SUPERNATURAL: Brother or Blood Brother

  • 21 078
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
аз заминавам за няколко дни.
Hug

Дженсън не е доволен  Naughty


Нещо лесничко


И к'во, нищо не казвате, гледахте ли? Аз не  Tired Мразя работните четвъртъци  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 2 040
Аз още не съм теглила даже.

Това не е ли серията, дето Дийн умира 120 пъти - Mystery Spot, сезон 3, епизод 11?

# 62
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Ииии...Злата печели! Да им лъсне статуетките   bouquet  Laughing

# 63
  • Мнения: 2 040
 Joy Joy Joy Щом си рекла. Обаче утре ще дам нова загадка, че не ми се мисли тая вечер.

Описание на епизод 8x09 Citizen Fang

Скрит текст:
SAM PUTS A TRACKER ON BENNY — Sam (Jared Padalecki) asks a hunter named Martin (guest star Jon Gries) to keep an eye on Benny (guest star Ty Olsson) without telling Dean (Jensen Ackles). However, when Martin tells Sam there was a vampire kill and he thinks Benny is responsible, Dean defends his friend. When Martin decides to take things into his own hands, things get messy and Dean is forced to make a very hard decision. Nick Copus directed the episode written by Daniel Loflin (#809).

Заглавията до 16ти епизод

# 64
  • Мнения: 41
СПН е номинирано и в трите категории.Гласуването е неограничено.Може да се гласува много пъти.






http://www.peopleschoice.com/pca/vote/votenow.jsp

Дано и тези година да спечелим и да ги поканят Дженсън и Джаред на награждаването, а не да ги игнорират, както беше миналата година.

# 65
  • Мнения: 21 282
Добро утро,и ний заминаваме с дребното за малко,но ще ви следим от столицата.
Лек ден от нас :

# 66
  • Мнения: 116
Вчера бях на премиерата на Здрач последна част и съвсем съвестно си носех тениска с надпис Winchester Demon Hunter и малко странно ме гледаха момичетата, дето носеха тениски я с Едуард, я с някой друг.... амакакво кажа, никой не посмя да ме нападне...все пак сме убийци на вампири

# 67
  • Мнения: 2 369
здравейте! искам да ви попитам някой знае ли от къде да си сваля епизодите като започна от 1 сезон? трябват ми и субтитри също,ако няма вградени такива. мерси предварително!

п.с. замунда не става.

# 68
  • Мнения: 630
И що не става замунда? Ето ти друг торент - цък.
Останалите може да си ги потърсиш по сезони като изгледаш първия Grinning.

# 69
  • Мнения: 2 369
И що не става замунда? Ето ти друг торент - цък.
Останалите може да си ги потърсиш по сезони като изгледаш първия Grinning.


ох мерси! и от тук нестава.като кликна на сваляне и ми отваря друга страница,чисто бяла с кратък текст на иероглифи.явно и този е стопиран за чужбина както замунда.замундата от край време си беше само за територията на българия.някой друг от вас да е в чужбина? от къде сваляте? в Арена го няма от началото супернечъръл,а тя работи при мен.

# 70
  • Мнения: 292
пробвай от тук http://DMCA-removal-from-Google/ аз от там си ги свалих всичките сезони ...

# 71
  • Мнения: 2 040
Здравейте!

Ето я моята загадка.



Аз вече изгласувах. Ще им стискам палци.

Вчера бях на премиерата на Здрач последна част и съвсем съвестно си носех тениска с надпис Winchester Demon Hunter и малко странно ме гледаха момичетата, дето носеха тениски я с Едуард, я с някой друг.... амакакво кажа, никой не посмя да ме нападне...все пак сме убийци на вампири
Joy Joy Joy Joy Joy Само така, Бела!

Снимки от сета, от 14ти ноември.



Тук си вижте и другите - http://socialitelife.com/photos/jared-padalecki-and-jensen-ackle … t-of-supernatural

# 72
  • Мнения: 21 282
Искам тениска с Дженс  smile3508 smile3508 smile3508

# 73
  • Мнения: 630
Злато, много ми харесва подписът ти Heart Eyes

# 74
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Белс, твоята смелост се доближава до тази на братята  Peace  Joy
Маритка, пробвай тук, за гледане онлайн. Малко е кофти качеството, но е със субтитри и са всички сезони до шести включително. Само не знам дали може да се гледа в чужбинско  newsm78
Май се сещам от къде е загаката, но за сега ще си трая  Whistling

Ей, ама много кофти направиха с Кастиел. Сега ще предаде Дийн без самия той да разбера, а на Дийн само това му трябва!

Общи условия

Активация на акаунт