КИВИ + КОМ = КИС - 22

  • 35 919
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Добро утро и от мен! Hug
Луси, мерси за кафенцето. Heart Eyes
Жакиии, да оздравявате бързо!Вземай идеята на Мастеронки с фрешчетата и скоро да сте точно така - freshhh. hug


Днес е денят на християнското семейство.. Благодарете на близките си и на Бог, че ги имате.. Помолете се за мечтите си.. Отдайте почит на най-близките си хора дори и досега да не сте почитали датата 21 ноември.. Кой друг, ако не родителите ви, заслужават уважение и благодарност, затова, че са ви отгледали и възпитали в любов и добродетелност.. Кой друг, ако не децата ви, заслужават топлината и уюта на домашното огнище, в което са израснали, без значение, че вече може би са тръгнали по свой път.. Денят на християнското семейство, е повод да се замислим, да отворим душите и сърцата си за доброта, за да бъдем благословени – ние, домът ни, семейството ни.
Целунете човекът, който обичате и е с вас в мислите и усещанията.. Простете си.. и продължете по пътя, защото няма нищо по-хубаво от усещането за цялостност и обич..
Обичайте се и бъдете обичани..
Много ми хареса ...и затова си го цитирам. Hug
Честит празник и от мен!



Сега попаднах на това ..
Приятелство

Разстоянието е убиец на любовта,
очите на любимия се забравят.
Но и на другия край на света
приятелят си остава приятел.

Телефона понякога тежко,
на пук, на инат, дълго мълчи.
Ала гласът на приятел отсреща
заличава седмици спотаени сълзи.

Всичко лошо в живота,
всяка болка и срам,
се преглъщат много по-лесно,
щом не крачиш по пътя си сам.

Няма нужда от думи,
от обяснения и игри.
Приятелят винаги знае
как приятеля да си утеши.

# 16
  • Видин
  • Мнения: 961


Луси, много точно си го казала! Hug

Мамче, и стихчето е много хубаво Peace

Мери, имате си вече кандидат зет, а? Wink

НИе се лекуваме!Ще преборим вируса и този път Peace

Извинявам се че не ви споменавам поименно, но нямам време.
Иначе ви прочетох от миналата тема и съм в час с всичко Flutter
Цунки! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 022
Нека Света Богородица донесе топлина в домовете ни, да бди над семействата ни и да ни закриля.  Praynig



Ели, давай смело! Тъкмо й и време на Анитка да стане кака, а пък е толкова хубаво да гушкаш бебе!.... Поли много често ме пита кога пак ще имаме бебе. Нейният парашут няма да се отвори, затова пък на теб ти е ред.  Heart Eyes Бременностите (и ражданията) не са задължително еднакви. Освен това вече си минала по този път и наличието на опит много помага. Успех, мила!  Hug

Мери, и вие ли работите за второ?  Wink Като гледам, май и на вас ви е време, а?  Mr. Green (Не се обиждай, аз съм виден подстрекател и неизлечима бебехоличка  Twisted Evil ).

Луси, Мамче, прекрасни думи.  Hug

Анкас, стискам ви палци.  Hug Дано да има още дни за баща ти. Не се предавай, човек никога не знае какво го чака. Навремето едната ми баба беше много болна - първо пневмония, после тромбофлебит, после изключително тежка анемия от лекарстата, даже ни казаха, че почти си е заминала и надеждата е минимална.... Изкара почти цяла година в 3 различни болници, една след друга. Мислехме, че си отива.... А после се оправи, стабилизира се и живя още 14 години, почина на 90 г. след счупване на тазобедрената става и залежаване. Ако не беше станало така, още щеше да си поживее. Лекарката в "Пирогов", която я прие със счупения крак, каза, че никога не е виждала човек на тази възраст с толкова здраво сърце... Дано и при вас нещата тръгнат към подобрение.  Praynig

Жаки, много лошо е да си болен. Аз от снощи също не съм във форма - изведнъж ме заболя гърло, опитва се и хрема да се появи, главата ми тежи... с една дума Мразя се, не мога да се понасям! Дано на всички ни да минава бързо.

Отивам да си направя чай, ще се "видим" по-късно.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте момичета!
Аз днес щях да бачкам ама се отложи за утре та за това съм тук. Wink
Благодаря ви мили момичета за милите пожелания, за приятелството което има тук,за това ,че винаги може да се разчита на вас! Чак и ние с Мими отнесохме похвали и се изчервих...  Embarassed Embarassed Embarassed
ОБИЧАМ ВИ!!!
Снощи голям купон настана децата в залата дискотека имаха и се наиграха и напяха. Party
Ние си пийнахме по едно червено винце с мезе и така .Ма тази нашата поканила целият клуб бе оххх Joy Joy Joy то като сватба беше Joy Joy Joy големи 25 човека, деца 22  ooooh! ooooh!
Мими пък от там с половината големи на бар ходиха та в 5:30 се прибра ooooh! Днес как ще работи не знам Mr. Green Mr. Green Joy


Днес е денят на християнското семейство.. Благодарете на близките си и на Бог, че ги имате.. Помолете се за мечтите си.. Отдайте почит на най-близките си хора дори и досега да не сте почитали датата 21 ноември.. Кой друг, ако не родителите ви, заслужават уважение и благодарност, затова, че са ви отгледали и възпитали в любов и добродетелност.. Кой друг, ако не децата ви, заслужават топлината и уюта на домашното огнище, в което са израснали, без значение, че вече може би са тръгнали по свой път.. Денят на християнското семейство, е повод да се замислим, да отворим душите и сърцата си за доброта, за да бъдем благословени – ние, домът ни, семейството ни.
Целунете човекът, който обичате и е с вас в мислите и усещанията.. Простете си.. и продължете по пътя, защото няма нищо по-хубаво от усещането за цялостност и обич..
Обичайте се и бъдете обичани..  

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

ЛЮСИ, много ми хареса написаното !

МАСТЕРЧЕ ,нали знаеш колко си в сърцето ми! Hug  Написаното от теб ме накара да се развълнувам до сълзи. Cry

ПАЦЕ, одеялото зетя го донесе от Франция. Страх ни е но пък се надяваме да не е опасно толкова все пак е направено да се лижи на него. Peace Аз имам възглавница електрическа от 35 години и толкова сме я ползвали че ако бяха толкова опасни до сега да сме се гътнали Mr. Green Mr. Green
Мисля ,че и тука вече има такива, провери в ТСМ  сигурно ще има . Peace Ще ти върши работа със сигурност Peace

МЕРИ, аз пък се чудех към 4.30 от къде се тресе то от острова било hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Чета ,че за тъща те гласят аааааа hahaha hahaha hahaha

МАМЧЕ,стихчето много ми хареса ,едно време ставах и за добро утро си четях стихове сега нещо не мога да смогна до тях. Благодаря ти!

ЖАКИ,радвам се че сте по добре днес  , а утре да се похвалиш че сте оздравяли. Hug

ЕЛИ, вие как сте с малката принцеска? newsm78

ФЕЙЧЕ, и ти ли се разболяваш ooooh! ooooh!  аз оня ден като  ме втресе,гърлото дереше  и  главата ме болеше  ,та си взех едно хапче Кафетин Колд  и на сутринта ми нямаше нищо. Опитай той е за хрема гърло,грип и какво ли още не но помага. Peace
 Хайде до после.
Прегръдки hug hug kiss kiss

# 19
  • Мнения: X
Здравейте момичета   bouquet

Ех, прегръщам ви всички защото влизам току що в  любимата ни темичка и като ви прочетох така ме усмихнахте че.....  Simple Smile Една празничност витае, един позитивизъм, такива хубави думи и пожелания  казани и написани, просто страхотно Hug Hug Hug Hug  Много  ви се радвам на всички  bowuu Heart Eyes Hug

