Отговори
# 765
  • Мнения: 2 534
Хм, може би, защото моето ще е с местна упойка.

И аз към 15ти ще се обадя сигурно Simple Smile

Аз затова питам ако някоя е ходила на ЛИИП при Славчев да даде малко инфо как протича. Иначе той искаше изследване за ЧПВ, но каза, че преди самата конизация като отида, ще ми направи.

# 766
  • Мнения: 4 500
 Hug Hug За днес ще спра да чета, с всеки изминал ден ужасът в мен става все по-голям. Още веднъж честито Утопия  Hug

# 767
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! От известно време ви чета, но сега реших да споделя с вас и моите проблеми. На 07.01. след редовен профилактичен преглед ми излезе резултат пап3Б. Веднага лекарката ми пусна втора и след седмица излиза пап1.Чудесно! Трябваше след 3 мес. пак да отида контролно, но реших по-рано да се консултирам с друг лекар. И така отидох в Майчин дом-цитонамазка, колпоскопия и доктора ми каза всичко е ок. Но излиза вчера резулата от цитото и пак пап3б.  Нищо общо обаче няма между двата резултата освен, че са пап 3б. Първият е с единични и на групи епителни клетки с нарушен ядрен индекс, а вторият с доста увеличени левкоцити/ това ми казаха по тел./
Е, кажете ми сега какво да мисля и какво да правя??
Посъветвай се с онко-генеколог,за биобсия тя е единсвеният начин да се диагностицира ако има проблем!!Успех скъпа!!
Аз всъщност бях на онко-гинеколог в МД, ходя при него от 10год., там са и двете ми раждания, та си мисля, че каквото и да се прави ще е там. Недоумявам само, как за 1,5 мес., могат да се получат три различни резултата.  newsm78

# 768
  • Мнения: 6
Аз току-що говорих с Ганчева, на 15,02 вечерта ще ида при нея - имам въпроси тносно изследванията и самата организация - кръв, кардиограма, тестове за упойки....Чакам цикъл около 18-ти и после....

Утопия, на теб ЛИИП-а еднодневна процедура ли го водят? Тоест отиваш, прави го и си тръгваш? На мене Ганчева каза, че ако има кръвотечение може да остана 1 нощ.....
П.П. Ако не е нахално да питам какво завърши вече успешно?
Момичета бях със сестра ми в болницата неотлъчно до нея,няма да има кръвотечения не се подготвяйте за нещо страшно!!Слага се тампон и няма нищо страшно!!Съвет не ставайте през деня нека минат поне 6 часа,с епидоларната анестезия е проблем това че те боли глава кръст всичко,но бият успокоителни така че всичко ще е наред!!Сестра ми и беше кофти само от упойката!!На другият ден си беше добре а сега вече излиза и е супер!!Спокойно всяко чудо за 3 дена така е и с това!!

# 769
  • Мнения: 117
Аз току-що говорих с Ганчева, на 15,02 вечерта ще ида при нея - имам въпроси тносно изследванията и самата организация - кръв, кардиограма, тестове за упойки....Чакам цикъл около 18-ти и после....

Утопия, на теб ЛИИП-а еднодневна процедура ли го водят? Тоест отиваш, прави го и си тръгваш? На мене Ганчева каза, че ако има кръвотечение може да остана 1 нощ.....
П.П. Ако не е нахално да питам какво завърши вече успешно?
Момичета бях със сестра ми в болницата неотлъчно до нея,няма да има кръвотечения не се подготвяйте за нещо страшно!!Слага се тампон и няма нищо страшно!!Съвет не ставайте през деня нека минат поне 6 часа,с епидоларната анестезия е проблем това че те боли глава кръст всичко,но бият успокоителни така че всичко ще е наред!!Сестра ми и беше кофти само от упойката!!На другият ден си беше добре а сега вече излиза и е супер!!Спокойно всяко чудо за 3 дена така е и с това!!

Радвам се, че всичко е минало добре при сестра ти. Сега бързо възстановяване й пожелавам! Peace

nefertari30 при пълна упойка са задължителни тези изследвания. Пълната упойка няма нищо общо с местната. Така, че не се учудвайте, почти всички сме минали през тях. А къде точно Ганчева ще те оперира?

utopia Честито за дипломирането. Сега да мине и конизацията и всичко ще е наред. Успех и не го мисли, всичко ще е наред! Peace

# 770
  • Мнения: 6
Аз току-що говорих с Ганчева, на 15,02 вечерта ще ида при нея - имам въпроси тносно изследванията и самата организация - кръв, кардиограма, тестове за упойки....Чакам цикъл около 18-ти и после....

Утопия, на теб ЛИИП-а еднодневна процедура ли го водят? Тоест отиваш, прави го и си тръгваш? На мене Ганчева каза, че ако има кръвотечение може да остана 1 нощ.....
П.П. Ако не е нахално да питам какво завърши вече успешно?
Момичета бях със сестра ми в болницата неотлъчно до нея,няма да има кръвотечения не се подготвяйте за нещо страшно!!Слага се тампон и няма нищо страшно!!Съвет не ставайте през деня нека минат поне 6 часа,с епидоларната анестезия е проблем това че те боли глава кръст всичко,но бият успокоителни така че всичко ще е наред!!Сестра ми и беше кофти само от упойката!!На другият ден си беше добре а сега вече излиза и е супер!!Спокойно всяко чудо за 3 дена така е и с това!!

