Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 50 (юбилейна)

  • 33 309
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 2 282
  bouquet  Joy Joy Joy Joy
Боже, правят си майтапи с нашето филмче, а ние сме се взели много насериозно!

# 32
  • Мнения: 2 282
В р.форум смятат, че решението на Дж е да отмъщава на всички.
За протокола, отново разговори за любовта на К. и Дж., вместо целувки. Joy

# 33
  • Мнения: 0
 dterziiska,благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Невероянто! Уникално! Със сълзи се смея. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ако се намери и някой да ни го преведе Praynig Praynig Praynig
Буура много готин   love001Носи много сексапил, без да е красавец.

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 13:07 от ABBYY

# 34
# 35
  • Мнения: 432
Ние малко пооплюхме прическата на Симай, но определено много й отива, когато е направена. В Шоуто на Беяз е супер готина, много ми харесва. Браво за избора на прическа. Това момиче има много харизма.  Peace

# 36
  • Мнения: 0
В р.форум смятат, че решението на Дж е да отмъщава на всички.
За протокола, отново разговори за любовта на К. и Дж., вместо целувки. Joy

 Joy Аз я пращам да помъдрява, те я пращат да отмъщава. hahaha Едно от двете ще е.Няма начин и по- веротно да е  второто, защото до сега, вече 49 серии сценаристките здраво подчертават, че здравият разум е "мисията невъзможна" за Джемре.От друга страна на кого и за какво ще отмъщава Джемре?Ако е искрена пред себе си, то трябва да започне от самата нея.Тя се  постави в тази ситуация.
Какво още ще приказват!?Не се ли изприказваха вече, че то какво остана да си кажат.Наистина става досадно вече с тия разговори.Обичам те, обичаш ме, ама олмаз, Гюней  Баръш, Симай....Бактън!И ако не замине Кузей, а задълбаят пак  в тази посока, наистина няма да остане ни един фен на тази злощастна любов.Вече всички са разочаровани и на предела на търпението си.Изпратят ли Кузей...и после да направят скок във времето ще е супер идейно поне за мен.Може Кузей да стрещне Дениз,  Grinning  може пък да реши, че има нужда от полинглотските способности на Зейнеп за бизнеса, hahaha  варианти много...Всички ще са променени, ще са имали време да преосмислят нещата.Вероято ще са пренаредили приоитетите си и ще има основа за нови, интересни епизоди без да трябва да се променя радикално сюжетната линия.Иначе какво, още 30 серии да гледаме как Джемре се опитва да докаже на Кузей, че той не може без нея, а на другите, че тя обича Кузей и от нищо не се страхува.Пълна дивотия! Crossing Arms

Терзийска,  newsm51

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 14:21 от sinq laguna

# 37
  • Мнения: 2 282
Изпратят ли Кузей...и после да направят скок във времето ще супер идейно поне за мен.Може Кузей да стрещне Дениз,  Grinning  може пък да реши, че има нужда от полинглотските способности на Зейнеп за бизнеса, hahaha  варианти много...

Praynig A, дано! Със заминаването излизаме от омагьосания кръг. Ама, никак не става ясно.

# 38
# 39
  • Мнения: 432
Роминка ,   bouquet за юбилейната ни тема! Дано поне още толкова да изпишем, дори след края на филма! Сигурна съм, че ще остави много трайни емоции във всяка и всеки от нас.  Peace

Терзийска ,   bouquet за всичко, което правиш за нас, за да сме винаги в крак с новостите! Да си жива и здрава!

На мен лично ми е много важно да чуя Кузей какво ще каже на Джемре. Ако това, което излезе от устата му идва от сърцето му, ще си изясним цялата ситуация. Все пак един мъж винаги може да наговори куп обстоятелства, които го спират да бъде с една жена, а всъщност нищо от казаното да не е от душата и сърцето му. Тоест, не винаги можеш да вярваш на всяко измъкване от мъжка страна.  Peace И аз смятам, че вторият вариант, Гюлтен да моли Кузей да се отдалечи от Джемре, за да спаси брака и отношенията в този брак, е по-реалистична, от това да го моли за помощ. Преди няколко дни мислех обратното, но следвайки новините и логиката, би трябвало разговора да протече в посока заминаването на Кузей.  Peace

# 40
  • Мнения: 0
Praynig A, дано! Със заминаването излизаме от омагьосания кръг. Ама, никак не става ясно.

Така е.Опасни са!Гледат ни сеира и кой знае как се кефят, че ни карат да впрягаме развинтени фантазии и логични способнисти.
Ако остане, какво може да се случи?Джемрето ще влезе в затвора и какво ще гледаме през това време   newsm78 - как Кузей и ходи на посещеиня и и носи симити и макара.И за да я насърчи да е смела, силна, издръжлива на трудния живfт в затвора и казва в гръб, че я обича.  smile3555 ooooh! Кьорфишеци са фрагманите за мен.

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 16:09 от sinq laguna

# 41
  • Мнения: 0


На мен лично ми е много важно да чуя Кузей какво ще каже на Джемре. Ако това, което излезе от устата му идва от сърцето му, ще си изясним цялата ситуация.

Предположение от мен - казва и, че Гюней я е оставил заради него.Дошло е времето да го изрече на глас.Затова не може да е с него.Правя си връзка и с един разговор между Джемре и Кузей, когато тя му казва, че ако заради Гюней не иска да е с нея, то тази прчина е несъществена, защото според нея, Кузей нищо не дължи на брат си.
Винаги ще е така - Гюней- Джемре- Кузей, докато един от тримата не изчезне в небитието.Така виждам нещата.

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 13:34 от sinq laguna

# 42
# 43
# 44
  • Мнения: 2 282

 Кьорфишеци са фрагманите за мен.

To, фрагманите за  отделните епизоди са подвеждащи и само ни объркват, а  тия измислици се приеха   за чиста монета.  Joy Joy Joy Joy
Даже някои умираха да се смеят, че тези фрагмани могат да бъдат блъфове.

Общи условия

Активация на акаунт