На концерт с голям корем???

  • 1 864
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Недей да ходиш, ще е голямо меле, всеки ще подскача и ще се блъска, да не пострада коремчето Peace
Ще дойдат и друг път  Simple Smile

и аз те съветвам същото. Все пак е едно на концерт в зала и концерт на стадион.
Аз не бих отишла.

# 16
  • Мнения: 1 999
Мисля, че е твърде рисковано в 8-ми месец да се ходи на концерт. Peace

# 17
  • Мнения: 8 769
Представях си, че ще стоя най-отзад, близо до изхода, колкото е възможно по-далеч от тълпата и ако нещо не ми понесе просто да си изляза. Но ме притесняват децибелите повече ...
Аз лично бих избрала този вариант (ходила съм на концерт с безумни децибели някъде в седмия месец-дъщеря ми не спря да тропа в корема...беше й много забавно Mr. Green). От децибелите не бих се притеснявала, а повече от блъзканиоцата. Ако имаш възможност за седящо място-още по-добре - седящите със сигурност не са близо до никоя колона, така че няма от какво да се притесняваш!
Дано се случи, това, което искаш и да си в прекрасно състояние на духа и тялото!

# 18
  • Мнения: 295
Щом много искаш да отидеш, живот и здраве, в осми месец, може да се поизръсите малко за по-скъпите билети, за седящи места. Аз в седми месец бях на Deep Purple и не забелязах нещо странно да се е случило. Разбира се, ти ще прецениш най-добре, ама верно, ако на тебе ти е кеф и на бебето може да му е гот Wink

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами незнам какво да ти кажа. Ако успеете да вземете билети за седящи места си вземете, пък като дойде време за концерта сама ще прецениш, все на някой мисля, че ще го продадете, ако се откажеш. Иначе правостояща не бих отишла в никакъв случай в 8-ия месец.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 686
В неделя съм на HELLOWEEN! Втори път няма да ги пропусна! Ние по принцип никога не седиме в тарапаната, така че съм спокойна. Винаги се качваме по-нагоре по трибуните, за да може и да се седне, ако искаме. Притеснява ме единствено момента на влизането, защото тогава става голяма бутаница, но си имам няколко огромни "бодигарда", с които сме се разбрали да застанат около мен, за да имам въздух и да не ме бутне някой.

Смятам, че всеки сам трябва да прецени за себе си дали да отиде или не. Естествено зависи и от състоянието на бъдещата мама в момента. Аз лично само с мъжа ми не бих била спокойна, защото само 2-мата в тълпата може всичко да се случи. Но ако сме голяма компания, смятам, че не е проблем.

# 21
  • Мнения: 799
В 7-мия месец бях на концерт на Корн - зорът е, че трябва да стоиш прав (освен Депеш не забравяй, че има и подгряваща група, която обикновено ти "изпива" силите и няма да имаш power за истинския концерт), така че си осигури седящо място и вода. Дори да не си на такова място, охраната винаги ще те пусне да седнеш на ВИП местата, но лошото е, че ще пусне само теб, без половинката ти (при мен поне така стана). Но по-добре е да не разчиташ на милосърдието на някакни толупи  Mr. Green
Дано се видим на концерта   bouquet

# 22
  • Мнения: 7 640
Недей да ходиш, ще е голямо меле, всеки ще подскача и ще се блъска, да не пострада коремчето Peace
Ще дойдат и друг път  Simple Smile
точно, а дори и да си с ВИП място, нали трявба дастигнеш да него през блъсканицата

# 23
  • София
  • Мнения: 44 120
Мила,разбирам те напълно и знам колко много ти се ходи,но според мен не би било ваобще подходящо да ходиш!Първо ще е адска блъсканица,може не дай Боже някой да те удари в корема,може да се случи най-страшното....Второ за бебето не е добре да е на толкова силна музика и на такъв шум,стряска се,ще го стресираш.
По-добре пред телевизора,струва ми се неразумно в 8 месец да си там.
Аз лично не бих отишла!


 newsm10 абсолютно подкрепям мнението... все пак колкото и да е готина бандата, колкото и добре да се чувстваш... аз не бих поела и минималния риск за бебето си, а и 8-мия месец не им е най-силния на бебоците, ако недаиси боже изведнъж тръгне да се ражда преждевременно насред концерта, а кой знае може да не дойдат отново, но може някой ден ти да имаш възможност да отидеш на тяхен концелт някъде по света - и тогава да заведеш и детенце..  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 423
В 7-мия месец бях на концерт на Корн...

На концерт на КОРН??!?!?!?
Направо не ми го побира главата!
Не пощуря ли от шума?

А иначе на концерт в 8-ия месец... ами ако не те боли нищо, давай.
Но и доста рискуваш. Блъсканица, задух, стоене права... Реши си сама.
Или си осигури още отсега седящо място. Всъщност има ли все още билети?

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз бях на концерт на Р. Мути бременна в 5 или 6-ти месец - чудесно й понесе на Дари симфоничната музика - не мръдна.

После вече в 9-тия месец бях на концерт на Горан Брегович и местата ни бяха точно срещу тонколоните. Мислех, че бебето ще полудее - да ама не. Дариа спа /или слуша/  Joy през цялото време. Започна да ме рита чак при последните ръкопляскания.

Сега обожава музика, но явно и още преди раждането си беше музикален фен.

С две думи - ако няма да стоиш права - иди. Винаги можеш да си излезеш.

# 26
  • Мнения: 696
До концерта има много време. Дано всичко да е наред с теб до тогава и да се чувстваш добре. Аз не можех да понасям силна музика по време на бременността ми. И ако аз бях бременна не бих отишла. Пък и лудницата ще е пълна.

# 27
  • Мнения: 484
И на мен много ми се ходи на концерта на Depeche, но тогава ще бъда в 7-и месец и смятам да се откажа. Дори и таткото ще е солидарен и двамата ще си останем без концерта.
Може и нищо да не му стане на бебето ми, но не мился да рискувам. Depeche са ми големи любимци, но бебето ми е по-важно.

Ще го гледаме по телевизията.  Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз изпитвам ужас от тълпата на такива събития и не бих отишла, особено бременна. А пък и вибрациите не са полезни. Сега съм в осмия месец и не мога да си представя да ходя на такова място, особено да стоя права. Та аз каталясвам само да отида до магазина, камо ли да стоя права с часове. Но при всеки е индивидуално все пак.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 758
Разбирам те! И аз много искам да отида, но тогава ще съм, живот и здраве, ако всичко е наред, в 7месец и не знам дали си струва риска. От сега уговарям таткото да висим с колата окло стадиона, дано чуя нещо Wink


---И следващия път, моля да пишеш на кирилица. Справка-Правилата на форума---

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 12:03 от Аурелия

Общи условия

Активация на акаунт