АгУуу очакваме да чуем всички от нашите малки Септемрийски душички!

  • 22 384
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 096
Teta честит рожден ден! Здраве, щастие, любов и много хубави моменти със семейството! Весел празник!
Антония хубаво е да минеш на диета и да провериш з алергия към белтъка на кравето мляко. Изключи всички млечни от менюто си и наблюдавай след три дни дали ще се оправи акото. Често се случва АБКМ да се отключи при ваксини и точно тези изпражнения са симптом.
Пололоко, Бариби, след вашите комнтари май и аз ще отида при Живков. Мерси!

# 691
  • Мнения: 175
Чак сега сядам да пия един пилешки бульон с лимон и черен пипер, и използвам времето да ви прочета и да пиша .
Тук един вятър, един студ, а ние цял след обяд на вън по задачи  и малко размотаване по магазините  Heart Eyes
Вчера е пробвах Емма с АМ и тя като  опита и като ми ти опули едни толкави очи  Shocked и гледа и не мига  Joy и като и дадох кърмата похапна малко  Tired
Днес как се сетя и и бутам шишето да яде...кога малко кога повече ама похапва  Simple Smile даже не я вдигам да е гушкам, че почва да се извива като червей и да плаче преди да и дам шишето.
Удеве изяде 70 ми. кърма и бутна шишето с рев, че не иска повече, дадох и чай  и изпи 40мл  Crazy
Вече и аз не мъча, че да не стане по лошо....хубавото е , че АМ сама не иска и разбра, че кърмата е по вкусна  Heart Eyes
Евваа милото детенце грам почивка нямаше  Sad
Тета, Честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и много обичана!  Heart Eyes
Изчезвам да сготвя нещо за вечеря   animal037 че да не вечеряме само свареното пилешко от бульона  Joy

# 692
  • Мнения: 294


Ние спинкаме, но след малко ще се манджааа



Фейт много мляко си събрала   Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

Евваа милата  Hug горкото  дете, дано бързо да се оправя и да не се мъчи и какво вече цели два зъба Rolling Eyes странна работа

Аз си направих бъркоча за образуване на мляко , дето го каза Барбера та да се надявам да съм ей така  bombs, че до сега миришех на чубрица, а пък от сега нататък ще мириша на анасон  Mr. Green Mr. Green

Тета честит рожден ден , всичко най-хубаво ти пожелавам  1dating newsm63 newsm67

Ей, добре че днес се нахайманосах, че утре като гледам такава мъгла я дават  в Пловдив, ще трябва цял ден в къщи да се стои  Tired

# 693
  • Мнения: 294
Малеееее, няма никой  Rolling Eyes само ние ли не сме в банята , днес ще се къпем към 21часа, така че сега ще си изгледам сериала поне  Mr. Green Heart Eyes

mobsi83, nub55 (+ 1 Скрит/и) и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 4
здравейте  Hug моята маймунка също трудно взе да си изяжда манджата, изяде половината и почва рев, не иска шишето и после 30мин да го прилъжа да си изяде всичко, но успявам  Grinning

вашите бебета друсат ли се, т.е. подскачат ли като ги изправят на крачета, моя много обича  Grinning почна също да пуска лиги здраво  Laughing

# 695
  • Мнения: 2 802
вашите бебета друсат ли се, т.е. подскачат ли като ги изправят на крачета, моя много обича  Grinning почна също да пуска лиги здраво  Laughing

И при нас слюнкоотделянето последната седмица е ужасно  ooooh! вкъщи стои с лигавник или слагам кърпа на рамото си като го нося, че ставаме мокри отвсякъде  Mr. Green
Иначе като го нося на ръце се опъва яко с крачета ... ставаме все по силнииии  Crazy

# 696
  • shumen
  • Мнения: 18 081
И при нас е така последните няколко дни.Плюнчим се яко.
Днеска и ние се нахайманосвахме.Сутринта излизахме из квартала,а следобяд бяхме на ортопед.Всичко ни е ОК.Дени се наспа в колата и после пак спа.Изкъпахме го,яде и пак спи сега,но го чакам да стане за папкане всеки момент.Днеска му купихме космонавт и няколко блузки и утре ще ги изпера.Аз мисля като е много студено да му слагам космонавта и пак да поизлизаме по-малко,че вътре издивява милият.
Тета честит рожден ден.Да си жива и здрава и все така горда мама.
ООф,Ема горкото дете.Дано и избият по бързо зъбките.

# 697
  • Мнения: 2 802
Добро утроооо  Heart Eyes
Тази сутрин закуската е от мен  Mr. Green


При нас е ужасна мъгла ... не се вижда нищо на повече от 15-20 метра  ooooh! дано следобед се вдигне, че пак да поизлезем за два три чакръка из квартала  Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 39
Добро утро и от мен  Hug
Фейтче,благодарско за закуската Simple Smile
Аз съм будна от ранни зори и точа ли меся хихихи.Направих домашни кроасанчета и остава да станат вкусни и ще съм върха хахаха
Днес аз съм на лекар,че и под другата мишница ми се появи една топчица.Стискайте палци да не е нещо сериозно.
Хубав ден от мен и гуш на малките вързопчета Hug

# 699
  • Мнения: 2 802
Ох, че съблазнителнооо  Crazy а аз се чудя какво да закуся  Crossing Arms идвам ви на гости Mr. Green Hug
М/у другото дребен като е легнал вчера в 22,00 аз станах в 4 да го нахраня и към 8 тази сутрин вече беше кукуряк Laughing А снощи и го сънувах, че бяга и му викам да не се натоварва много, че е още на 3 месеца  #Crazy ooooh! hahaha

# 700
  • Мнения: 1 263
pocoloco1, каква марка ти е адаптираното мляко. Ние от Фризолак бяхме получили ужасни колики и повръщане, които преминаха със смяната му с Аптамил. Общо взето доста майки се оплакват, че бебетата им били по плачливи пиейки Фризолак, във всичките му разновидности. newsm78
За гладенето искам да попитам какво мислите за пресата за гладене, добър вариант ли е за дрешките на бебетата, че при нас има с доста намаления сега около празниците и умувам.  Sunglasses

# 701
  • Мнения: 1 067
Не съм влизала три дни и си мислех че нова тема сте почнали, даже изписали... Къде се изгубихте всички Thinking
Момичета вие къде хвърлихте пъпчето? Нашето още седи вкъщи, че не съм измислила подходящото място, а май си е време вече.

# 702
  • Мнения: 294
Добро утро! Hug

Фейт, няма да се излиза днес  Tired дават го цял ден мъгла  Heart Eyes

Аз да си похваля детето, от вчера е много кротичък , пу-пу  Mr. Green. Вечерта като се нахрани си заспа самичък в кошарата и спа до 2.30, после стана в 6.30 да яде и пак заспа и сега яде и го оставих в кошарата и си заспа самичък, явно му е домъчняло за легълцето му , че той до сега през деня в кошарата не е спал Mr. Green Mr. Green Heart Eyes

Даная, кога и време ти остана да месиш и кифлички да правиш  Rolling Eyes и аз обичам много ама нямам време за нищо , само на бързо да сготвя нещо  Heart Eyes

А снощи и го сънувах, че бяга и му викам да не се натоварва много, че е още на 3 месеца  #Crazy ooooh! hahaha

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 703
  • Мнения: 478
Фейт той Пламката толкова плака вчера явно се е изморил и през нощта добре си е поспал Simple Smile
Basis наистина ли получавали колики от Фризолак, че ние откакто се е родил го дохранваме с Фризолак и има колики и още не са му минали...Май ще му взема някакво друго мляко да видим дали пък не е от това, ако се вдигне днеска мъглата ще отида да му взема някакво друго.
whisper и нашето пъпче още си е в нас, чакаме баща му да има скокове и тогава ще го хвърли от самолета или докато си пада с парашута, пък то където падне Simple Smile

# 704
  • Мнения: 294
Рошли, наистина може да е от млякото  Peace пробвай Хип Комбиотик ако искаш  Heart Eyes

whisper, и аз не съм хвърлила още пъпчето, дайте предложения мами  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт