Петъчна- Какво правите след секс?

  • 9 197
  • 130
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 792
 Големи машини се изкарахте всички Crossing Arms Ако правите всеки ден и нямате изобор ще ви питам дали след секса ще правите секс. Пфу Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 14 654
Kasidy,
ако беше цитирала всичко, щеше да е ясно, че не става дума за аристократично семейство - мекици, бухти, кус-кус. Само палачинката може да има претенции за по-изискано блюдо, стига да не е с пълнеж от мармалад от шипки или извара с чушки.

# 77
  • Мнения: 5
Хмм... интересен въпрос. Зависи по кое време е, ако е сутрин принципно душ и след това на работа, ако е през деня- останалите задължения, вечер гушкане после лека нощ и всеки на другия край на леглото  Laughing

# 78
  • Мнения: 4 792

Янечек, остави неделите
Ей това по ми хвана окото Mr. Green Какво точно искаш да кажеш с тия метафори, а?

с пълнеж от мармалад от шипки или извара с чушки.

# 79
  • Мнения: 4 569
Върху леглото и коментирам изпълнението от преди малко.

# 80
  • Мнения: 14 654
През пости второто, само ако неделята сиропустна.

# 81
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ех младост, младост... кога беше като се завтаряхме и потретвахме. Това във връзка с изказването на някои девойки че след секса правят пак секс  Laughing

Да ви попитам скъпи дами, как ви се прави секс сутрин преди да сте си изпили кафето?

Янечек , те старите хора са го казали: Сексуваната редовно жена е чевръста домакиня особено сутрин.

А след това двора не помиташ ли?  Laughing

# 82
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Да ви попитам скъпи дами, как ви се прави секс сутрин преди да сте си изпили кафето?


По-голям проблем ми е измиването на зъбите. Като не ми е комфортно на зъбките как въобще да има първи път, че да го и потретя!?

# 83
  • Мнения: 2 216
Ех младост, младост... кога беше като се завтаряхме и потретвахме. Това във връзка с изказването на някои девойки че след секса правят пак секс  Laughing

Да ви попитам скъпи дами, как ви се прави секс сутрин преди да сте си изпили кафето?

Янечек , те старите хора са го казали: Сексуваната редовно жена е чевръста домакиня особено сутрин.

А след това двора не помиташ ли?  Laughing


Потретването е с нов партньор, а не със законният /постоянният Blush
Секс сутрин беше немислим за мен преди да родя. Сега има вечери, в които съм толкова изморена, че даже книга не чета
Един приятел вечно се оплаква, че другите жени след страстна нощ баници точили, а неговата вечно била недоволна /незадоволена Mr. Green/ и само кредитните му карти точила Joy Joy

# 84
  • Мнения: 4 586
Пия студен сок от компот от белени праскови, а вълчицата яде прасковите.
Напънала се Мадам, и родила петъчна. Сега си я пробутва през три постинга.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 217
Вълчо и ти си ударил едно рамо на темата, кво ся..... Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 6 166
Върху леглото и коментирам изпълнението от преди малко.
Скрит текст:
Две приятелки разговарят:
 - Ти пушиш ли след секс?
 - Амиии не съм се поглеждала.

# 87
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Вълк, оказваш ми велика чест ще те имам предвид  Grinning

Надявам се след това дискретно препикване - маркиране на темата ми хиените да не се навъртат в нея.

Бъди все така ползотворен. Следващия път опитай с компот от Ананас  Grinning ще оставиш любимата приятно изненадана.

# 88
  • Мнения: 4 569
Спунк,  hahaha Joy

# 89
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Обикновено  си  бъркам в носъ   и  си  чопля  акнето.
Ако  съм била  по чуждо, мъй  срам да си чопля акнето  и  затуй си бъркам само  в носъ Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт