Солариум - Варна

  • 4 081
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте Hug След 2-годишно лутане из соларните студиа във Варна, все още не мога да си харесам солариум Blush Ще Ви споделя своя опит, надявам се и Вие Hug
Бях доволна от соларното студио до Амазония, но го преместиха - най-доброто ми попадение Embarassed
В Амарант солариума е хубав, но лампите не се сменят достатъчно често, съответно не си заслужава паричките.
В студио Поля беше най-слабият солариум, който съм виждала #2gunfire
Има едно салонче - на ул.Радецки 80 , в което солариумът е хубав - нов,вертикален,поддържан... Но за жалост не е в отделна стаичка, а се намира в единият ъгъл на салона и на мен ми беше супер некомфортно да си оставя всичко(чанта,яке,дрехи) на закачалчицата, коята бяха сложили момичетата, да си трия грима,да се мажа с лосион вътре в кабинката.. newsm78 Общо взето и той не ми допадна.
Това са местата, за които се сещам в момента, по-късно ако се досетя за още ще споделя Wink
Моля Ви, препоръчайте ми някое хубаво солариумче Hug Hug

# 1
  • Мнения: 262
последно бях в Палах център и не съм възхитена Simple Smile
ще пробвам още веднъж и ако не видя ефект и аз ще търся друго място.
Чувала съм за солариума с/у Общината, че е ок, но ми е много неудобно за паркиране там.
Имаш ли наблюдение за там?

# 2
  • Мнения: 2
последно бях в Палах център и не съм възхитена Simple Smile
ще пробвам още веднъж и ако не видя ефект и аз ще търся друго място.
Чувала съм за солариума с/у Общината, че е ок, но ми е много неудобно за паркиране там.
Имаш ли наблюдение за там?
Доколкото знам там солариумите са по слаби и видим ефект има чак след 4-5пъти

# 3
  • Мнения: 262
а знаеш ли къде са по-хубави? Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
По ул. "Баба Тонка" има един хубав Ерголайн. Намира се вътре в едно заведение . Също друг хубав има в този район след джамията, която е в близост до Формулата. Иначе съм чувала много добри отзиви за някакви нови солариуми до Руското у-ще някъде, но не съм ходила и нямам представа къде точно се намира. По същия начин са ми хвалили и голямо соларно студио до ХЕИ-то някъде,но пак нищо друго не мога да кажа.

# 5
  • Мнения: 262
ходих на Чаталджа до пазара в едно студио за красота. Хареса ми.
Соларуима е огромен, могат да влязат двама вътре Simple Smile
И ефекта за 10 мин беше очевиден

# 6
  • Мнения: 1
ходих на Чаталджа до пазара в едно студио за красота. Хареса ми.
Соларуима е огромен, могат да влязат двама вътре Simple Smile
И ефекта за 10 мин беше очевиден
Може ли да ми кажеш дали още го има и къде е Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 556
Извинявам се, че пиша в стара тема, но искам да ходя на солариум и не знам къде и какви продукти да ползвам, по колко време да стоя и т.н. Хубав ли е солариума в Пикадили парк, иска ми се да има къде да паркирам.

# 8
  • Мнения: 71
Възможно ли е от солариума да ми останат петна, които да останат завинаги?

# 9
  • Мнения: X
Възможно ли е от солариума да ми останат петна, които да останат завинаги?
Да  Peace Както от слънцето, така и в много по-голяма сила действат лъчите от солариума. На мен ми се появиха 4-5 бенки на нестандартни места, които си останаха и до днес 5 години по-късно откакто спрях да ходя. Стоят си по-тъмни, но поне не растат. Много е опасен солариума, особено ако се ползва неразумно (както го ползвах аз) Peace

Общи условия

Активация на акаунт