Черешката на тортата - ти си звездата - 3 сезон - 4 тема

  • 44 674
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 247
Дядо хаджия-тази на празен стомах като се напие с виното на другата,накрая ти ще повръщаш Rolling Eyes Grinning(сори,не се сдържах, сетих се за едни стар виц за триглава ламя)

# 61
  • Мнения: 2 155
Не ми хареса представянето на домакинята -
обикалянето около домът и,което издразни гостите,
но поне не висяха пред вратата/като в миналото предаване/,
вярно 5 салати,но както и Манчев каза "не може без основно",
а префасонираната приказка - нито се разбра от гостите,нито беше подходяща,
а ваната на терасата  няма да коментирам.

# 62
  • Мнения: 1 708
Здравейте!
Редовно следя предаването, но не съм писала тук. Прочетох обаче един коментар на стената на предаването във фейсбук, че апартамента, в който готви Краси Кирчева е същият, в който се представи и Людмила Сланева - Локо в предишния сезон. Наистина май е така  Simple Smile Някой забеляза ли?
http://play.novatv.bg/play/270915/?autostart=true

# 63
  • Мнения: 173
Palia,  и според мен си е абсолютно същия

# 64
  • Мнения: 0
Започнах да гледам предаването ,за да се науча да готвя и по различен начин от мама .
Образоването ми е далеч от готварството.Видях досега някои  интересни рецепти,но и много плява.Предпочитам да се уча от положителния пример и да виждам такъв, а не да си вадя изводи от погрешния ,какво не бива да правя.
Сега изгледах снощният епизод.
Направи ми впечатление липсата на организация и преценка на времето от страна на домакинята.Очаквах от  жена с три деца да е супер организирана, а не да пропилее цял ден за пет салати.Изненадана съм,че архитект може да обитава почти празно  жилище, без атмосфера и дух.
Странна е меко казано домакинята .Добре,че не работи/ако правилно съм разбрала/и не общува с хора , защото явно има сериозни отклонения.Старателно избягвам контакти с подобни.

# 65
  • Мнения: 11 747
Не се знае дали го обитава това жилище  Laughing  както стана ясно току що. Щом Локо-то е посрещала там, то не е ли същото, където и Стенли, съпругът ѝ беше?

# 66
  • Мнения: 173
А да споделя- според мен Локо и тази доста си приличат, да не се окажат сестри с домакинята от снощи?

# 67
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Не се знае дали го обитава това жилище  Laughing  както стана ясно току що. Щом Локо-то е посрещала там, то не е ли същото, където и Стенли, съпругът ѝ беше?
Явно някъде се продават напълно обзаведени апартаменти...едно към едно.
Но пък сега като гледам предаването с Локо, тя беше поканила асроложката и мъжа и...

# 68
  • Мнения: 1 708
А да споделя- според мен Локо и тази доста си приличат, да не се окажат сестри с домакинята от снощи?
И аз така си помислих. Но според мен са много добри приятели.

Но пък сега като гледам предаването с Локо, тя беше поканила асроложката и мъжа и...
Прегледах набързо и аз  Simple Smile Вярно, че ги беше поканила като част от изненадата. Забравила съм.
Между другото тази компания /Локо, Теди, Роро и т.н./ ми беше най-симпатична от втория сезон.


# 69
  • Мнения: 371
Чудех се снощи от къде ми е толкова позната тази тераса, нали и Локо там ги посрещна с песен някаква  newsm78

Линка само аз ли не мога да отворя или от предаването са си усетили гафа  newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 15 486
  Хораа, кой е този Локо?Нищо не разбирам?

# 71
  • Мнения: 11 747
Людмила Сланева е Локо, съпруга на Стенли и неуспешна певица.

# 72
  • София
  • Мнения: 15 486
Людмила Сланева е Локо, съпруга на Стенли и неуспешна певица.
Знам я, доста добре, но не знаех,че и викат Локо.Те живееха под наем в апартамента на свекърва ми,преди да се оженят.И защо е Локо?

# 73
  • Мнения: 11 747
И аз не знам, даже дали не го научих тъкмо от 'Черешката'. Уж с този прякор била известна, на мен не ми беше известен  Thinking

# 74
  • Мнения: 2 417
Вярно, че е същият апартамент, забравила съм. Сега го показаха по-подробно. Според мен е на Сланеви, защото се виждаха китари снощи, а тя не спомена някой да свири. Що са им тия постановки, като ние ги хващаме и без това newsm78? Помните ли Мира Добрева и как я изловихме, че е в апартамент на сърфорумка? Кажи си - нямам условия или нещо друго, ама не се излагайте така.

Общи условия

Активация на акаунт