Как махнахте ужасните бричове?

  • 61 695
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Алена, не съм ги сваляла, там са си на адреса, който съм посочила
https://www.dropbox.com/sh/xqw26q9ure6uq9h/AACJO3CoqT-ywD_6dw5b5cdUa?dl=0

Само че пак казвам, това не е 1 видео, а 4 pdf файла, във всеки от които има n-наброй страници, първите стр. обикновено са поздравителни, обяснителни, може да се мине и без тях. Отивате на Workout Plan 1 - това е фит тест, който иска си го прави, за да си сравнява после колко коремни преси е можел да прави в началото и колко в края на програмата, а който не иска - минава на Plan 2, клика върху линковете и ще се отвори страницата на fitnessblender и ще се стартира видеото. Peace

# 76
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
 Hug Благодаря  Heart Eyes Аз не пробвах преди, защото имаше коментари, че са свалени, но действително - сега ги свалих и всичко е ОК - ще ги разгледам  newsm76

# 77
  • Мнения: 343
Алена, не съм ги сваляла, там са си на адреса, който съм посочила
https://www.dropbox.com/sh/xqw26q9ure6uq9h/AACJO3CoqT-ywD_6dw5b5cdUa?dl=0

Само че пак казвам, това не е 1 видео, а 4 pdf файла, във всеки от които има n-наброй страници, първите стр. обикновено са поздравителни, обяснителни, може да се мине и без тях. Отивате на Workout Plan 1 - това е фит тест, който иска си го прави, за да си сравнява после колко коремни преси е можел да прави в началото и колко в края на програмата, а който не иска - минава на Plan 2, клика върху линковете и ще се отвори страницата на fitnessblender и ще се стартира видеото. Peace
Привет!  Подновяват темата, защото се заинтересувах от упражненията във файла. За съжаления май вече са недостъпни. Как бих могла да ги открия?

# 78
  • Мнения: 96
Дами, ето какво правя аз за бричове и съм страшно доволна:

Скрит текст:


Изобщо цялостната програма по каланетика е единственото нещо, което ми е помагало до сега. Не че съм най-сериозната в тренировките, но когато съм била, резултатите са били бързи и трайни Simple Smile Имам сколиоза и болки в кръста и гърба, които не ми позволяват да правя кардио или да ходя на фитнес, но тези упражнения ми действат много добре и щадят точно болящите ме места. Упражненията са бавни, но с много повторения, които доста стягат мускулите и изглаждат дефектите. Ако някой се интересува от цялата програма, имам я на файл и мога да я пратя на лично Simple Smile

# 79
  • Мнения: X
Ако някой се интересува от цялата програма, имам я на файл и мога да я пратя на лично Simple Smile

Били ми е пратила?  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 96
Меpи, готова си Simple Smile Може да ти се стори малко мудно, но има причина да е такова, а и мен повече ме кефи от дивото подскачане Grinning

# 81
  • Мнения: 75
Здравейте. След бременността и моите бричове станаха по големи. Преди година ходех на фитнес. Бях пробвала две различни програми. Храненето го бях изчистила от боклуци, резултат от 52 на 46. Корем свалих, но много ми се отрази на лицето, бричовете обаче си стояха. Мъжа ми ми се скара, защото наистина много ми хлътна лицето. След това ходих на мезотерапия -2 пъти. Ходех на масажи 2 процедури по 10 масажа и след това 2 пъти в месеца. Резултат от цялото това нещо - нула!
Сега от известно време сутрин закусвам плод, после пия кафе. На обяд ходя да хапвам в ресторант - обедно меню - супа или нещо др. Без хляб. След обяд плод и вечер вечерям , но много малко, хапвам и шоколад, още ми е трудно да се преборя с него. Сега съм си поръчала Шуслерови соли за дренаж на целулита, та ги чакам да дойдат да пробвам и с тях. В къши като се сетя правя някакви упражнения, но покрай работа и дете нямам много време. Това е от мен.

# 82
  • Мнения: 8 163
Цветелина, калорийният ти прием ми се струва твърде нисък. Ще вкараш организма си в режим на оцеляване и няма да можеш да изгориш излишните мазнини. Да не говорим, че лишаваш тялото си от важни хранителни вещества.

Започни да ядеш на корем. Увеличи приема на храни с висока хранителна плътност: зеленолистни, зеленчуци, плодове, цели зърнени (овесени ядки, кълнове), семена, по шепа ядки (на ден). Но в никакъв случай не гладувай! Защото точно тогава ще ти се яде най-много шоколад. А от комбинацията захар+мазнини се дебелее най-много.

Ако нямаш време за цяла тренировка, дали ще успееш да намериш за 3 от по 10 минути всяка? Фитнес Блендър има голям брой разнообразни кратки комплекси с различно ниво на трудност.

А дали ще намериш начин да увеличиш физическото си натоварване по естествен начин, например да се придвижваш повече пеша и да ходиш по-бързо?

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 09:00 от Фея Кръстница

# 83
  • Мнения: 75
Фея Кръстница, ще разгледам сайта който ми посочи за упражнения. Ходя пеша, но работата и детската градина са ми близо. Ще пробвам храненето да променя, надявам се успешно Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 361
very_raspberry, моля ви, изпратете и на мен цялата програма!
Благодаря!

# 85
  • София
  • Мнения: 121
Ако някой се интересува от цялата програма, имам я на файл и мога да я пратя на лично Simple Smile

  Може ли да я пратиш и на мен? Ти успяваш ли в къщи да правиш упражненията?

# 86
  • Мнения: 75
Ааааа програмата е жестока. Един час. Много добро натоварване. Аз успявам да я правя, като съответно на тези упражнения настрани като шпагат не мога естествено толкова да се разтегна. Но с времето ще стане. Пробвайте я. Наистина е много хубава.

# 87
  • Мнения: 96
cvetelina.petkova, много се радвам, че ти е харесала! Пожелавам ти бързи и трайни резултати с нея! С времето всички упражнения ще ти станат много лесни и няма да усещаш особена трудност, в началото обаче някои неща просто идват в повече Grinning

soleii, винаги, когато мога ги правя. Мислех и да се запиша на тренировки, но графикът ми не го позволява, днес стартирам четвърта седмица без почивка на работа и вечер само за спорт си мечтая Grinning Иначе до миналата година бях горе-долу редовна - около 2-3 пъти в седмицата, махнах коремчето, дупето ми се повдигна, талията се очерта. Simple Smile

# 88
  • Мнения: X
Преди малко направих тренировката за първи път и много ми хареса. Ще си разпиша упражненията, за да си спестя всеки път обясненията и ще се постарая да я правя 2-3 в седмицата. Изобщо не ми е бавно. По принцип правя йога, пилатес, балетни, ще включа и каланетиката в програмата.
Very_raspberry, още веднъж благодаря, че сподели!  Hug

# 89
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Аз също мога да се похваля с бричове,но фитнеса определено не ми помогна .Търся варианти.

Общи условия

Активация на акаунт