Люска, мерси за кафенцето  Hug Hug Hug

Жаки, да оздравявате, че лошо, наблегни и на бабините илачи  няма да сбъкаш да знаеш и аз в понеделник бях  на ръба, мама нали е тук сега и ми каза да си направя така - намазах си олио на ходилата, намокрих вестник посолих го със сол после сух вестник и вълнено чорапче - стои се  поне два часа и после живнах - честно, не знам дали си внушавам, но тя гледа племенницата от 1 г. до 6 и през този период  не е изпила и грам антибиотик - само като я забележи че нещо  почва и й прави тая процедура. Ех, че се увлякох в наставления, ама нали свекърва ще ставам  Laughing  Heart Eyes Hug

Мери, само така момиче  Peace Не пропускайте миговете, обичайте се все така и всичко ще е наред  Hug Hug Hug

Мамче, страхотно стихче пак си ни постнала, да знаеш, че ще си  крадвам и аз  Simple Smile, тенкююю  Hug Hug Hug

Паце, пак ли си на зор в работата  newsm78  Гушкам те и тебе спорна работа ти желая ама и почивчица си давай  Hug Hug Hug

Фейче, Зиче, Мастерче, Мики, Сис, Мони, Ели, Розали , абе всички бе мили момичета  Hug Hug Hug Hug И нека ни е честит Денят наа християнското семейство, нека сме здрави преди всичко ние  и близките ни  Praynig

Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 11:13 от Анонимен

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Анкасчеееееее и тебе те  hug hug hug щото си те обичам нали знаеш Hug Heart Eyes Heart Eyes

Хайде да почерпя за днешният празник на християнското семейство да не сме валат яяяя Wink Joy Joy

# 21
  • Мнения: 66
Зичеее , с тия тортички беля правиш,аааа  smile3534

# 22
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Здравейте!
Най- накрая и аз да се впиша в новата тема  Hug!
Вчера тъкмо започнах да пиша и се наложи скорострелно да изляза. Вечерта пък имахме гости и пак нямаше време. И сега- отново. Ама да си кажа, каквото мислех:
bdbaloni ЗИЧЕ, да ти е жива и здрава внучката, да расте весела и умна, много да се гордеете с нея!
 Peace Юле, много са ти хубави тези перденца, и камината, и цвета на стените, а пък пейката .....абе всичко е супер.

 smile3501 Люси, чудесни са думите ти за днешния празник!  
Мамче, стихчето е много хубаво.
Честит празник и от мен!

Тази зима и аз мисля да взема едно електрическо одеало за спалнята, че зимата си я делим с белите мечки  Joy. Не мисля, че е опасно, все пак няма кой знае каква мощност. Нашите ползват от години ел. одеала и в големите студове ги държат включени на на най-ниската степен цяла нощ.

Мен ме мъчи един ишиас вече трета седмица  Sad. Бях на инжекции, на хапове, мазила= нулев ефект, даже май по- зле става. Май пак ще ходя на доФтор.

На болните-  да оздравяват, на здравите- да не се разболяват Simple Smile! Лек и хубав ден!

# 23
  • Мнения: 66
Ъъъъ,  Embarassed аз таковатааа  Embarassed ама думите послучай днешния празник не са мои.Понеже ги харесах и поисках да ги споделя с вас,защото ви обичам  Embarassed

# 24
  • Мнения: 2 433
 Hug Hug Hug
момичета , на голям огън се пека... КарендариЯ , нали знаете...ама реших да вляза да ви поздравя с днешният прекрасен празник - Денят на християнското семейство!
Да сме живи и здрави и ние и децата ни! Това е много хубав празник, въпреки че няма да мога да стигна до църква днес... ще си запалим свещичка на масата довечера! Hug

зиче - да ви е жива и здрава Вики - на патерица... Все така щастлива, амбициозна, талантлива и борбена да е! гордостта ни е тя! Hug

момичета , няма да ви споменавам че нямам време , откраднах си минутка само...надявам се довечера да ви прочета на спокойствие и да обърна внимание на всяка от вас! Hug

П.П. Фейчее.... пискюлите на перденцата са точно по моят вкус Mr. Green Mr. Green Mr. Green със здраве да си ги ползваш!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛЮСКА,ама сладичкото е за Кекс маратонците беее Joy Joy Joy Joy Joyдето стават по ранни зори да го правят . Joy hahaha hahaha hahaha
Това ,че не са твои думите казани за празника не значи ,че не са хубави. Hug Благодарим ти ,че ги сподели. Hug Hug

РОЗИ благодаря за поздравите към Вики!
Ти се лекувай че много боли ишияс ooooh! Тези доФтури не могат ли нещо да направят бе да не те боли newsm78 Пуу  само експерименти си правят  ooooh!

ЮЛЕ, благодаря приятелче Hug Hug
Ти много не се преуморявай с тази  КалендариЯ Naughty ейййййй Hug

# 26
  • Мнения: 117
Здравейте, мили момичета!
Честит ден на християнското семейство (и не само)! Пожелавам ви топло и уютно семейно огнище, много любов и хармония у дома! Heart Eyes
На патерица искам да честитя рождения ден на Вики! Зиче, да ви е жива и здрава и все така да ви радва!  bouquet
Фейче, Зиче, Ели,много ви благодаря за окуражителните думи! Имах нужда от тях! Както и за добрите идеи!  newsm10
Ели, хайде, хайде, давайте поръчка за бебче! Може на Дядо Коледа да си поръчате! Ние така направихме миналата година и аз обясних на дъщеря ми, че това е много "голям" и ценен подарък и ще дойде много по-късно, защото трябва Дядо Коледа доста да се постарае. Mr. Green Много ще се радвам за вас и ще обменяме опит! Laughing
lucia, и на мен много ми хареса това, което си написала във връзка с днешния празник и ти благодаря , че го сподели с нас! Аз нали повечето пъти чета с бебо на ръце и ....се чудех и маех защо питаш как ядем мекиците!? А то защо било Confused Изумях...но каквото - такова. Сигурна съм, че не е лесно, но ако успеете бъдете над тези неща. Момичетата много хубаво са те посъветвали да сте в добри отношения с бащата на детенцето, дори и да е трудно. Незнам какво да ти кажа....Просто те прегръщам силно! Hug Вярвам, че всичко ще се нареди! Praynig
Болните бързо да се възстановяват! Hug
Юле, на теб спорна работа и богати клиенти!
Мастерче, Сис, Мони, Анкасче, Паце, Розали, Мамче, Мери /оф, дано не пропускам някой Embarassed/, всички, всички - БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА! Hug
Днес по случай празника на семейството моя половинчо ми се навика, ама айде няма да развалям празника сега...утре може да разкажа  Confused Снощи се сънувах бременна и се чудех какво ли значи?! Е, разбрах - май е на разправии  Imp
На вас пожелавам хубава вечер!

# 27
  • Мнения: 5 001
Ехоооу.....Ей мЪ на!  lovekiss

Честит ви празник на християнското семейство!.....Аз таковата......МНОГО го празнувахме с ПоловинЪт май..... hahaha Та сЯ ми е трудно да ходя.....хихихихихихи..... smile3532 smile3534 smile3505 ....Ясно ви е!  Laughing Mr. Green

Гледам тука и други има кат мен......Хохохохохохоооооо....Бравос начи! пУхвалноооооо..... Joy hahaha

НабореееЙ.......Наблягайте на фрешовете и на меренето на температурата (мА с кожен термометър.....) .....Уфффффф.....Знам,че съм ужасна ,мА така ми дойде приказката........Таковата де..... Embarassed Rolling Eyes newsm43

Микинцее.......Да нацелуваш бебчето и от мен моля! Hug

Розали кви са тез ишиаси бре! Аааааа......Забранявам таквиз гадни болежки.... Crossing Arms Уфффф....Гадно е.......Дано се разминеш с болката скоро!  Hug



Елица-сестрица и аз варя подбел и други билцичи за кашлица, но не знаех за босилека и лайката...благодаря  Peace


Кикенцее...За кашлица:
*Чай от босилек
*Чай от мащерка
*Ако кашлицата е от дробовете - инхалация с лайка и 1/2 ч.л. сода бикарбонат(омекотява,затопля и отхрачва секретите)
* Желе от дюли
*Кока кола  - вари се да остане наполовина и се дава при всеки позив за кашляне(кофеина спира или намалява дразненето)
*Вари се 1 бутилка бира+ 5-6 ореха счукани с черупките,1 глава лук нарязана на четири(с люспите),мед на вкус......Вари се,докато остане наполовина.......Изстива ,прецежда се и се пие при позив за кашлица......(малко е гадно на вкус)

.....Мога и още да казвам....Може и компреси или лапи да се поставят....(с мед,с ракия.....) ......Аз лично всичките съм пробвала,та съм наясно......Който има нужда да свирка......Бих предпочела никой да няма нужда де..... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 7 201

Добро утро, дружина! Hug
Аз понеже все съм от ранобудните и кокорещи се във форума, ви поднасям кафенцето. Simple Smile
Розали, бързо да минава този ишиас!(дано скоро отзвучи болката) Praynig
Другите болнички също да оздравяват и много да се пазят. Hug Hug
Елинце, щом ти се върти в главицата желание за друго бебче, не му мисли много.Давай смело и успех!(ще се радвам скоро да се похвалиш) Simple Smile
Мики, да гушнеш мъничето и от мен! Heart Eyes
Паце, вярно, че се срещахме при ВИП-овете, но аз и сега продължавам и със "звездите". Laughing
Някак ми е забавна темата и пишещите.Е, понякога някои се унасят с епитети и изказвания, но хич не ги и отразявам. Sunglasses
Със Зичката обаче пак се срещаме там. Heart Eyes Hug
Радвам се, че ви е харесало стихчето, много обичам хубавите стихове, но гледам да не досаждам с тях тук.Има си други теми във форума, където му е мястото. Wink
На всички, които не споменах(както и споменатите) - да си знаете, че ви прегръщам и ви пожелавам усмихнат и успешен ден!   bouquet

# 29
  • Мнения: X
Докато се натуткам и то станало добър ден  Laughing, така, че ха добър ден от мен   bouquet Heart Eyes Hug

Мамче, благодарско за кафенцето  Hug. Много е хубаво като влезе човек и като има сервирано и то така с финес хубаво кафенце  Simple Smile

Мастеркони, днеска как вървиш  Wink, все така да все така  Hug Hug Hug

Мики, как сте с бебока днес, пак ли сте на ръчички, и сдобрихте ли се с половичо  newsm78  Няма да се косиш, гледай  по филосовски на нещата и всичко ще си  е наред  bowuu  Hug Hug Hug

Юле, почнаха ти на тебе пак зоровете, но ти се радвай  и аз от сърце ти пожелавам да имаш такива  зорове  Hug Hug Hug, не се сърдиш нали, че ти отправям такова пожелание  newsm78

Люска, хич няма значение твои ли са думите или не и аз така мисля - хубаво е че ни ги сподели, а аз естествено ще си ги копна , че си събирам разни такива нещица щото ми се нравят, тъй че пак тенкю  Hug Hug Hug  Има ли новини от племенницата ти, уффф все си мисля за това детенце, дано да  са наред нещата, дано да проявят ония поне малко човечност  Praynig Praynig Praynig

Розали, как си днес? Чакам те тук да драснеш някой ред и дано да си  добре вече  Praynig  Hug Hug Hug

Жаки, и вие как сте  newsm78, гушкам те и дано и от теб дойдат добри новини, че всичко е минало и заминало  Praynig Hug Hug Hug

Зиче, поднасяй поднасяй  такива вкусотии, аз обичам и съм казала  фъс на диетите  Laughing, решила съм да си угаждам на душицата  Embarassed  Пък и както казваш ти и за онова нещо е хубаво, за маратона де  Laughing, аа  понякога и ние  сме маратонци кво като сме  по-дъртички, не пречи нали  newsm78. Малее кви ги плещя, ама пак се сещам за оня лаф - дърта дърта ама се озърта  hahaha hahaha hahaha

Така, за сега отлитам, надявам се да мога пак да  ви навестя и дано да сте се обадили и другите дето не сте  Simple Smile

На всички - споменати и неспоменати  Hug Hug Hug   и

Общи условия

Активация на акаунт