АгУуу очакваме да чуем всички от нашите малки Септемрийски душички!

  • 22 432
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 369
стиснете едно палче за нас имаме съмнение за епилепсия утре влизаме в болница...

# 61
  • Мнения: X
Мамчета малко съм притеснена , малчо не е от бебетата дето повръщат ,но от скоро след нощния сън яде малко към 60-80 мл., след около 30 минути ги повръща..това се случва почти всяка сутрин...Не е претоварил стомахчето , защото яде малко , незнам какво му е...останалите хранения хапва по 90-100 мл. , вече неможе да изяде 120 мл. , но и аз не го насилвам.
И ние от 3-4 дена сме така, но педиатъра уж каза, че не е проблем след като яде през деня.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 7 421
Майка зайка  Hug Praynig

# 63
  • Мнения: 478
Мама Зайка голямо  Hug и стиснати палчета,това е страшна диагноза,дано са сгрешили,с вас сме!!!

# 64
  • Мнения: 156
стиснете едно палче за нас имаме съмнение за епилепсия утре влизаме в болница...
Confused а..как така? какво му има на бебо? стискаме:(  Hug Praynig

# 65
  • София
  • Мнения: 4
Мама Зайка голямо  Hug и стиснати палчета,това е страшна диагноза,дано са сгрешили,с вас сме!!!

Много кураж и положителни мисли и от мен  Hug   Praynig

# 66
  • Мнения: 39
стиснете едно палче за нас имаме съмнение за епилепсия утре влизаме в болница...
Силно стиснати палчета от мен Praynig

# 67
  • Мнения: 2 802
стиснете едно палче за нас имаме съмнение за епилепсия утре влизаме в болница...

Зайче ... с ВАС сме мила  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig дано диагнозата не се потвърди  Praynig

# 68
  • Мнения: 2 096
Зайче, моля се за вас и дано е грешка. Силно гуш!

# 69
  • Мнения: 135

 Cry Зайче с вас сме   Praynig молим се и се надяваме да не е това което си писала  Hug baby_neutral Hug

# 70
  • Мнения: 10
Зайче  Hug Praynig
дано не е това и да са сбъркали

# 71
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
...
Мимсат, благодаря  Hug Мисля, че няма проблем с хидратацията. Относно въпроса на колко дена се изхожда без свещичка - не знам, защото чакахме 7 дена и накрая пак сложихме свещичка, като много упорито правех масажчета на коремчето на всяка смяна на памперса, но без резултат. Направих си експеримент само след 3 дена неакане да сложа свещичка и май наистина се оказва, че много пълно усвоява кърмата и просто няма нужда да ака често, защото количеството беше малко, а и половината свещичка директно замина... Сега както явно не се чувства зле от неакането, ще го изчакам вече да си се изака спонтанно. Педиатърката казва, че няма повод за тревога, коремчето е спокойно и меко.
...

edna ot nas, това е чудесно!

Още нещо, което ми хрумва за изхождането - може би си чувала за ЕБХ (естествена бебешка хигиена). При този метод бебето се държи например над легенче, когато се изхожда. Майки споделят, че това също би могло да подпомогне изхождането.

# 72
  • Мнения: 272
стиснете едно палче за нас имаме съмнение за епилепсия утре влизаме в болница...
Зайче, много кураж и положителни мисли и от мен. С вас сме. Praynig Hug Praynig

# 73
  • Мнения: 47
Зайче,  Praynig  Praynig  Praynig Дано съмненията НЕ се потвърдят!

# 74
  • Мнения: 24
Леле Зайче...Имаш много стиснати палци!Чакаме да се върнете бързо и да кажеш,че нищо ви няма Praynig

Общи условия

Активация на акаунт