Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 50 (юбилейна)

  • 33 305
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 282
Винаги ще е така - Гюней- Джемре- Кузей, докато един от тримата не изчезне в небитието.
Moже да заживее и с двамата братя. Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 3 547
Симай е сладка като невинна ученичка в това шоу

 hahaha hahaha hahaha hahaha

а във филма е такава пепелянка  Joy

браво на момичето !  Laughing

# 47
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 52
момичета някой знае ли кога ще има превод на 48 епизод.Благодаря

# 48
  • Мнения: 2 282
Доверявам се на логиката и здравия разум Кузей заминава. Да видим дали ще съм права.

# 49
  • Мнения: 3 547


хаххахахха...Бура като го пита Беяз кой е убил Фърат вика - Паргалъ.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

страхотни са
дано някой преведе по-интересните моменти

кралицата    bouquet

# 50
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
ромина   bouquet Прекрасна тема ... честита да ни е Heart Eyes  bouquet

# 51
  • Мнения: 0
dterziiska, още веднъж благодаря! newsm51 Достави ми голямо удоволствие гледането на това шоу.
Напълно съвпада с мнението ми за този филм! Абсолютна пародия.... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 52
  • Мнения: 0
Ще замине Кузей тоя път.А Джемре като нищо да се появи на летището със стегнат куфар и тя./Това да е решението, което ще повлияе на всички.  Joy Ще се опропасти имиджа на Синанер / А на мен ще ми донесе малоко хумор, че вече имам нужда да се посмея отново, както се посмях на Хандан и Гюлтен в предния епизод.Представям си я как вика зад Кузей - "Кузей!...Дур, Кузей!Обичам те!Не олду, а?Защо ме остави на лошия Баръш?Спаси ме от Фърат, пък ме оставяш на Баръш?Аааа, не така!Нещо не ти е ясно, ама сега ще ти стане.Ще вървя по петите ти докато не баялдисаш и не разбереш, че от мен отърване няма!" tooth

# 53
  • Мнения: 2 282
Tоя Шериф май не подкрепя голямата любов на К. и Дж. Joy За разлика от оня глупак, дето го убиха.
И дето разби братята. И затова никой не го цитира  като любимеца Али. И видяхте ли, че признанието беше само заради него. Сега симпатиите са на страната на Демет, че само тя остана.

# 54
  • Мнения: 0
Сега симпатиите са на страната на Демет, че само тя остана.

Тя пък с какво право се меши и дава акъл?С Али се познаваха само от няколко месеца, а с Кузей е по- близка откакто Али умря.Кога успя да разбере как стоят нещата в дълбочина, че и съвети да дава без да и ги иска никой, за този кратък период от време?Кое и дава увереността и смелостта да поема такава отговорност, давайки такива важни съвети?В личния живот на хората никой няма право да се бърка според мен, дори, когато намеренията са добри, защото живота е непредсказуем.Може, както често и става, съвета, който е даден да се обърне срещу  този , който си е позволил да го даде.Приятелите оказват безусловна подкрепа и обич, а не насочват път, който на тях им се струва правилен, защото никой не може да влезе на 100% в ума и сърцето на друг човек.

# 55
  • Мнения: 2 282
Сега симпатиите са на страната на Демет, че само тя остана.

Тя пък с какво право се меши и дава акъл?
И тя изпълнява завета на ''братчето'' Али. Joy Joy Joy Joy

# 56
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Някой да знае нещо за англиския превод на 49 епизод??  newsm78

# 57
  • Мнения: 2 282
Лагунииии, Hug Зейнеп или Дениз.?????? Джемрето е аут! Joy Joy Joy Joy Дениз я няма в схемата от шоуто. Това да не е изненадата на сценаристите?

# 58
  • Мнения: 2 282
Рускините са се зачудили на кого най-напред ще отмъсти Джемре. Според тях, следва завой в образа, защото сценаристките са прочели критики, че много реве. И ще я направят неуловимата отмъстителка, с хладен ум и чисти ръце Joy Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 0
Рускините са се зачудили на кого най-напред ще отмъсти Джемре. Според тях, следва завой в образа, защото сценаристките са прочели критики, че много реве. И ще я направят неуловимата отмъстителка, с хладен ум и чисти ръце Joy Joy Joy Joy



 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Отиде!Отне от Зейнеп приза за най- злобна и отмъстителна кучка! hahaha

Лагунииии, Hug Зейнеп или Дениз.?????? Джемрето е аут! Joy Joy Joy Joy


Която и да е.  Wink Все доволна ще остана! Laughing

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 17:02 от sinq laguna

Общи условия

Активация на акаунт