Огледален свят по VOYO ~ тема 16~ В очакване на втори сезон~

  • 33 528
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 820
и аз отначало се зарибих по Здрач изгледах двете части и тогава докопах Дневниците почнах да го гледам и се зарибих прекалено много към него ...много по як е от Здрача  Peace

# 721
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Привет! Hug

Клоди,  bouquet Наде,  bouquet

Меги, Hug Вани, Hug Релакс, Hug Ганушка, Hug

Лудостче,  bouquet и аз харесвам Здрач. Peace

Лек и успешен ден! Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 0
Илда Hug Hug Hug

">#![/video]

# 723
  • Мнения: 11 820
Илда, Hug да похапнем малко

# 724
  • Мнения: 57
Наде Hug  bouquetте вампитата щяха да ги дават по бтв преди време ама аз така и не ги засяках Laughingи после четох във фейса че въобще не са го давали Laughingтака че като го видиш тогава повярвай Mr. Green

Меги HugГанушка HugРелакс Hugтопъл ше да е деня до печката Mr. Green

Simple Smile Е как, започват на 18 декември от 24:00 - тъкмо всички ще спят и няма да ме притесняват  Joy
P.S (Остави ги БТВ, те са несериозни  Wink )

# 725
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клоди,  bouquet любимата ми песен от АФК... Cry

Релакс,  bouquet щом си казала, да похапнем... Laughing

Ще се запиша в новата тема, че докато се върна от работа току- виж сте я изписали... Mr. Green

# 726
  • Мнения: 0
Наде Hug  bouquetте вампитата щяха да ги дават по бтв преди време ама аз така и не ги засяках Laughingи после четох във фейса че въобще не са го давали Laughingтака че като го видиш тогава повярвай Mr. Green

Меги HugГанушка HugРелакс Hugтопъл ше да е деня до печката Mr. Green

Simple Smile Е как, започват на 18 декември от 24:00 - тъкмо всички ще спят и няма да ме притесняват  Joy
P.S (Остави ги БТВ, те са несериозни  Wink )
По коя програма newsm78 щот и бтв щяха от 24ч да го дават Laughing

Релакс  bouquet  bouquet  bouquet

# 727
  • Мнения: 57
Наде Hug  bouquetте вампитата щяха да ги дават по бтв преди време ама аз така и не ги засяках Laughingи после четох във фейса че въобще не са го давали Laughingтака че като го видиш тогава повярвай Mr. Green

Меги HugГанушка HugРелакс Hugтопъл ше да е деня до печката Mr. Green

Simple Smile Е как, започват на 18 декември от 24:00 - тъкмо всички ще спят и няма да ме притесняват  Joy
P.S (Остави ги БТВ, те са несериозни  Wink )
По коя програма newsm78 щот и бтв щяха от 24ч да го дават Laughing

Релакс  bouquet  bouquet  bouquet

Точно по въпросната програма (надявам се, че ще го пуснат наистина)  Laughing Айде лек ден от мен, че закъснях за работа.

# 728
  • Мнения: 0

Точно по въпросната програма (надявам се, че ще го пуснат наистина)  Laughing Айде лек ден от мен, че закъснях за работа.
Аха значи очакваме включване евентуално Mr. GreenБлагодаря   bouquet и беж да работиш Hug

# 729
  • Мнения: 11 820
да почерпя и по едно кафе

# 730
  • Мнения: 0
да почерпя и по едно кафе
Ооооо днес ти е ден за почерпка Mr. Green  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт