Няма Делена, няма Стелена, всички - против Елена! The Vampire Diaries 4/тема 29

  • 24 829
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 095
доста повече от обикаляне в гората и опипване трябва да има, за да хване окото на HBO hahaha


като казахте HBO, че и Кейти от Стрелата се сетих за Антураж, ще попрегледам последните сезони пак май като остане време...ако остане... Mr. Green

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
доста повече от обикаляне в гората и опипване трябва да има... hahaha



Ние това и чакаме. hahaha Ама нека някоя хване да попипа и Клаус, че и ние от Team Klaus  да поплакнем очото.

# 47
  • Мнения: 21 275
Да,трябва да има нещо спиращо дъха и ахващо  Peace
Btw,кога излиза серия 5 ?  newsm78

# 48
  • Мнения: 74
Да,трябва да има нещо спиращо дъха и ахващо  Peace
Btw,кога излиза серия 5 ?  newsm78

Утре. За нас в петък.

# 49
  • Мнения: 21 275
Да,трябва да има нещо спиращо дъха и ахващо  Peace
Btw,кога излиза серия 5 ?  newsm78

Утре. За нас в петък.
mili4ka88 Благодаря   bouquet Нямам търпение вече

# 50
  • София
  • Мнения: 3 581
Малко спам, но не мога да не се похваля, че съм wolverine Rolling Eyes ( Sammie, the stingy wolverine, nice to meet you Mr. Green)

# 51
  • Мнения: 2 783
Няма промяна в графика на сериите до 6 еп, след който пропускат една седмица и после Коледната почивка започва чак след 9ти.

Официално описание на еп. 7 (Мис Мистик Фолс балът) - http://series.twifun-bg.com/?p=10007

Делена спойлери

# 52
  • Мнения: 74
Тъкмо влязох да дам линк за описанието на 7 еп и виждам, че Йо ме е изпреварила Simple Smile.

Тази година ще ни радват до по-късно, но сигурно януари ще започнат по-късно.

Честит имен ден да всички именници   bouquet! Бъдете много весели и засмени, много здрави, щастливи и любов Simple Smile!

# 53
  • Мнения: 2 783
Това е защото ще имат Коледен епизод Simple Smile Иначе да, сигурно чак края на януари ще се завърнат.

# 54
  • Мнения: 21 275
Това е защото ще имат Коледен епизод Simple Smile Иначе да, сигурно чак края на януари ще се завърнат.
Ех,много време пак ...  ooooh!

# 55
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Това е защото ще имат Коледен епизод Simple Smile Иначе да, сигурно чак края на януари ще се завърнат.
Ех,много време пак ...  ooooh!
Пак голямото чакане  Sad

# 56
  • Мнения: 21 275
Това е защото ще имат Коледен епизод Simple Smile Иначе да, сигурно чак края на януари ще се завърнат.
Ех,много време пак ...  ooooh!
Пак голямото чакане  Sad
Да Mystik86
Скрит текст:
пък като ти гледам аватара получавам сърцетуп

# 57
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Това е защото ще имат Коледен епизод Simple Smile Иначе да, сигурно чак края на януари ще се завърнат.
Ех,много време пак ...  ooooh!
Пак голямото чакане  Sad
Да Mystik86
Скрит текст:
пък като ти гледам аватара получавам сърцетуп
Скрит текст:
Аз също  Two Hearts

# 58
  • Мнения: 26
Запис.  Peace

Анкетката драснах,че искам Ленчето вампир.  Flutter

# 59
  • DE
  • Мнения: 2
Голямо заглавие Simple Smile "Ухили" ме!

Аз гласувах за Клаус и че ми е все тая...Вярно е, че съм Делена, ама Елена ме дразни! Всеки път наранява милият НИ Деймън!

BTW следяхте ли Деймънчо каква Про-Обама кампания направи в twitter? Чак на мен ми се прииска да ида да гласувам,з а да го зарадвам  Embarassed (хайде спирам се, че половинката си идва скоро  Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт