Аватарно - точкова / Тема Nо 14

  • 15 240
  • 809
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 30
ледено_sЪrце, за мен по-скоро не е, ако от скоро е така не бих пила нищо, ще чакам сама да спадне. Но бих я следила и ако тръгне да се покачва или се задържи дълго време така, ще взема нещо за сваляне.

Ройс, много си мила Hug

# 61
  • Петрич
  • Мнения: 123
Ами боли ме и гърлото. Cry

# 62
  • Мнения: 796
Сърчице, на твое място веднага бих пила нещо. Ако не е грип има шанс да го стопираш навреме.

# 63
  • Мнения: 30
Ох spoko тогава май най-добре би било ако имаш някое от разтворимите прахчета за настинка, на тях основната им съставка е парацетамол и ще свали темепратурата и би трябвало да помогне и за гърлото. Ако нямаш такива, вземи каквото подходящо намериш у вас. А за гърлото ми хрумва сок от лимон с мед.
Лока е права, пий нещо, за да го пресечеш.

# 64
  • Мнения: 426
Съни, Честит Празник с мъничко закъснение! Бъди много здрава, много щастлива и обичана!
Скрит текст:

Добре дошли на Мари и Кайа! Дано се забавлявате с нас  Hug

Ройс, честита победа! Това в чашките е мммммм...вземам си  Hug

Нищо не съм търсила по темата, не ми остана време, но само потривам ръчички и нямах търпение да Ви изчета  Mr. Green

Плами   Heart Eyes е голям си ми бонбон!

# 65
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз бих пила нещо при най-малкото повишение на температурата,парацетамола е моя пръв другар  Mr. Green bowuu bowuu bowuu bowuu

Плами   Heart Eyes е голям си ми бонбон!

 newsm03 Много често ми го повтаряш  Blush

# 66
  • Мнения: 426
Плами   Heart Eyes е голям си ми бонбон!

 newsm03 Много често ми го повтаряш  Blush

Не бе, агитирам те да гласуваш за мен по страничен начин  Grinning шегувам се разбира се  Hug

# 67
  • Мнения: 1 129
Добро утро   Hug

Честита победа и тук, Ройс. Запази лъчезарното си излъчване, както във виртуалното, така и в реалното. Дано имаш все повече и повече поводи за усмивка.  Hug

Кайа, добре дошла при нас. bouquet

# 68
  • Мнения: 1 780
Имам страхотна идея за точки и райета, само не знам дали ще отговаря на условията. Laughing

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 559
Доброутро сладурки!

Кайа, Мари добре сте ни дошли!

Роис, благодаря за почерпката, честит мечопуховски приз!!!

И отново, за пореден път  Grinning , голямо Благодаря на Поли за темата!   bouquet

Сърчице, пий нещо, наистина разтворимите прахчета с парацетамол помагат, ще свалят температурата и ще успокоят болките. Има и антибиотични спрейчета за гърло (от рода на Тантум Верде), действат локално и би трябвало по-бързо да отшуми гърлобола.

# 70
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Поли   bouquet за темата Simple Smile

Момичета, ние сме  Wink Аватарната тема Е "Банда на годината" - каквото и да казват другите  Hug

# 71
  • Мнения: 150
Аз този път побързах да гласувам, че оставя ли за по-нататък...отиде тя. Laughing

# 72
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Здравейте. Мари пише страхотни стихове можете ако искатe да гласувате за нея в клюкарника. PeaceТемата е най талантлив Wink

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 11:11 от Syn

# 73
  • София
  • Мнения: 2 024
Гласувах за нашата тема.  Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 2 132
Гласувах за нашата тема.  Heart Eyes
И аз  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт