С две чертички се похвали - чакаш ЮЛСКО бебе ти! - 2

  • 22 757
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 973
Ако искате мога да си поиграя с първа страница, но ми дайте паролата на july2013 или да пускам от моя профил  Simple Smile
чудесно, че някой разбира от тези неща  Laughing аз имам идеи, но хич ме няма по-правенето на теми...
най-добре с твоя профил да я пуснеш, но мисля, че трябва да стигнем до 50стр и тогава  Hug
Даже и ново име ще е хубаво да измислим

# 691
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ако искате мога да си поиграя с първа страница, но ми дайте паролата на july2013 или да пускам от моя профил  Simple Smile
чудесно, че някой разбира от тези неща  Laughing аз имам идеи, но хич ме няма по-правенето на теми...
най-добре с твоя профил да я пуснеш, но мисля, че трябва да стигнем до 50стр и тогава  Hug
Даже и ново име ще е хубаво да измислим

Давайте с новото име. Аз през това време ще направя страничката и като стигнем 50тата ще я пусна  Peace

Близначе, по принцип е казано, че близнаците се предават през поколения. Т.е. твоите деца или тези на сестра ти и ако имаш брат може да са щастливците  Simple Smile В моя род ма близнаци и честта да се появи още някоя двойка се пада на мен, сестра ми или братовчедка ми  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 2 237
Сетих се много важен въпрос: какво правим с интимната кола-маска ?? Аз вече съм доста обрасла (  Embarassed ) и скоро мисля да се пооскубя при козметичката. Предишната бременност (през май т.г.) ходих и нищо не ми стана, т.е. нямах проблеми след това.
Дали е опасно ?  Thinking

# 693
  • Мнения: 109
Моя близка приятелка е вече в 8ми месец и не е спирала да си прави кола маска където си иска и не ми се е оплаквала, че е имала проблем. Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 19:16 от rady17

# 694
  • Мнения: 68
Аз също смятам да си правя и то утре Simple Smile Не мисля, че ще има проблеми, преди бях питала козметичката ми от чисто любопитство как бременните си правят и тя каза, че просто сменят някои позички, ако коремчето "пречи" и това е. Не искам другата седмица да ходя при док "така"  Embarassed

# 695
  • Мнения: 8
Здравейте , относно кола маската, правих си в петък и мисля , че няма начин да навреди , а само да се почувстваш по добре.
Аз ходих на лекар вчера , 6 г. с. и 0 дни по изчисления, 6 г.с.и 4 дни по видеозон. Има зачатъци на ембрионални части, каквото и да означава това, сърце а да се  види , а да не се види , не било сигурно. Казаха ми след две седмици , т. е. след 8 г. с. да си взема направление и да ида да ме запишат на консултация и да ми направят изследвания. Не е ли късно?

# 696
  • Мнения: 681
Aз с миналата бременност си правих и не виждам какъв проблем може да има и откъде да дойде, но и това попада в графата с бабините диветини, не, че едно време са си правили кола-маска. Сега нямам търпение да приключа с Утрогестана и да хукна.

Имам следния въпрос, колко кила сте качили? Аз вече 4 и съм в тих ужас.

# 697
  • Мнения: 681
rosy.to, ЖК не е ли чак след 12 г.с.?

# 698
  • Мнения: 2 237
Аз 3 кг + и съм в още по-голям ужас  ooooh!

# 699
  • Мнения: 68
Ох, аз качих 2-3 кг. преди да забременея още, неволно...не знам как стана...покрай местенето в новата къща, сватбата и подобни...сега май нещо свалям, щото не ям почти нищо  Thinking Надявам се да не кача безкрайно много, не че е дерт, ама не е и много здравословно все пак! По принцип не съм предразположена бързо да качвам кг, ама знае ли се тоз метаболизъм бременния на къде ще избие  Laughing!

# 700
  • Мнения: 109
Това с кг е мн добър въпрос, но аз нямам никаква идея колко, ако съм качила. Знам само че корема ми е подут като на поне в 5месец. И ходенето до тоалетна по голяма нужда е доста по редовно от преди  Embarassed Embarassed

# 701
  • Мнения: 8
За ЖК ми казаха ,че до 12 гс се полага 1 видеозон . А за кг. до преди 2 седмици си бях на моите , а сега съм като бременна хлебарка пред снасяне , луда работа.

# 702
  • Мнения: 109
За ЖК ми казаха ,че до 12 гс се полага 1 видеозон . А за кг. до преди 2 седмици си бях на моите , а сега съм като бременна хлебарка пред снасяне , луда работа.

Точно казано  Joy Smile

# 703
  • Мнения: 54
От "Искам бебе" е било,там четях постоянно.  Hug

# 704
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Новата темичка е готова и щом изпишем тази я пускам. Все още очаквам предложения за заглавие  Hug

Общи условия

Активация на акаунт