Радвам се, че всичко е минало добре при сестра ти. Сега бързо възстановяване й пожелавам! Peace

nefertari30 при пълна упойка са задължителни тези изследвания. Пълната упойка няма нищо общо с местната. Така, че не се учудвайте, почти всички сме минали през тях. А къде точно Ганчева ще те оперира?

utopia Честито за дипломирането. Сега да мине и конизацията и всичко ще е наред. Успех и не го мисли, всичко ще е наред! Peace
Миличко всичко ще мине пълната упойка е по-добре от епитуларната тя за 2 часа отшумява,а епидоларната сестра ми 3 дена я боля гърба и 6 часа не си усещаше краката!!

# 771
  • Мнения: 6
Мили мои момичета всичко минава и заминава,остава само горчив привкус  от преживяното!!ще пиша утре за резултата от хистологията на сестра ми!!Сигурна съм че ще приключим с това и ще се радваме на добри резултати!!Сигурна съм и вие ще сте добре!!Борите се и го заслужавате...онова,което не ни убива ни прави по-силни!!

# 772
  • Мнения: 2 534
Аз само се чудя, ЛИИП не се ли прави с местна упойка, защо пълна? Или при всеки лекар си е различно.

# 773
  • Мнения: 88
utopia, ЛИИП при теб ли 6те се прави? Ти  не  бе6е ли с цин 3? Питам понежи аз са6то предпо4итам ЛИИП и сам с 3-ТА СТЕПЕН ДИСПЛАЗИЯ. Но незная Гор4ев как практикува в тоя слу4аи ooooh!

# 774
  • Мнения: 2 534
Да, ЛИИП и съм с цин3. Изцяло се доверявам на Славчев, само хубави неща съм чувала за него.

# 775
  • Мнения: 4 500
Е няма как да не вляза тук по 3-4 пъти на ден  Mr. Green
Нормандия,  радвам се, че сестра ти е по-добре вече   bouquet
УтопияHug ще се подкрепяме
Бести, в болница Сердика ще е, но първо искам да разбера защо ще ми прави ЛИИП без наличие на ЦИН - това на 15-ти. Ганчева сега работи там. Зная, че за пълна упойка са нужни тези изследвания. И през ум не ми минава за местна - ще припадна от ужас там  #Crazy Абсурд!

# 776
  • Мнения: 4 500
Здравейте момичета! От известно време ви чета, но сега реших да споделя с вас и моите проблеми. На 07.01. след редовен профилактичен преглед ми излезе резултат пап3Б. Веднага лекарката ми пусна втора и след седмица излиза пап1.Чудесно! Трябваше след 3 мес. пак да отида контролно, но реших по-рано да се консултирам с друг лекар. И така отидох в Майчин дом-цитонамазка, колпоскопия и доктора ми каза всичко е ок. Но излиза вчера резулата от цитото и пак пап3б.  Нищо общо обаче няма между двата резултата освен, че са пап 3б. Първият е с единични и на групи епителни клетки с нарушен ядрен индекс, а вторият с доста увеличени левкоцити/ това ми казаха по тел./
Е, кажете ми сега какво да мисля и какво да правя??
Посъветвай се с онко-генеколог,за биобсия тя е единсвеният начин да се диагностицира ако има проблем!!Успех скъпа!!
Аз всъщност бях на онко-гинеколог в МД, ходя при него от 10год., там са и двете ми раждания, та си мисля, че каквото и да се прави ще е там. Недоумявам само, как за 1,5 мес., могат да се получат три различни резултата.  newsm78

Могат, могат, при некадърни лекари всичко може.  ooooh! Аз преди година и половина бах 3Д група, после 1 гр, после 1-2 група, сега съм 2-ра, това за 6 месеца. Ако не е тоя форум.....не знам, такова безхаберие цари

# 777
  • Мнения: 117
Е няма как да не вляза тук по 3-4 пъти на ден  Mr. Green
Бести, в болница Сердика ще е, но първо искам да разбера защо ще ми прави ЛИИП без наличие на ЦИН - това на 15-ти. Ганчева сега работи там. Зная, че за пълна упойка са нужни тези изследвания. И през ум не ми минава за местна - ще припадна от ужас там  #Crazy Абсурд!

Ясно, защото в голям период от време тя приемаше само в частния си кабинет и не оперираше. Както и да е. Пълна упойка - по-добре, защото не го мислиш и не знаеш какво се случва по време на конизацията. Аз бях умряла от страх преди упойката, но като заспах и след това се събудих, всичко беше ок и се чувствах добре; не знам какво е ставало, но важното е, че всичко беше ок след това. Peace

# 778
  • Мнения: 6
Е няма как да не вляза тук по 3-4 пъти на ден  Mr. Green
Бести, в болница Сердика ще е, но първо искам да разбера защо ще ми прави ЛИИП без наличие на ЦИН - това на 15-ти. Ганчева сега работи там. Зная, че за пълна упойка са нужни тези изследвания. И през ум не ми минава за местна - ще припадна от ужас там  #Crazy Абсурд!

Ясно, защото в голям период от време тя приемаше само в частния си кабинет и не оперираше. Както и да е. Пълна упойка - по-добре, защото не го мислиш и не знаеш какво се случва по време на конизацията. Аз бях умряла от страх преди упойката, но като заспах и след това се събудих, всичко беше ок и се чувствах добре; не знам какво е ставало, но важното е, че всичко беше ок след това. PeaceБетци хистологията каква ти беше утре ще кажат резултата на сестра ми...какво да очакваме?

# 779
  • Мнения: 6
Бетци конизацията на сестра ми беше скалпелна...с резултат от биопсия цин 3 тежка форма на дисплазия хроничен цервицит!!Може ли всичко да е наред вече!!Ох искам да приключим !!

Общи условия

Активация на акаунт