Нашите second hand находки- част 14!

  • 57 966
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 102
Добре дошли в темата за дрехи втора употреба!
Тук ще намерите информация, относно зарежданията, асортимента, адресите на магазините, предлагащи дрехи second hand

Магазини Мания: Адреси по градове

 Зареждането във всички магазини Мания е в ПЕТЪК. Изключение правят: Мания в Централни хали, в Дружба, когато зареждат в СРЯДА; във Варна- ВТОРНИК

Информация за Бонус картата на Мания


Сайт на Мания
Мания във Facebook

Магазини Зиг Заг: Адреси по градове
Сайт на Зиг Заг
Цените падат по следната схема:
27.99 лв/кг
21.99
15.99
  9.99
  5.99 - 0,50 лв/кг
Стоките за бита - чаршафи, пердета и други за на 15 лв./кг. първите три седмици.   

Магазин Екстра Варна.

жк. Владиславово, ул. Шести Септември 23. Къщата срещу пощата. Големина 200 квадрата.


Магазин Екстра, гр. Бургас
пазар Краснодар.  350 квадратни метра.

Магазин Екстра Бургас
Новата поща срещу Свободния.В самата поща до Виваком.  500 квадратни метра.

Магазин Екстра Ямбол
Магазинът се намира в Кауфланд- 400 квадратни метра. Зареждане има всяка седмица и цената пада всеки ден.
Магазин Екстра София
Пиротска 149
ж.к. Младост 1А, бл 503
Сайт на магазини Екстра
Други магазини в София
Remix
Facebook страница на Remix – работно време, адрес, снимки
Мъпет маг София
Магазин Мъпет Маг има на бул. Стамболийски и ул. Одрин. Зареждането е в петък.
Мъпет Маг има и на ул. Пиротска 66( където завива трамвай 20)
Мъпет Маг- бул. Стамболийски, зад спирката на трамваите на пазара Димитър Петков в посока ж.к Западен парк- зареждането е в сряда.
Мъпет Маг- ж.к. Младост 1, до спирката на метрото и бл. 74 А
Мъпет Маг- ж.к. Младост, бл. 49А
Голям магазин има на Лъвов мост зад спирката на автобусите. Зареждането е в събота, 19лв./кг.
Магазини на Хумана има на Алабин( пак около спирката на трамваите) и Пиротска.
Стоки за бита( одеала, чаршафи, кърпи, покривки, завеси): Шик Шик за дома- площад Възраждане( срещу Син Сити). Зареждането е в понеделник с цена 14,90лв./кг. Шик Шик за дома има и на първата спирка на трамвай 8 и 5( зад Съдебната палата)

Други магазини във Варна
Магазини Бултекс:
работно време 9:30-19:00
Дрехи втора употреба директно от Скандинавия

Магазин:(Владиславово),ул.Асен Разцветников №24 (срещу Лидъл)
Магазин в кв.Аспарухово,ул.Св.Св. Кирил и Методий №45 (до Била)
Магазин на Колохозен пазар ,ул.Капитан Райчо №12 (до рибна борса)
Магазин на Окръжна болница,Ул.Македония №140

Падащи цени:
1.седмица- 19,99лв/кг
2.седмица - 11,99лв/кг
3.седмица - 7,99лв/кг
4.седмица -2,99лв/кг
Магазини Мъпет Маг :

Двата магазина се намират център Варна пл.Независимост (зад магазин New Yorker,посока жп гара)

Зареждане всеки петък,събота и неделя:
Петък -  бутикови дрехи на фиксирана цена
Събота - обувки
Неделя - цялосно ново зареждане на дрехи

Магазини Плевен
магазин Мъпет Маг (Euro Store) - в уличката на бившият Куклен театър - зареждане в понеделник
Магазин Мъпет Маг, на същото място, но само с отбрани дрехи
магазин Мъпет Маг, ул. Дойран 138, до Първа инвестиционна банка - зареждане сряда

Магазин  Ямбол -
Магазин Макс  - 350 кв.м. ул. Граф Игнатиев 6
Нашата сергийка във Facebook




Старата тема

Facebook  размени



Моля, вместо "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук",:
Ако половинката Ви каже: "Довечера сме на бар, имам повод да черпя!", какво ще облечете

Последна редакция: чт, 15 ное 2012, 20:50 от blackisback

# 1
  • Мнения: 5 790
Ще се разходя до някоя ВУ и ще си купя нова, секси рокличка. Тези в МОЛ-а хич не ми се нравят.

Днес сутринта мъжо си ровил в гардероба, докато съм спала. И с огромно учудване си намерил тооооолкова красиви дрехи, дето не ги бил виждал никога!  Joy И си рекъл: "Я, тая жена ми какви хубави неща ми купувала!"  Mr. Green Вследствие на това си умозаключение се спретнал с прекрасна жилетка на Джак и Джоунс, купена от ЗЗ миналата седмица и една тениска от Манията, както и дънки от Манията. Ма не ги бил виждал никога....  hahaha

# 2
  • Мнения: 2 802
Скоро на бар на дали ще ида  Mr. Green  но ако наистина решим да идем ... бягам за дрехи до ЗЗ, че в момента почти  нищо не ми става  ooooh! Mr. Green

# 3
  • Мнения: 385
Имаше една чалга-песен: "малка черна рокля на голо и горещо тяло отдолу" - мисля че ще е подходяща за случая  Laughing

# 4
  • Мнения: 22 507
Хахаха, ако каже, че ще ме води на бар, първо ще проверя да не е вдигнал температура. )))
После за обличането....не знам, че сега не съм баш за черна, секси рокля. ))))  Laughing

# 5
  • Мнения: 167
Това _ и някоя жилетчица отгоре, но нямам половинка. Laughing

# 6
  • Мнения: 48 071
А аз като във вица:
"Всяка жена трябва да има малка черна рокля.
Аз имам такава... и тя наистина ми е малка..."  Laughing
Иначе и ние не ходим на бар, ама бих си сложила дънкова пола и блузка- ползвам ги за почти всякакви поводи
Имам цял рафт дънкови поли, кой какво купува във ВУ, ама аз все дънкови поли купувам-къси, дълги, на воланчета, тъмни, светли...абе....
Много ги обичам

# 7
  • Мнения: 385
Мирама, то и аз съм чудна гледка почти ама поне от към горещина на тялото ще го докараме  Laughing

# 8
  • Мнения: 7 779
Днес сутринта мъжо си ровил в гардероба, докато съм спала. И с огромно учудване си намерил тооооолкова красиви дрехи, дето не ги бил виждал никога!  Joy И си рекъл: "Я, тая жена ми какви хубави неща ми купувала!"  Mr. Green Вследствие на това си умозаключение се спретнал с прекрасна жилетка на Джак и Джоунс, купена от ЗЗ миналата седмица и една тениска от Манията, както и дънки от Манията. Ма не ги бил виждал никога....  hahaha
да не би да са забравени от някой друг ? Joy

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Ехооо. Добре заварила. И да похваля показаните в последните странички на предишната тема нещица. И не видях, че има въпрос - ако става въпрос за бар - дискотека, ще облека нещо удобно, обожавам черни блузки, тъмни дънки, а най обожавам на бар да ходя по.....гуменки - щото ми е най - лесно да танцувам с тези обущета, пък било и до ранни зори. Ех, мечти....милото не обича да танцува и не ме води  никога

Последна редакция: чт, 15 ное 2012, 20:25 от mama mariana

# 10
  • Мнения: 7
Туника, клин или тъмно син панталон иии кецове/ботушки. В зависимост от моментното настроение Simple Smile

Само да вметна, че и Мания Варна не зарежда в петък, а във вторник =)

# 11
  • Мнения: 4 864
Здравейте и тук!!

Бих облякла Това

И тъй като аз обичам да се нося по-спортно и бих се облякла в:

Това
 и
Това

# 12
  • Мнения: 5 790
Днес сутринта мъжо си ровил в гардероба, докато съм спала. И с огромно учудване си намерил тооооолкова красиви дрехи, дето не ги бил виждал никога!  Joy И си рекъл: "Я, тая жена ми какви хубави неща ми купувала!"  Mr. Green Вследствие на това си умозаключение се спретнал с прекрасна жилетка на Джак и Джоунс, купена от ЗЗ миналата седмица и една тениска от Манията, както и дънки от Манията. Ма не ги бил виждал никога....  hahaha
да не би да са забравени от някой друг ? Joy

Бонго, винаги си на място...  Mr. Green
Де тоз късмет, ма не са забравени! Негови са си!  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 179
И аз тук. Вчера си харесах една суперска жилетка в ЗЗ Дружба, ама 8 лева не ми се даваха. Дано утре ме чака. Ще ида да проверя. Тъмносиня, дълга с едно копче. Еххх, много хубава беше...

# 14
  • Мнения: 8 997
И аз тук да следя една от любимите си теми! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт