The Vampire Diaries-„Game on,Elena„ 2 тема

  • 32 580
  • 730
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558

Нина Добрев, Пол Уесли, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.



Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Може да свалите епизодите от тук: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=The+vampire+di … =0&incldead=1

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 16:33 от TraYkovA

# 1
  • Мнения: 17
Йее имаме си 2-ра тема   Hands Clap

За анкетата гласувах , че ми допадат почти всички без...и сега посочвам  - Вики-не ми допада момичето, изглежда ми някак си много възрастна за ролята, а също донякъде Каролайн и Бони... особено Бони, ако беше с червена коса щеше да е много по яко...
Хахах и то май само Елена ми допада и Леля Джена  Mr. Green

Хм.. след като Луган е мъртъв интересно как ли ще реагира Джена?

# 2
  • Мнения: 2 149
Да,допадат ми всички Wink

# 3
  • Мнения: 3 576
Хех, колебая се между няколко отговора и се чудя, дали забелязвам преди всичко само мъжете  Mr. Green

В началото всички ме дразнеха, заради очебийната разлика с описанието в книгите.
Мъжете са добър избор като цяло, макар че все още Йън ми е противен на моменти.
Мат е симпатяга, и за Тейлър са избрали много хубаво момче.
Дразни ме братлето като визия, а ролята му е напълно излишна.
Пол е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes сладур.

От жените Елена все повече ми харесва, Бони е сладка, а Вики много ме кефи - много ми е секси, въпреки че играе пропаднала наркоманка.
Антипатична ми е единствено Карълайн - една прекалено бледа, невзрачна.....

# 4
  • Мнения: 17
Антипатична ми е единствено Карълайн - една прекалено бледа, невзрачна.....

Тя до голяма степен съответства на описанието на Елена според книгите.

# 5
  • Мнения: 1 558
Антипатична ми е единствено Карълайн - една прекалено бледа, невзрачна.....

Тя до голяма степен съответства на описанието на Елена според книгите.

Като се замисля май само тя отговаря на описанието си Thinking Гласувах,че не ми пука Peace И без това забелязвам предимно Деймън  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
"Не ми пука,и без това не ги забелязвам,гледам предимно мъжете" Peace

От жените харесвам единствено Елена. И донякъде Джена.
Вики и Каралайн са ми антипатични, а Бони ми е неприятна с тази изкривена уста  Tired

# 7
  • Мнения: 1 558
Бони ми е неприятна с тази изкривена уста  Tired

И на мен ми направи впечатление,но си помислих,че така ми се струва Confused

# 8
  • Мнения: 295
Отговорих с не ми пука...и без това гледам само Пол Mr. Green

# 9
# 10
  • Мнения: 12
Здравейте !

Благодаря за новата тема                bouquet
Гласувах , че харесвам всички ! Въпреки че не отговарят на описанието са много готини , само ролята на Вики не ми харесва , но артистката е хубаво момиче !    Heart Eyes
На мен пък Мат ми е някак си невзрачен , не изразява никакви чуства , всичките си реплики ги казва по един и същи начин !
А Джеръми и Тейлър са големи симпатяги   Simple Smile
Пол\Стефан и Иън\Деймън мисля , че няма нужда да ги кометирам !   Heart Eyes
Сега ще гледам серията без субс  Tired  после ще коментирам повече ! 

П.П. Трайкова и Тринити честити аватари , на Тринити е от няколко дни ама забравих да честитя !  Hug

# 11
  • Мнения: 116
Я, втора тема..... браво на нас!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 384
Изгледах серията и се развълнувах!Много ми хареса танца на Деймън и Вики,по-скоро неговия танц!Ако ви попаднегифче с танца му моля свиркайте!  PraynigМного ми допада тоя образ,егати веселяка чак забравям че играе лошия.И защо реши да направи Вики вампир не ми стана ясно,някой ще ме осветли ли в книгите по точно ли е описано?
Принципно освен Елена в другите актриси не виждам никакво излъчване,поне за мен е така.Джена може би изгражда образ.Толкова хубави,интересни актриси има как са ги избрали тея.Явно връзкарството ще го има винаги.  Joy
Опитвам се да харесам Вики,но просто актрисата ми е антипатична.Може би в книгите ще я преоткрия,знае ли човек.

# 13
  • Мнения: 295
Не съм доизгледала епизода,но да споделя,че ми харесва,че Стефан от миналото не е представен чак за такъв кавалер-загубеняк както в книгата.
Деймън май ще си навлече ролята на бавачка на Вики/като Бил в Истинска кръв Joy,макар,че тогава избора не беше негов/.
Доколкото разбирам братята отначало са се разбирали,конфликта идва после.
Реакцията на Елена долу горе е поносима.

# 14
  • Мнения: 1 343
Така пльос и аз Simple Smile
Прочетена е вече първа книга и подяволите много разлики има между сериала и книгата.
Гласувах че ми харесват и съжалявам ама бих си променила гласа на предната анкета Simple Smile
СПОЙЛЕР: вече мисля че проблема за началните дразги м/у братята е майка им.

Общи условия

Активация на акаунт