Вила в Шипково/Чифлика/Орешак и наоколо

  • 23 096
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Бубе,никакво двуомене Naughty,"Дива" е супер,много по-голям и просторен,с детски басейн отделен,с детски кът,всякакви процедури и глезотии,храната е на ниво,стаите  и баните са нови(преди година им правиха ремонт) и басейна е доста по-голям от този на "Веника".И не на последно място (поне за мен има значение) има простор на гледката от стаите. Peace
Ние сме ходили там и лято и зима и сме изкарвали невероятни почивки! Heart Eyes
Хайде на лято,може и да се засечем! Wink

# 16
  • Мнения: 2 839
Абе и на мен много ми се ходи на тая Дива, ама нещо много ме е шубе да ги топя децата в басейна зимата  Embarassed Особено Георг какъвто ми е болнав.
Иначе ние се точим да ходим в Трявна. И исках и в троянския балкан да се подвизаваме някой друг ден, ама голям страх с тия минерални басейни зимата  newsm78
Деска, вие топихте ли детенце зимата?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Да, DiVa, топнахме го миналата зима на 7-8 януари някъде,но все пак беше на 5 год.,а и покрай другите деца няма как Crazy
Но ние мамите и татковците се къпехме вечер,след като децата легнат,така поне не се дразнят.
Взимаш бебефона и си споко. Laughing

Между другото една година ходихме на Велинград,тогава Мони беше на 4г.и сополив и кашлящ,всеки ден се плицикаха с баща си( аз бях бременна) и си му мина всичко без лекарства.Та аз съм за закаляването,а и водата е топла,около 37-38 градуса. Peace

# 18
  • Мнения: 2 839
АБе и аз уж съм за закаляването, ама то закаляваш колкото ти позволява организма на детето. С близнаци съм и знам каква огромна разлика има от едното до другото  ooooh!
И като знам как си изкарахме лятната почивка ... уж на планина, уж да се каляваме, а то - от 13 дни, 6 ми бяха болни ...  Tired

# 19
  • Мнения: 824
 Peaceза хотел Дива.Ходихме началото на януари и останахме много доволни HugМинералния басейн е 38градуса и не е проблем за децата.Ние бяхме без децата ,но племеничката ми 8г беше с нас и се къпа и вечерта(за което аз не се престраших Embarassed)и не се разболя  Simple SmileМисля че въздуха помага за това.На есен мисля да взема и големия си син с нас.Ресторанта и кухнята в хотел Веника са по хубави Wink

# 20
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Като ще е разнообразие елате на Арбанаси!Едва днес влязох да попрочета тук,можех да ви дам малко инфо за почивки в частни къщи за почивка в Троянският балкан..ама вие вече сигурно сте отпрашили за някъде newsm01

# 21
  • Мнения: 2 839
Като ще е разнообразие елате на Арбанаси!Едва днес влязох да попрочета тук,можех да ви дам малко инфо за почивки в частни къщи за почивка в Троянският балкан..ама вие вече сигурно сте отпрашили за някъде newsm01
Ама как така да `идваме`? Ти да не си там сега?  newsm78 Щото аз точно днес се замислих, че след Трявна може да направим 2-3 дни в Арбанаси. Ако си там няма какво да му мисля

# 22
  • Мнения: 952
Ходили сме на Боженци в Трявна в Троян също навсякъде си е хубаво.Но почивката ще бъде по приятна ако и мястото където отседнете е също толкова хубаво. За Троян ходила съм преди година две в Дива и във Веника. Както са писали по долу ресторанта във Веника е по хубав, в Дива е нещо като стол. Но затова пък стаите и басейна в Дива са по -хубави водата в басейна е по топла и стаите по големи и топли. В Боженци ходихме отдавна и бяхме отседнали в едни квартири малки но уютни къщички и приятни хазяйки, които готвят по желание на клиента. Там природата, атмосферата ,въздуха а и кухнята са невероятни. Просто мястото е само за релакс и почивка Hug

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз съм в Горна Оряховица ,но града е на 3 км от Арбанаси.Обади се 0889 83 50 26.Мога да помогна и с настаняване на подходящо място,дето ще ви е спокойно с децата!А ако имате къде да отседнете,просто да се видим

# 24
  • Мнения: 5
AZ XODIX PREDI 2 SEDM. OT RABOTATA NA 6IPKOVO,APRILCI,4IFLIKA I RIBARICA.V 6IPKOVO BQXME V x-l " Йоана",mnogo e xubav moga da ti pratq snimki,ima  i basein s min.voda.No v 6ipkovo e malko sku4no da otide6 za den dva,dokato v Aprilci ima pove4e jivot!  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 663
Ако ще се спреш на Дива ,те съветвам да не ядете в ресторанта.Около Веника в момента е строителна площадка,заради комплекса ,който строят,но пък механата им е страхотна!

# 26
  • Мнения: 8 769
Някой има ли обновена информация за х-л Веника? Гледам в сайта станало в "Вениак палас", дали всичко е посторено? И какви са цените, че не пишат....

# 27
  • Мнения: 2 663
Все още не е готова новата част и май скоро няма да е.

п.п.Чифлик беше любимото ми място за релакс-почти нямаше хора,не ти скачат по главата,топла вода,спа, добра кухня-Веника,планина,природа...а бе супер....а сега-и срещу Веника и срещу Дива се строи.Развалиха едно от малкото останали райски кътчета

# 28
  • Мнения: 8 769
Ммммм, май тази година Веника-та я пропуснахме, дебело ни идва с цените. Двойната стая е 60 лв. Tired

# 29
В Шипково е по-приятно и  не е стройтелна площадка,а пък и е доста по-евтино!!!
http://www.villa-shipkovo.com/  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт