Къде в Пловдив? - 38 тема

  • 48 744
  • 746
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 3 364
Предполагам, че тези дни ще е пълно, защото е нещо ново и цените са прилични. В петък така или иначе имах друга работа в района и използвах да мина. В 11.30 часа вече излизаха хора с чанти оттам. На мен магазинът ми допада, обаче аз пък мразя да се бутам и ще изчакам малко

# 631
  • Мнения: 1 103
Вчера бях до H&M-ма,разгледах го повече от обстойно,нещата,които харесах,ще ги чакам на намаление,фен съм повече на детските им дрехи,понеже имат серии с Мини и Кити!Малката забърса някой неща,другите след НГ,харесахме и рокля,но за нашата възраст ни беше доста широка,затова пък слим дънки имаше доста,та това ме успокоява,че поне има откъде да се снабдяваме вече!

# 632
  • Мнения: 28
Някой вече посети ли новооткрития H&M?
Впечатления?


Бях. Има хубави неща, но като цяло очаквах повече.

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 687
А дали има хубави зимни якета за момченца-2г в ХиМ?

# 634
  • Мнения: 2 032
Общо взето на мен най-много ми харесаха детските дрешки, но цените ми сториха много завишени за такъв клас дрехи. Не съм очарована от магазина, имах по-големи очаквания  Naughty

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Здравейте мами. Някой може ли да ми каже от къде в Пловдив мога да купя оригинално "Монополи"

# 636
  • Мнения: 108
От Хиполенд. Аз оттам купих за племеника преди няколко месеца, би трябвало още да има!

# 637
  • Мнения: 2 011
А дали има хубави зимни якета за момченца-2г в ХиМ?

Изобщо не видях якета за тази възраст.
 
Бях в петък следобед - беше спокойно в магазина. В събота следобед пак се наложи да ходя в Мола, имаше ужасно много хора, но се пазаруваше що-годе спокойно.
Аз мисля, че цените са съвсем нормални за качеството. От дамското трудно бих харесала нещо, но детското винаги съм го харесвала и досега поръчвах от чужбина. Джинси за 17.90лв., рокля пак за толкова, топли шапки по 9.90лв., дънки по 25лв. - аз по-нормални цени от тези, не съм срещала скоро.

# 638
  • Мнения: 2 382
Детското е ОК, като изключим ужасно кичозните серии този сезон, но е същото, което е в магазините още от септември. Така, че ако сте били в София или Бургас- нищо ново.
Слим сериите на дънки и други панталони са безценни, защото просто другаде няма такива модели, а и цените за дънки са повече от прилични.
Дамското е класика- евтините неща за нищо не стават, хубавите са достатъчно скъпи.

Дамски палта- Андрюс Лейди, Ревю и един магазин в Гранда. Но четете добре съдържанието на платовете, защото навсякъде вече шият с много по-евтини платове и може да се изръсите един куп пари, за вискоза, която има само вид.

# 639
  • Мнения: 2 032
Аз не съм доволна от качеството на дрехите им, които се внасят в магазините тук. Разбира се, че ще съм разочарована. Поръчвала съм доста неща от сайта им и няма място за сравнение с тези тук  Crossing Arms

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз пък съм възмутена от това, че младежът, обслужващ пробните в H&M, говори на английски. В България сме все пак. Автоматично му отговорих, но... Не върви някак в магазин в България да ти кажат "English, please", пък било то и с усмивка и най-любезен тон.
Иначе има нелоши детски неща, но нищо не взех. Слим дънки купувам от Окайди. За дамските - не съм фен нито на тях, нито на зара или манго и не мога да се изкажа положително. 

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Търся детски термо клинчета - ако сте срещали някъде?  Praynig  Преди време бях купувала,но не помня от къде  newsm78
И още нещо-детски панталон за ски,но на по-прилични цени  Embarassed

# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 399
От къде мога да намеря канела на пръчици? Дали я има по големите супермаркети?

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 360
От къде мога да намеря канела на пръчици? Дали я има по големите супермаркети?
В Карфур съм виждала при подправките до хляба  Peace

# 644
  • Мнения: 2 032
От къде мога да намеря канела на пръчици? Дали я има по големите супермаркети?
Аз съм си купувала от Карфур, но съм сигурна, че и в други големи магазини ще има  Peace

Общи условия

Активация на акаунт