Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 307
И аз си мислех, че от Утрогестана след 16-та седмица няма никаква полза  newsm78

Рейни, на мен точно към 15-та седмица ми отшумяха бременните симптоми, чак бях започнала да се притеснявам, че нещо не е наред. Но 2-3 седмици след това започват болежките, които Деси е описала  Mr. Green Така че, няма да е задълго  Crazy

Алексче, в нашата отчетна се коментираше, че Магнерота е доста по-добър от Магнерича, по-пречистен бил, иначе като съдържание са еднакви двата препарата  Hug

Чакам вести от Меци  Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 4 122
И аз си мислех, че от Утрогестана след 16-та седмица няма никаква полза  newsm78

Рейни, на мен точно към 15-та седмица ми отшумяха бременните симптоми, чак бях започнала да се притеснявам, че нещо не е наред. Но 2-3 седмици след това започват болежките, които Деси е описала  Mr. Green Така че, няма да е задълго  Crazy

Алексче, в нашата отчетна се коментираше, че Магнерота е доста по-добър от Магнерича, по-пречистен бил, иначе като съдържание са еднакви двата препарата  Hug

Чакам вести от Меци  Grinning



Вава мерси Simple Smile Ами за сега АГ-то каза да пия Магнерича....спомена ми за Магнерот-а, но бил с малко по големи хапчета и затова се отказах от тях..че не стига че с тези ми е трудно и ми се повръща от тях, а с по големи направо незнам. Но ми спомена за някакъв друг още по добър магнезии, но не си спомняше как се казваше, но се разбрахме на следващият преглед да ми каже как се казва и него да го взема.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 307
Алексче, като разбереш как се казват другите, свирни  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 4 122
Алексче, като разбереш как се казват другите, свирни  Hug

Разбира се веднага ще пиша за да знаете и ако са по добри да си ги вземете при нужда. Охх направо като легна на дясната страна и ми става много некомфортно, а само на ляво не мога да седя....схващам се. Абе угодия няма.

# 64
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Днес сте се разписали, а Simple Smile
Да се "оплача" и аз тогава  Mr. Green Нямах и нямам никакви бременилски симптоми - гадене, повръщане, световъртеж не знам какво са откак съм бременна. Както се казва, да чукам на дърво така леко да е до края. Единствено имам проблем с гърба. Той ми е от преди бременността, но сега се засилва болката  Confused
В понеделник бях за направление и според кантара на ЛЛ съм 48,3 кг (с дрехи и обувки), за справка преди месец бях 47,5 кг., но на друг кантар (с дрехи без обувки). За вкъщи още не съм си взела. Напоследък се усещам, че хапвам доста на обяд, но вечер ям по-малко от преди.
И аз успях да настина  Confused Сега пробвах рецептата на Архи за гърло (отварата от орехи със сода). Не знам дали ще помогне за гърлото, но стомаха ми се обърна. Архи, я дай някаква по-точна дозировка, колко орехи в колко вода, че аз май прекалих с количеството течност. Сложих 3 ореха на около чаена чаша вода, но можах да изпия по-малко от половин ч. чаша.
И най-накрая това, заради което всъщност започнах да пиша. Бях на преглед днес. Бебчо е добре, подскачаше, но аз не можех да го видя добре (не бяхме в кабинета с големия монитор). Доки каза, че е махнало с ръчичка. Има си всичко, което може да се види към момента. Нухалната гънка е 1,3мм, има си носни костици и е дълго 56 мм. Взеха ми и кръв за БХС, но за мен щом нухалната е добре и има носни костици, значи всичко ще е наред. И моята плацента е започнала да се образува по предната стена.
За Утрогестана в майската отчетна коментираха, че можел да се взема до края. Някой беше писал, че поддържал шийката да не се скъси. Може да потърся и да ви пусна цитата
Аз не пиша често, но като седна е качествено  Mr. Green
Пони кога се връща от екскурзията?

# 65
  • Мнения: 2 843
Ай, Пончита трябва да се е прибрала вече, бързо на отчет Понсън  Naughty  Hug
Мрав, всичко ще е наред Hug

# 66
  • Мнения: 1 490
Мравчи - хайде вече е време за линийка  Hug лека и безпроблемна до финал
Деси- ти не се оплакваш , ама и това време ще дойде  Mr. Green И аз като Ренди като легна се чувствам кто кит на суша -само охкам и пъшкам и не мога нито да се обърна нито мято да си намеря  Mr. Green Mr. Green Много е весело  Hug Hug Трябва скоро да се снимам  Whistling

# 67
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Мравчи - хайде вече е време за линийка  Hug лека и безпроблемна до финал
Благодаря, Стели. Исках да си сложа, но нещо не става. Заради аватара, не иска да ми промени профила. Бил по-голям  ooooh! Е как така до сега не беше? Утре ще пробвам пак

# 68
  • София
  • Мнения: 5 258

Мраве, браво за прегледа  Hug Ти няма ли да се запишеш вече в Май-ската тема?

# 69
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Аз я чета. Ще видя, може и да се запиша тези дни

# 70
  • Мнения: 329
Здравейте,
тука се е раздвижило малко  Mr. Green,
и аз да се "оплача" като Мравчето , че още не съм
усетила никакъв бременен симптом  Crazy
Ох този утрогестан, писна ми от него, надявам се да ми го
спрат след 1 месец  Crossing Arms

# 71
  • София
  • Мнения: 4 122
Здравейте,
тука се е раздвижило малко  Mr. Green,
и аз да се "оплача" като Мравчето , че още не съм
усетила никакъв бременен симптом  Crazy
Ох този утрогестан, писна ми от него, надявам се да ми го
спрат след 1 месец  Crossing Arms

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha и на мен тъй като ми писна да си бъркам по дупката за да си го "слагам"  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 72
  • Мнения: 329

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha и на мен тъй като ми писна да си бъркам по дупката за да си го "слагам"  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy



Именно поради тази причина   Laughing
Ставам -слагам 2, лягам - слагам 2, през останалото време гадно течение  ooooh!

# 73
  • Варна
  • Мнения: 307
Утрогестана може и да се пие, аз го пиех 3х2 Wink

# 74
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Рейни като почне бебка да те ръга в пикочния мехур я с краче я с ръчичка знайш ли как ще се почувстваш бременна пак Mr. Green
 На моя тва му беше любимото занимание,особено в последния месец ръгаше с ръчичка баш в мехура.А като седнех в колата и ме запъваше с глава и крака в двата края-краката в ребрата,главата в мехура.Влудяващо беше,но пък и толкова хубаво Heart Eyes
За магнезия да ви кажа май на всеки действат различни хапчета.Аз съм пила Магне Б6,магнерот и магнерич.Контракциите ми се повлияха най-добре от магнерота,а го купих щото в аптеката им беше свършил магнерича и не ми се ходеше още 25 мин(отиване и връщане) до другата аптека.Разликата между различните хапчета с магнезий е в съединението с което е магнезия и предполагам затова действат различно при различните хора Thinking

Общи условия

Активация на акаунт