The Vampire Diaries - Ваканцията започна,да разплетем големите загадки.(Тема 26)

  • 39 773
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
The Vampire Diaries














Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Катерина Греъм, Мат Дейвис, Кандис Акола, Сара Канинг, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.

Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Може да сваляте епизодите от тук: http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=The+vampire+di … =0&incldead=1

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2


Фен-групата на сериала във Facebook

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Сезон 3 свърши на 10.05.2012. Официално е потвърдено ще има 4 сезон. Снимките започват средата на юли. Трейлър ще има август.

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тема 2,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11, Тема 12,Тема 13,Тема 14 ,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,тема 19 Тема 20  Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25

Забележка:: Липсващите теми са преместени в архива на форума.

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 22:15 от mili4ka88

# 1
  • Мнения: 2
Честита Нова Тема! И да ви почерпя за рождения ми ден!  bdbaloni   

Анкетата може да е за кой ще е злодея на 4 сезон.

# 2
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
честит рожден ден  Hug и мерси за темичката

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Честита нова тема! Да си я пълним само с хубави неща!   bouquet

the_vampire_diaries, честит рожден ден! Пожелавам ти много щастие и любов, и незабравимо прекарване на празника!  Hug

 

# 4
  • Мнения: 28
Честит рожден ден!   bouquet

# 5
  • UK
  • Мнения: 600
Честит Рожден Ден nbirthday Жива и здрава!

Страхотна темичка...! newsm10

Много хубаво със снимките и триъгълниците Mr. Green Знаете ли на мен как най-ми харесват двойките:
Стефан - Катрин
Елена - Деймън
Клаус - Кер
Ребека - Мат (дано има някакво развитие, много биха ми били интересни)
Джер - Бони

Само за Тайлър не намирам подходяща newsm78 А и след като затриха Рик, кака Мередит не знам при кого да я пратя Thinking

# 6
  • Мнения: 442
Запис!
the_vampire_diaries  честит рожден ден

# 7
  • Мнения: 74
the_vampire_diaries, честит рожден ден Simple SmileЖелая ти много успехи и сбъдване на мечтите ти Simple Smile.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Честита темичка!

# 9
  • Мнения: 2
 the_vampire_diaries  честит рожден ден, много здраве, любов и щастие  Hug
  MissDreamy  направо си ми откраднала мислите от главата и на мен ми се ще така да комбинират двойките, ама няма да станат повечето

# 10
  • Мнения: 21 275
the_vampire_diaries ,честит рожден ден!
Запис Hug
Честита ни нова темичка момичета!
П.С. - Сега видях, не трябва ли да сме тема 26 ?

Последна редакция: пн, 14 май 2012, 20:58 от малката лисичка

# 11
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 Mr. Green

# 12
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Здравейте, момичета!   bouquet
Приемате ли още фенове на сериала? Не знам как ще издържа до септември за нова серия.  Crazy

# 13
  • Мнения: 74
the_vampire_diaries ,честит рожден ден!
Запис Hug
Честита ни нова темичка момичета!
П.С. - Сега видях, не трябва ли да сме тема 26 ?

Оправих я Simple Smile! Много съм разсеяна нещо Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 265
ЧРД на the_vampire_diaries Simple Smile.

Аз да си кажа, докато не съм си изгубила мисълта. Сега след като кметицата и шерифката са отстранени от постовете си, може би новият злодей или новите злодеи, ще заемат техните места. Нали Джули Плек беше казала в едно интервю, че ще има нови герои които ще имат твърда гледна точка за това какво ще се случва в Мистик Фолс.

Общи условия

Активация на акаунт