за ученик бее

# 11
  • Мнения: 295
И аз да се запиша и тук,ама как прилича на Здрач-първи срещи в колежа...
Нашата девойка ми прилича малко на Алисия Милано.
Стефан не ме кефи особено за сега.
Нямам търпение да започна книгата,още не съм доизгледала епизода,дано ми хареса...

Последна редакция: сб, 12 сеп 2009, 21:46 от Kameliya

# 12
  • Мнения: 3
 Добре започна сериалът. Приятно и недразнещо. Чакам 2 епизод. Нашето момиче май най-добре се справя, пък и е хубаво. От мъжете кой да отличиш  newsm78  Стефан не е като за ученик, на учител прилича Grinning

# 13
  • Мнения: 776
Само, че Стефан ме дразни във физиономия, нещо в челюстта...

 Mr. Green Взе ми буквите от клавиатурата, тъкмо щях да пиша, че има нещо отсечено в лицето, челюстта му е много голяма Crazy Да им бяха разменили местата с братчето, то става Laughing Flutter Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 309
На мен пък всичко ми хареса-и актьорите,и историята,и музиката не на последно място.И на мен ми напомня на 'Здрач",но като че ли повече ми хареса.Чакам с нетърпение следващите епизоди!
Знае ли някой по колко пъти в седмицата ще излиза?

Общи условия

Активация на акаунт