АгУуу очакваме да чуем всички от нашите малки Септемрийски душички!

  • 22 372
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Темичката е страхотна!   bouquet  Heart Eyes Едно голямо мерси а всички, който се постара!

# 31
  • Мнения: 175
  animal037
благодаря за темата  Heart Eyes много хубави колажи, Емма на нито един е няма  Mr. Green

Последна редакция: пн, 19 ное 2012, 00:21 от eva_82

# 32
  • Мнения: 45
Хайде и последните колажчета са готови и ги качвам в албумчето  Party Лека и спокойна нощ от нас с Миши  Hug smile3524

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас!
Страхотна темичка,невероятни колажи и най-прекрасните бебчета. newsm32 newsm30
Благодаря на всички момичета,които се постараха да ни зарадват и да имаме чудесна първа страница  bouquet
Успях да изчета всичко,но вече забравих какво щях да пиша Mr. Green
Аз отново имах проблем с количеството кърма,купих АМ,но от инат не му дадох на бебчо.Давах гърда,хапваше постоянно,не можех да мръдна никъде,защото не знаех кога ще се събуди и ще писне за цица breastfeeding По цял ден бяхме навън,но в градинката пред блока ни:)
Сега нещата се нормализираха отново с бирена мая и капсули сминдух Praynig Както и цедене след всяко хранене, дори и на празен ход.Дано не се повтаря.
Ние се къпем обикновено към 18:30-19ч.Когато нашия тати си дойде от работа.Винаги къпем Ангел заедно.Вече две съботи и недели под ред ММ е на работа.Даже миналата седмица беше командировка за 4 дни #Crazy Добре че родителите ми са на близо и поемат детето във всеки един момент,за да мога аз да поспя.
Нощем си се буди на 3-4 часа за ядене,хапва и отнася.
ММ ми помага много за всичко.С бебчо се занимава,облича,къпе,сменя памперси:))Само не го храни.И с домакинската работа..нямам никакви оплаквания. Heart Eyes
Аз от една седмица вече слагам Ангелчето на активната гимнастика-смее се с глас,гука,рита,мята ръце.Много е готин.Има случаи ,в които даже заспива:)
При нас няма такова понятие приспиване-оставяме детето в креватчето,пускам му въртележката и отнася.
Вече 2 пъти го водихме на гости вечер,носим шезлонга с нас.Детето си гледка,гушкаме го,радваме му се.Много е добричък,истинско ангелче. Heart Eyes
Пак стана никое време,ще заспивам и аз и утре ще дописвам. Hug

# 34
  • Мнения: 45
Добро утроооо!!! Като най-ранобудна спретнах една закусчица! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 0
Mishony,мммм,много вкусно:)))
Ние хапнахме и пак заспиваме newsm07 smile3524

# 36
  • Мнения: 2 096
Някой знае ли какво се прави с кърпата с трохи от погачата?

# 37
  • Мнения: 0
Sky,ние нашата кърпа я изпрахме и прибрахме.Не съм чула нещо специално да се прави.
Хляба и трохите дадохме на гълъбите.А самата кърпа отворихме на Архангел Михаил.Знам,че е хубаво да е на празник.

# 38
  • Мнения: 2 096
Хаха.. ясно че ще се пере.. имам предвид кога се сваля от гардероба и какво се правят трохите..Мерси. Ще разчистя на Никулден.

# 39
  • Мнения: 156
добро Hug
Не ни сложиха ваксините:( малката е с хрема Cry Confused най-вероятно от баткото разбора се Rolling Eyes
педи каза да слагам физ.р-р само! аз капя и дърпам с аспираторчето..преди час се събудих от звука,чв се дави почти..колко често мога да промивам?
някой ако има идея и за някакъв друг лек за хрема при бебе,ще съм благодарна! не ми се е сучвало до сега,но ще трябва да свикна Cry

# 40
  • Мнения: 2 096
Няма ограничение в честотата, зависи само от хремата. Няма лек, минава само.

# 41
  • Мнения: 156
а някой ползва ли аспиратор с накрайник за прахосмукачки? доволни ли сте?

# 42
  • Мнения: 2 352
Ние къпем около 19.30 часа, след това си хапваме и заспиваме, нощем понякога се будим към 3, понякога часк към 6. А активната гимнастика си я ползваме от втория месец почти постоянно, много си харесва някои от играчките и им се успихва, на други им гука, обича и да й сменям мястото, за да са й пред погледа друга част от играчките, удря с ръце тези, дето дрънчат, понякога си заспива там, другото ни забаво място е в креватчето под въртелешката, и там е същото, приказва си им, усмихва им се и така.

# 43
  • Мнения: 184
Ехеееее, голямо писане е паднало- почти стигнахме рекордите от бременелския период  Hug Само да съм ви чула, че бебетата били ревливи  Mr. Green Или вие вече сте по-добре организирани.
Браво на мамчетата за колажите. Страхотни бебоци си имаме.   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 263
Страхотни колажи и много добре оформена тема-браво на потрудилите се!  bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт