Дългото чакане след трансфер 17

  • 98 475
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22
kkkarina,благодаря,опитай се да мислиш позитивно и не се притеснявай.Аз също след 9 ден нямах болки нито напрежение в гърдите,даже имах и кафеникаво зацапване на 10 и 13 ден нооооо,за сега теста ми е +. Стискам палци всичко да е наред и при теб. Hug

# 736
  • Мнения: 17
Благодаря ти Мирчето! Hug

# 737
  • Мнения: 971
Hut в деня на пункцията болките са ужасни, но на следващия ден вече ги няма.

# 738
  • Мнения: 6 395
При мен всички приключи, 100 процента съм сигурна, снощи пак имах такива по болезнени контракции в корема и гърба/познати болки от други две химически/, днес вече и гърдите са спаднали, въпреки консикте дози прогестерон, ако не сложа чхг-то в Понеделник съм сигурна, че ще избие и менструацията, така си ме боли в момента като към менструация и ми спадна и корема и не съм подута, както се подувам през втората фаза от цикъла, точно все едно съм пред менструация.      Хич не ми се иска да я слагам тая инцекция , да идвва менструацията и да се приключва егати тормоза с тея инжекции  дето ми ги исписаха и все още не мога да проумея защо са ми

п.п Вече си мисля, че просто матката ми не иска ембриони и прави спазми, за да ги извърли , егати всеки път с тея конкракции   

# 739
  • Варна
  • Мнения: 10 698
Прахче,недей така,преди да си направила теста,не се отказвай,моля те Hug

# 740
  • Мнения: X
прахче, всичко което описваш може и да е симптом за имплантация...пии нош-па. аз пък се притеснявам точно от обратното..нищо не ме боли, никъде не ми придърпва нищо..без симптоми  е още по отчайващо...но ще си чакам, днес ми е 7 ден след трансфер. след 2 дни че пусна 1 чхг тест

# 741
  • Мнения: 6 395
Ами аз си ги имах симптомите, гърдите ми бяха подути, аз бях подута, ама след болите вчера...днес гърдите са си спаднали, аз съм си слабичка и не съм подпухнала като преди, абе няма никой вече при мен, убедена съм, тялото си се готви за менструация, не задържа вода...... неща да я бия тая инжекция в Понеделник да си удължа агонията само.  ooooh!  И каква имплантация на 9-ти ден ,,,,нема такъв филм ембриона не може да издържи толкова дълго ако не е захванат та тепърва да се захваща. Мен ми ги върнаха миналата събота , до Понеделник-Вторник да са били на бастоцисти и да се закрепят, баш матката си ги отхвърли вчера. Нали същия фил го играх с химическите, имлантация имаше, положителни кръвни, след това силните болки, като вчера и менструация  Tired

# 742
  • София
  • Мнения: 16 691
Подутите гърди и другите симптоми са само и единствено резултат от лекарствата.
Болките са от яйчниците и пункцията. Изобщо не можеш да си вадиш изводи. Докато нямаш цикъл- шанса ти е огромен  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Имам добро предчувствие за теб- ха дано да съм права Praynig Praynig

# 743
  • Мнения: 118
прахче,и аз като теб от начало бях с болки в корема и гърдите,след това всичко спря (някъде 5 дена преди теста),но теста беше +.Друг е въпроса че при мен не се получи,явно имам проблем със задържането.Но момичето което беше с мен на трансфер беше по абсолютно същия начин-спряха да я болят гърдите,но ден преди теста(14 ден)започнаха пак и сега си е бременна.Затова нищо не е загубено,изчакай си датата и спокойно Peace Peace Peace Peace Peace

# 744
  • Мнения: 6 395
Еми на мен теста си ми е положителен нон стоп, аз съм на чхг терапия  Laughing  Подух се от тях, но от няколко дена корема си ми спадна, въпреки, че си ги продължавам. Гърдите също не са подути,с една дума симтоми дори и да ги имах, вече ги нямам,  но не са симптомите това , което ме притеснява, по-скоро е вътрешното ми чувство.

Мен на пункцията не ме болеше , яйчниците ме боляха ден след пункцията и спряха, а това вчера си бяга контракции, не е като да не познавам кога ме боли матката и кога айчниците. На самата пункция също нямах болки. Абе бебе няма, в това съм 100 процента сигурна,  само искам да ми дойде по-бързо и да се свършва, това е което ме тормози.

# 745
  • Мнения: 238
Звезден^Прах, със същите симптоми, зацапване на 9ти и 10ти ден, много разочарование и пропуснати лекарства  Embarassed, тестът беше положителен.

# 746
  • Мнения: 1 988
прахче, напрегната си от хормоните. докато не видиш резултат от теста си бременна  Naughty

време е за нова темичка. бремелинките да се ориентират   Heart Eyes , че съм приготвила прахосмука

# 747
  • София
  • Мнения: 6 302
Прахче, не спирай лекарства на своя глава. Изчакай си деня на теста, и .... може да има приятна изненада  Peace

# 748
  • Мнения: 6 395
Момичета какво мислите за магнерота- магнезия, който са ми дали да пия след ин витрото ?  Прочетох мнения, че дори може да е противопоказен, вие пиете ли и каква информация имате?

# 749
  • София
  • Мнения: 23 196
никога не съм пила такова нещо, имам 8 трансфера.
даже навсякъде се твърди, че ефект има чак в по-големите седмици на бременността  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт