Отговори
# 705
  • Мнения: 20 219
Ми ако цитото е над втора група, примерно 3А или 3Б.
Значи правят ти това цито веднага, и в зависимост от резултата те гледат веднага с колпоскоп, или?

alen mak, то и мен нещо ме човърка дали ще са реални резултатите и прегледа Thinking
Чудя се дали да не се откажа и да ходя някъде да си платя, не че не може да се случи същото и там.

# 706
  • София
  • Мнения: 568
Технологично няма как да гледат цитото веднага. Като отидеш за резултатите тогава, ако евентуално преценят, ще те прегледат с колпоскоп.

# 707
  • Мнения: 32
Ето ме и мен. Smile
В болницата съм. Операцията мина в сряда. Почти без кръвозагуба.
Бях с епидурална и пълна упойка. Преди да ми пуснат пълната ме срязаха Stuck Out Tongue усетих без болка разреза Smile. После ми пуснаха другата и заспах. Събудих се сред близките си и лекарите. Боля ме корема, но веднага ми пуснаха епидурална и се успокоих. До вчера имах гаден дренаж /маркуч стърчащ от корема Simple Smile/ от който се отървах и вече съм много по-добре. Smile
Доцент Корновски каза, че нещата изглеждат много добре. Дошла съм на времеи има голям шанс да се размина с терапиите.
Махнаха шийката, матката и 1 лимфен възел.

Дай Боже резултатите от хистологията да са добри. Smile

# 708
  • София
  • Мнения: 134
Добре дошла,отново,Ю.Николова!Дано всичко лошо вече е зад гърба ти!Желая ти бързо възстановяване и само положителни емоции!!! Hug Peace

# 709
  • Мнения: 2 536
Ю.Николова, стискам палци нещата да се развият по най-добрия начин и ти желая бързо възстановяване! Praynig Hug

# 710
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Ю.Николова
Желая ти бързо възстановяване и отлични хистологични резултати! Сега си почивай и бъди положително настроена! Поздрави!

# 711
  • София
  • Мнения: 964
Ю.Николова,  бързо и  успешно  възстановяване и от мен  и  добра  хистология  ти  желая ! Peace Hug

# 712
  • Мнения: 4 500
Ю. Николова, почивай си и ти желая скоро това го забравиш Hug Минало, заминало  Peace

# 713
  • Мнения: 4 500
Технологично няма как да гледат цитото веднага. Като отидеш за резултатите тогава, ако евентуално преценят, ще те прегледат с колпоскоп.

Да, и аз мисля така. Лошото е, че ако имаш цито ниска група те няма да те гледат на колпоскоп. И може и "раничката" да остане невидяна.....

# 714
  • Мнения: 88
Mомл4ета има ли някои отзиви от професор Гор4ев,мога ли да му се доверя,на 7 сам на преглед ,с дисплазия 3 степен сам но тук в Хасково не им се доверявам.Моля за отговор Praynig

# 715
  • Мнения: 4 500
Мисля, че по-напред е коментирано за него. Аз лично нищо не мога да кажа

# 716
  • Мнения: 88
Благодаря за отговора,а от трета степен дисплазия мога ли да се влуhа за месец?

# 717
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Mомл4ета има ли някои отзиви от професор Гор4ев,мога ли да му се доверя,на 7 сам на преглед ,с дисплазия 3 степен сам но тук в Хасково не им се доверявам.Моля за отговор Praynig

Не съм била при него, но съм чувала, че е много добър. Приятелка от Варна / медицинско лице/ стигна до махане на матката / заради растяща киста мисля/ и ходи при него. Имат модерна апаратура / апарат Да Винчи / и с него е извършил отстраняването / води се безкръвно /. Пиши после за мнението чу.

# 718
  • Мнения: 88
Благодаря разбира се 4е 6те пи6а. Praynig Исками се просто тук да са сгре6или не6то,колкото и да е сме6но .............но дано не закаснея Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 134
Аса75,миналата неделя прф.Горчев говори в предаването на Росен Петров.Много позитиви има за него и клиниката му. Мисля,че само ще спечелиш от прегледа при него!Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт