VIP Brother България - 4 сезон - 9 тема - ФИНАЛ

  • 159 470
  • 5 312
  •   1
Отговори
# 5 265
  • Мнения: 2 216
Защо да не стане водеща Златка?
Калинка, която сричаше всяка сутрин по Скат и я даваха във всяко предаване на Господари на ефира как стана депутат, а сега е водеща и на сутрешния блок на Нова тв? Защо Калинка да може, а Златето да не може Laughing

# 5 266
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Защо да не стане водеща Златка?
Калинка, която сричаше всяка сутрин по Скат и я даваха във всяко предаване на Господари на ефира как стана депутат, а сега е водеща и на сутрешния блок на Нова тв? Защо Калинка да може, а Златето да не може Laughing
Права си Whistling и този водещият след 9 ч. е ужасен, не знам как се казва, но все си мисля, че няма де е Златка, а Никол

# 5 267
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                   Нека да стане съводещ Златка,на Кънчев да не му издържат нервите и да се махне накрая този мазник!

# 5 268
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Благодаря и на всички съфорумци, които спомогнаха тази тема да бъде толкова интересна.

Лека вечер и усмивки     bouquet
amsimom, твоите коментари ми бяха винаги много интересни.
Надявам се да решиш да гледаш следващия брадър!

# 5 269
  • Мнения: 6
http://www.bliasak.bg/stars/p2_46_0.html Тук може да прочетете интервютата на финалистите.

# 5 270
  • Мнения: 8 575
Защо да не стане водеща Златка?
Калинка, която сричаше всяка сутрин по Скат и я даваха във всяко предаване на Господари на ефира как стана депутат, а сега е водеща и на сутрешния блок на Нова тв? Защо Калинка да може, а Златето да не може Laughing
A kato kaza Kalinka,tq vse o6e li e deputat ili savmestqva i dvete dlajnosti

# 5 271
  • Мнения: 11 607
За Златка - водещ - от фейса -

Утре гледайте сутрешния блок по Нова тв от 9:00ч. Simple Smile)) Ще е забавно и ТАК-ТАК Wink :*

ZLATKA DIMITROVA DIMITROVA ЩЕ Е ИНТЕРЕСНО!:) ЩЕ ВИ ИЗНЕНАДАМ ПРИЯТНО Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 5 272
  • Мнения: 1 754
Златка ще водещата сутринта, но това ще е парлама сигурно, временно. Но сте прави за Калинката...що не и силиконката, нали?! Laughing

# 5 273
  • Мнения: 820
Прочетох интервюта  Simple Smile и какво излезе - всички го обичат Къци, всичко е било на шега ... ние обаче клъвнахме да коментираме, знаейки че продуцентите винаги извъртат нещата ...

# 5 274
  • София
  • Мнения: 4 429
Прочетох интервюта  Simple Smile и какво излезе - всички го обичат Къци, всичко е било на шега ... ние обаче клъвнахме да коментираме, знаейки че продуцентите винаги извъртат нещата ...

ето ги тук, Златка, Къци, Фънки и Никол на гости на ,,Съпругите,, http://play.novatv.bg/play/289551/?autostart=true

# 5 275
  • Мнения: 9 710
А какво става със Златкиния Миро? Заедно ли са след ВБ? Попита ли я някой по интервютата?

# 5 276
  • Мнения: 14 806
Не се връзвам,че обичат Къцака.Злобата си беше истинска.Пък и всички подчертават,че били себе си. Mr. Green

# 5 277
  • Мнения: 2 216
Защо да не стане водеща Златка?
Калинка, която сричаше всяка сутрин по Скат и я даваха във всяко предаване на Господари на ефира как стана депутат, а сега е водеща и на сутрешния блок на Нова тв? Защо Калинка да може, а Златето да не може Laughing
A kato kaza Kalinka,tq vse o6e li e deputat ili savmestqva i dvete dlajnosti
Депутат е, естествено. Бива ли такъв капацитет да се затрива само в парламента. Сутрин бистри политиката в Нова и после тича в Народното събрание

# 5 278
  • София
  • Мнения: 4 429
А какво става със Златкиния Миро? Заедно ли са след ВБ? Попита ли я някой по интервютата?

Да! с Миро са.

 питаха я май и при ''съпруги'', дадох линк в предния ми пост,

а и Карбовски я пита http://www.peeep.us/fc49f3cb

# 5 279
  • София
  • Мнения: 11 756
Йей, момичета, много съм доволна, гледам сега на запис финала. Оставих ви със заръката да изкарате Орлин победител.  Party
че и Къци излезнал преди Фънки

Общи условия

Активация на акаунт