Дъждовно-kъсно-есенно...патладжанено-с MHOГO мерак и…баджак до баджак-51 TR TEMA

  • 52 756
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Честит Бабин ден!!!  bouquet

# 736
  • Мнения: 0
За много години !
Живи, здрави и щастливи цялото форумско войнство и всички около тях  Hug Hug Hug
Да хвана "последния влак" от темичката и да избърша срама от висенето на балкона  Embarassed Embarassed
Супер си изкарахме с Партизанската чета...  хапнахме, пийнахме, разбира се за приказките не ни стигна времето  Heart Eyes Heart Eyes
От вчера съм на вълна "Инцидента",  Копнежчето чака на опашка..  и после ...отлита къмту Станбул.Ако има мераклий по българско....  свиркайте  Simple Smile Simple Smile
Снежец и ние си имаме...  ама на село /Виница / По градо всичко е изчистено. Амааа    ..  по пътя Добрич - Варна голяма катастрофа 

# 737
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Тука при мене на ЦентрУтУ, няма сняг. Валя, ама малко....така, че съм чок хепи. Няма сЪ лЪзгам и спУкойно ще си отида днеска на трИнироФки smile3508
Иначе още вчера до Шумен си е валяло доста сняг.

Абе тоя Бабин ден по новому хич и не се сещам да го празнувам Rolling Eyes Все го збравяме аверките и караме по старомУ.....ми таман малко да се почине от празници Wink

# 738
  • Мнения: 418
Пускам новата тема набързо .. до по късно дружина .. Липсвате МИ


HOBA TEMA


 Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт