The Vampire Diaries-„Love sucks„ 3 тема

  • 34 835
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558


Нина Добрев, Пол Уесли,Иън Сомърхалдър, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.



Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Може да свалите епизодите от тук: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=The+vampire+di … =0&incldead=1

Саундтрака към всички серии: тук

Тема 1,Тема 2

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 10:41 от TraYkovA

# 1
  • Мнения: 647
Честита нова темаа!

# 2
  • Мнения: 12
Трайкова      bouquet   Ще чакам анкетата   Simple Smile 
Изпревари ме в предната тема за това ще го напиша и тук  Simple Smile

Абе знаеше,но все пак тя беше в безпомощно състояние.Не виждам как спасяването на Лекси щеше да навреди на Елена Thinking

Да , Еленка щеше да си седи кротко в ъгъла, а Стефан спокойно можеше да спаси Лекси , но може би не го направи за да не разбере полицайката , че и той е вампир , а Стефан не е като Деймън да убива всеки който му се пречка и щяха да разкрият тайната им  Peace

# 3
  • Мнения: 1 558
Искаше ми се анкетата да е свързана с новия епизод,но ако не ви се чака,мога да се опитам да измисля нещо newsm78

# 4
  • Мнения: 1 558
Абе знаеше,но все пак тя беше в безпомощно състояние.Не виждам как спасяването на Лекси щеше да навреди на Елена Thinking

Да , Еленка щеше да си седи кротко в ъгъла, а Стефан спокойно можеше да спаси Лекси , но може би не го направи за да не разбере полицайката , че и той е вампир , а Стефан не е като Деймън да убива всеки който му се пречка и щяха да разкрият тайната им  Peace

Точно затова казах,че те са толкова бързи,че полицайката изобщо нямаше да разбере какво става,още по-малко да го види и разпознае,особено в тъмното Peace  Просто Стефан си е....Стефан Wink

# 5
  • Мнения: 603
На Деймън му трябваше изкупителна жертва в лицето на Лекси - трябваше да хвърли някого на кучетата, за да се успокоят хората, че са убили "вампирът".

# 6
  • Мнения: 12
Искаше ми се анкетата да е свързана с новия епизод,но ако не ви се чака,мога да се опитам да измисля нещо newsm78

Аз мислех че вече си измислила , но ще чакаме епизода тогава !   Hug
Да можеше да го направи много бързо Стефан , но .... такъв е сценария на филма   Laughing

На Деймън му трябваше изкупителна жертва в лицето на Лекси - трябваше да хвърли някого на кучетата, за да се успокоят хората, че са убили "вампирът".
Да и убиха Лекси без нищо да е направила , Деймън я уби също за да спечели повече доверие от сртана на хората и защото Лекси беше по-силна от него и можеше да му създава неприятности занапред !  Peace

# 7
  • Мнения: 1 558
Да,Деймън я уби,защото беше идеалната жертва и по този начин спаси себе си и Стефан от преследване Peace Колкото и лоша да е била постъпката му,със сигурност ще има и положителен ефект  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз да ви следя, нищо, че не пиша много  Grinning
Чета втората книга, ама нещо бавно ми върви  Confused

# 9
  • Мнения: 3
Трайкова, с този подпис ме разсейваш, ама много  Simple Smile

А защо Деймън не може да се храни ма-а-а-алко по-надалеч от Мистик Фолс, може и да бъркам за името на града в момента, и да не се налага да се спасяват чрез изкупителни жертви  newsm78          Не мога да го разбера Деймън. Сега се сещам за доброто, което направи на Джерами - чак не можаха да го познаят домашните му.

# 10
  • Мнения: 1 558
Трайкова, с този подпис ме разсейваш, ама много  Simple Smile

А защо Деймън не може да се храни ма-а-а-алко по-надалеч от Мистик Фолс, може и да бъркам за името на града в момента, и да не се налага да се спасяват чрез изкупителни жертви  newsm78          

Защото там храната е по-вкусна  Mr. Green

П.П Какво за подписа ми?Като ме видиш и очакваш Ерик да влезе през вратата нали? Heart Eyes Laughing

# 11
  • Мнения: 3 576
Ето ме и мен в темата Wink


Да, Деймън наистина можеше да се храни по-надалеч от градчето, заради него се случиха всичките им неприятности  Crossing Arms
С Джеръми е интересен случая, може в някакъв момент да се окаже, че промяната не е за добро - някак си ми е прекалено подозрително да е толкова примерен  Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 350
И аз да Ви следя в нповата тема. Записче.
Тъкмо почна да ми става интересна Лекси и зеха че я трепнаха ...е много се ядосах онзи ден заради това.
За Джеръми - струва ми се подозрителен. Деймън според мен му е казал нещо ама ние така и не го видяхме/чухме точно тази сцена.

# 13
  • Мнения: 1

За Джеръми - струва ми се подозрителен. Деймън според мен му е казал нещо ама ние така и не го видяхме/чухме точно тази сцена.

Когато Елена и леля Джена говореха на канапето и в потрес от ученолюбието му едната каза "Как мислиш, извънземни?" Дрери отвърна "Чух ви!"

Нещо гнило има тук - или е във фаза на превръщане във вампир, или Демън го манипулира психически, вероятно дори би могъл да го използва за шпионин при Елена.

# 14
  • София
  • Мнения: 350
ако беше в фаза на превръщане в вампир едва ли щеше да учи толкова според мене

Общи условия

Активация на акаунт