The Vampire Diaries season 2 : Клаус- мощта на Древните - 17 тема

  • 31 223
  • 711
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558




Нина Добрев, Пол Уесли,Иън Сомърхалдър, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Може да сваляте епизодите от тук: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=The+vampire+di … =0&incldead=1

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2

Фен-групата на сериала във Facebook


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13,Тема 14 ,Тема 15,Тема 16

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

# 1
  • Мнения: 2 779
ПЪРВА!   bouquet

Трайкова, огромно благодаря, че си сложила линк към страницата, много се радвам  bowuu Hug

# 2
  • Мнения: 322
Нямам търпение вече  Crazy

# 3
  • Мнения: 183
  bouquet
Oще само 2 дни до новата серия  smile3521

# 4
  • София
  • Мнения: 3 581
Плами, ние какво да и гледаме на тая снимка, затова гледаме чайките и тюлените Mr. Green

# 5
  • Мнения: 28
Ee , не .. може да съм от тийм Деймън , но си признавам ,че на този гиф Стефчо ми е страшно сладък .

# 6
  • Мнения: 0
Трайкова Благодаря   bouquet

Плами Аз на преден план нищо не виждам  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 181
Да се запиша и аз в новата темичка.Нямам търпение да идва петък...ама сигурно ще забавят субтитрите,че след тези паузи-обикновено така става Confused
Да кажа само,че току що гледах Тайлър(уф-забравих му истинското име),в сериала 90210,готин,както винаги и много добре се справя. Peace

# 8
  • Мнения: 4 393
Защо петък? Няма ли да излезе в замунда в четвъртък? Моля ви, успокойте ме, не мога да чакам още два дни.

# 9
  • Мнения: 181
Защо петък? Няма ли да излезе в замунда в четвъртък? Моля ви, успокойте ме, не мога да чакам още два дни.

В петък рано сутрин го качват,при тях излиза в четвъртък,ама заради часовата разлика,тук го качват в петък....

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 311
Запис   Grinning
Хайде да става четвъртък вече  Laughing

# 11
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
И аз вече нямам търпение.  smile3508

# 12
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Трайче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хахах вие си гледайте тюлена или главата кат искате hahaha hahaha hahaha hahaha аз гледам предния план Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 727
опииии

изгледах 5 епизода накуп
чакам с вас Whistling

# 14
  • Мнения: 6 493
Разписах се  Hug. Сладък е Полчо,ама не му се отдава въртенето на обръч  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт