Какво, къде, кога... - 2

  • 164 313
  • 1 488
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 142
И аз си спомням цените ! Ах,цените ......... една играчка излизаше 80 лв.

Да попитам за камерна зала "България" - има ли запазени места ?
От снимките се виждаха столове тип "сгъваеми" в доста нестроини редове и
си мисля,че ако децата не са отпред трудно биха виждали.

# 106
  • софия
  • Мнения: 25 527
И аз си спомням цените ! Ах,цените ......... една играчка излизаше 80 лв.

Да попитам за камерна зала "България" - има ли запазени места ?
От снимките се виждаха столове тип "сгъваеми" в доста нестроини редове и
си мисля,че ако децата не са отпред трудно биха виждали.

Няма места. Аз за това бучах. Не са сгъваеми столовете. Нормални са си.

# 107
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
няма места, но организацията е ужасна, ходихме на Приказка за флейтата, имаме билети и за Приказка за арфата, инициативата е прекрасна, но идете поне 10 мин по-рано и не закъснявайте, защото на нас ни се наложи да закъснеем с 10 мин и ми казаха, че няма да ни пуснат, няма да ни върнат и парите, защото вътре имало много хора и медии и не можело да ни пуснат - както искате го тълкувайте, рядко се заяждам, но този път започнах да споря, накрая излезе друга организаторка, каза, че имало места и влязохме с детето и още един татко със сина си, които също бяха закъснели, та като махнем това неприятно усещане, емоцията си заслужава и пак ще ходим

--------------
На 30.11.2012г. от 17.30ч.
в градинката пред хотел "Рила", от страната на ул. "Алабин", ще бъдат запалени светлините на софийската коледна елха. Светлините ще бъдат запалени от кмета на София Йорданка Фандъкова. Ще има детски песни от хор "Смехоранчетата" и други празнични изненади

# 108
# 109
  • София
  • Мнения: 273
Отново Немски Коледен Базар
http://fakti.bg/show/53819-otnovo-germanski-koleden-bazar-v-sofia
И пак отново макетите на динозаври в НДК
http://www.dnes.bg/izlojbi/2012/11/19/dinozavri-prevzemat-ndk.173393

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 52
Ледена пързалка "Славия" - на 22.12 и 29.12 ще има представление "Приказка на лед" от 15:30ч.

# 111
  • Мнения: 31
запис. браво за интересната тема! страшно полезна е!

# 112
  • Мнения: 3 993
За немския коледен базар пред Народния театър: снощи към 7 без нещо бяхме там с детето, на сцената беше дядо Коледа, имаше музика. Децата се качваха на сцената при него, провеждаха кратък разговор, той ги питаше кой какви желания има за Коледа и им раздаваше шоколадови фигурки. Накрая каза, че тази вечер пак ще е там и пак ще раздава шоколади. Имаше малко приятно множество от хора, които пийваха и хапваха между павилионите, настроението беше добро. Немската детска градина Увекинд имаше рекламен щанд с брошури, друго интересно не видях.

Ледена пързалка "Славия" - на 22.12 и 29.12 ще има представление "Приказка на лед" от 15:30ч.

Това ме заинтересува, подробности знаеш ли - колко дълго ще бъде представлението, кой ще танцува, там на място ли се купуват билети и колко струват.

# 113
# 114
  • София
  • Мнения: 147
 Откриване на Bulgaria Mall на 01.12 от 11ч и на 02.12 от 10ч.
Детско шоу с Бате Енчо и магическо шоу https://www.facebook.com/photo.php?fbid=437685546279957&set= … ype=1&theater

# 115
  • София
  • Мнения: 1 456
В неделя, Благотворителен Коледен Базар на нациите в Интер Експо

http://www.iwc-sofia.org/november-2012/

# 116
  • София
  • Мнения: 6 695
Имаше ли го и миналата година - имам спомен, че някой беше ходил, може ли да разкаже какво представлява?

# 117
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте, дали балетът "Лешникотрошачката" е подходящ за деца на 8 и 6години?

# 118
  • София
  • Мнения: 2 768
Здравейте, дали балетът "Лешникотрошачката" е подходящ за деца на 8 и 6години?
според мен-ДА

# 119
  • Мнения: 3 993
Здравейте, дали балетът "Лешникотрошачката" е подходящ за деца на 8 и 6 години?

Според касиерката в Операта - да.
Ние с детето утре ще гледаме там балета "Пепеляшка". Когато купувахме билетите, специално питах дали "Лешникотрошачката" е подходящ за 5 годишно и ми отговори положително.

Общи условия

Активация на акаунт