Няма Делена, няма Стелена, всички - против Елена! The Vampire Diaries 4/тема 29

  • 24 823
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 782
АХахахаххахахаххах, Ванееее, ебаси анкетата  Joy

Ако трябва да гласувам по предпочитания, искам Елена да си остане вампир. Но ме кефят опциите "Брам Стокър да се обърне в гроба" и "Искам повече екранно време за Клаус" хахахаха, ох ще загина. Оправихте ми сутринта Simple Smile

Официално описание на въпросния, Коледен епизод - http://series.twifun-bg.com/?p=9939

Ново промо за сезон 4

# 31
  • Венера
  • Мнения: 858
Аз пък искам Елена да остане вампир,даже да стане зла.Малко да и променят характеристиките,че вече почна и на мен да ми писва яко.А Бони не знам милата как може още да се занимава с тях.Те на право и таковаха таковата.

# 32
  • Мнения: 2
Мерси за темата!
Аз гласувах за 1- вото

# 33
  • Мнения: 6 493
Запис ! Ване   bouquet  Mr. Green
Скрит текст:
Бира , бира

# 34
  • Мнения: 9 095
Аз пък искам Елена да остане вампир,даже да стане зла.Малко да и променят характеристиките,че вече почна и на мен да ми писва яко.А Бони не знам милата как може още да се занимава с тях.Те на право и таковаха таковата.

тъй де- и ние я караме да си ходи, ма тя все седи hahaha

# 35
  • Мнения: 74
Аз пък искам Елена да остане вампир,даже да стане зла.Малко да и променят характеристиките,че вече почна и на мен да ми писва яко.А Бони не знам милата как може още да се занимава с тях.Те на право и таковаха таковата.

тъй де- и ние я караме да си ходи, ма тя все седи hahaha

Те сигурно няма да я махнат, че кой ще им прави пръстените и ще разменя тела  Mr. Green. Да вземат да я гаджосат, така може да се оправи малко.  Mr. Green  Другия вариант е да започне, да прави черна магия.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 581
Тая снимка е от един филм за богове, където му смачкаха топките с един чук. На Клаус де, не на боговете Rolling Eyes

# 37
# 38
  • Мнения: 1 331
Ааааааа, Ванеее! Заглавието е мега яко!  Joy И манипулираш вота с това екранно време за Клаус. Peace  Това е най-якия отговор. И Стефан да стане изкормвач, Деймън да стане пак лош, Бони да умре, а сериалът да премине към HBO!

# 39
  • Мнения: 2 782
Ааааааа, Ванеее! Заглавието е мега яко!  Joy И манипулираш вота с това екранно време за Клаус. Peace  Това е най-якия отговор. И Стефан да стане изкормвач, Деймън да стане пак лош, Бони да умре, а сериалът да премине към HBO!

Последното ако стане друго не ме интересува  Joy

# 40
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ааааааа, Ванеее! Заглавието е мега яко!  Joy И манипулираш вота с това екранно време за Клаус. Peace  Това е най-якия отговор. И Стефан да стане изкормвач, Деймън да стане пак лош, Бони да умре, а сериалът да премине към HBO!

Последното ако стане друго не ме интересува  Joy

Да и мен,кога викаш ще стане  Whistling Crazy Joy Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Ааааааа, Ванеее! Заглавието е мега яко!  Joy И манипулираш вота с това екранно време за Клаус. Peace  Това е най-якия отговор. И Стефан да стане изкормвач, Деймън да стане пак лош, Бони да умре, а сериалът да премине към HBO!

Последното ако стане друго не ме интересува  Joy

Ай, чул ви Господ!
  Laughing

# 42
  • Мнения: 2
    Мерси за темата   bouquet, заглавието е убиец  Joy
  Аз гласувах за първата опция.
 Ей, Усмивчицата ме изпревари с картинката  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 1
Елена наистина е за убиване. Върти и двамата братя на пръста си! Ако питате мен, тя не заслужава никой от двамата.. Дано скоро го осъзнаят!

# 44
  • Мнения: 21 275
Ей,страхотна нова темичка!
Поздравления за авторката   bouquet
Аз гласувах да си остане вампирясала
Е,да си ги върти,така по-интересно  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт