В ЯНУАРСКАТА тайфа почва щура веселба

  • 70 314
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Да са живи и здрави именниците и порасналия ни малък мъж!
И аз все за това се сещам. Какви емоции бяха.  Heart Eyes
Честито и на банкери и моряци, ако има сред нас!
Мим, и аз като теб мисля да мина. На Венци РД е във вторник, на Карина- в сряда. Ще купя торта за ДГ, и без това не мога да събера достатъчно деца за качествено парти. С роднините може да направим нещо общо в събота. Но имам време де. Целувки на модела!  Hug
Вчера купихме куклата, но не Йоанна, а сестра и Мария. Йоанна на живо не ми хареса - много малка и опърпана.

# 91
  • Мнения: 56
Честито на Никола и на всички именници!

Нещо нямам какво да напиша напоследък.

За рождените дни- подаръка е готов- кукла Рапунцел с аксесоари и дамска чантичка с Рапунцел. На 18-ти ще празнува в градината с торта, вечерта ще й дадем подаръка вкъщи и пак ще има торта. А на 22-ри ще се съберем с приятели и дечурлига в едно заведение. За там ще майсторя на Рапунцел кулата Thinking

За Коледа- нещо полудях оня ден и им накупих още подаръци и на двете, сега са скрити в багажника. Имаше промоции на играчки, а и в това лошо време поне да има с какво да се занимават вкъщи.

Елхата я украсих, но се опитват да ми изядат украсата, така че долната една трета е без играчки.

Чакам ги с нетърпение празниците- Мишо ще е в отпуска около седмица и ще е голям кеф.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 115
Ох и ние сме луднали с Рапунцел.Сега за Коледа иска кукла.За р.д торта с Рапунцел.Вчера прочетох ,че са абсолютно забранени тортите в градината и съм решила да правя картонена торта.
Поръчала съм и една книжна на Рапунцел.Тя ще е за детската градина.
Миналата година бяхме на Дора,сега лудоста е за Рапунцел

# 93
  • Мнения: 524
Мацки, почерпете се за здравето на моето Николайче, да ми у жив и здрав и много да ни радва  Heart Eyes



Аз започвам да готвя, че довечера ще се празнува  Wink
Весел празник на всички  Hug

# 94
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Честито на всички празнуващи днес!
РД ми е далеч-чак догодина LaughingС деца и майки няма да го празнуваме-нямаме такива около нас.В градината ще има празник ,то е ясно -иначе замислям семейна почерпка в ресторант и без това се пада събота .Подпитвам само каква да е тортата-за сега с костенурка ,но ще внуша нещо друго Mr. Green
От вчера е на градина -държи се мъжки след 3 седмици почивка.Аз останах без мъж и кола ,а така свикнах да го играя принцеса Crossing Arms
Отивам да  си прибера чадото и пак ще се включа за едно Наздраве Wink

# 95
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
и пак ще се включа за едно Наздраве Wink[/b][/color]

И? Няма те!

Честит празник на именяците ни!!!
Ели, да ти е жив и здрав малкият Никчо!! Със здраве и гордост да си носи името!!

# 96
  • Варна
  • Мнения: 389
и пак ще се включа за едно Наздраве Wink[/b][/color]


Мдааа, само прах в очите!!! Аз да си кажа ентусиазма... на някои може и смешно да му стане, НО моето след 10 дена прави 4, а утре/пу-пу/ живот и здраве за първи път няма да спинка при мен, апри баба си и дядо си. Днес отидохме за малко след работа да си вземем рибка и о, чудо, като започна да се тръшка, че иска да спи при тях САМА!!! Хахха, има ли други луди като мен, дето не са се отделяли за нощ от детето си?

Верно, че днес е голям ден - честито на всички именяци и едно голямо ЧРД на "първото" ни декемврийче!!!!

# 97
  • Ловеч
  • Мнения: 683


Хахха, има ли други луди като мен, дето не са се отделяли за нощ от детето си?


АЗ-един път Mr. Green
Сега съм сама и ми е скучно-откачена работа ooooh!Чак от 12 съм на работа, а станах в 6 и 30.
Мисля да  newsm79 wash hang-докато терена е свободен.
Хубав ден на всички Hug

# 98
  • Мнения: 925
Телеграфно: Коледа наближава   madnoel Гръмнаха ми лампички в ръцете - в резултат, на което не мога да пиша с дясната ръка /всъщност само си я нося - дясната ръка, нищо не мога да правя с нея. То не, че преди можех, де, ама сега хептен... Crazy Обаче навсякъде съм украсила, в това число и коридорите в работата  Crazy Няма неукрасен прозорец и елхичка ...  Crazy Вкъщи са две елхите  Rolling Eyes
Днес се навършват 10 години от бракуването ми  bowuu Да ударите по едно за наше здраве

Честито на патерици на всички, които вчера празнуваха!!! Да сте живи и здрави!

# 99
  • София
  • Мнения: 1 115
Бубс  Честита годишнина.Още много семейно щастие ви пожелавам.
Аз да ви се оплача вчера мъжа ми катастрофира.Толкова се бях притеснила снощи.Някаккъв пияница се ударил в него.За щастие няма пострадали.Голям късмет.

# 100
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Бубс -Честита годишнина cheers
Мони -лоша работа ,добре че е бил малкият дявол.
 coldСтудено стана и хич не ми харесва тази работа.Ще се отдам тези дни на Коледно разкрасяване и печене на сладки .
ААААААА ,тази работа хич не ми харесва-къде ни е щурата веселба от заглавието Rolling EyesДаже и гостите ни значително намаляха ,щото е скука ...Я да вземете да се разпишете tongue
И сега да се посмеете.Имам над 30 предложения за приятелство в скайпа-Хасан ,Драган и прочие и всичко това само за 5 минути .Добих се да ги блокирам.До сега такова чудо не съм виждала и си викам много самотни мъже ей hahahaСега като се замисля то в скайпа съм с едно палаво име-zaicheto  Blushкоето ги кара да имат нечестиви помисли

Един мъж пуснал обява във вестника: "Търся съпруга".
На следващия ден получил стотина писма. Във всички пишело: "Вземете моята". Mr. Green

Последна редакция: пт, 07 дек 2012, 19:24 от tobito

# 101
  • София
  • Мнения: 3 249

И сега да се посмеете.Имам над 30 предложения за приятелство в скайпа-Хасан ,Драган и прочие и всичко това само за 5 минути .Добих се да ги блокирам.До сега такова чудо не съм виждала и си викам много самотни мъже ей hahahaСега като се замисля то в скайпа съм с едно палаво име-zaicheto  Blushкоето ги кара да имат нечестиви помисли

Един мъж пуснал обява във вестника: "Търся съпруга".
На следващия ден получил стотина писма. Във всички пишело: "Вземете моята". Mr. Green

Ауууу, мискинка такава Heart Eyes

Пийвам си винце, Апвам сиренце - кой кат мен - мома англичанка. МъжО на бачкане, децата при баба, че само в петък и събота разрешавам Mr. Green Да ми завиди човек Joy

# 102
  • Варна
  • Мнения: 389
Бубс, Мони - големи преживявания. Да се оправяте!

Аз тази вечер както се разбра съм без дете... хубавото беше "гушкането с мъж ми" Laughing

Ай, наздраве!

# 103
  • София
  • Мнения: 3 249
Бубс, Мони - големи преживявания. Да се оправяте!

Аз тази вечер както се разбра съм без дете... хубавото беше "гушкането с мъж ми" Laughing

Ай, наздраве!
Ама какво правиш тук - бегом в леглото Heart Eyes
Баси, Таис, никаква те нЕма. Тобито заспа. Скучно ми ееее Confused

Сега социалните да не четат Whistling
Скрит текст:
Снощи Гого от беля на беля, та си разби носа в радиатора. И вместо майка му да се разтревожи почна да се хили, чувайки през рев думите - Даи носА, бои-ударил носа и го боляло. С баща му стигнахме до извода, че сигурно боя му е малко newsm78 Mr. Green

# 104
  • Мнения: 80
Добра вечер!

Мони, случката е ужас - добре, че с толкоз сте се разминали!

Мим, аз имам по-дълъг стаж на неотделяне от дребните. Хич и нямам намерение да ги пускам, а добре и че няма къде да ги пускам, освен да ги пратя при едната им баба в Плевен, което е изключено. Толкова кратко са дребни и всеки миг ми е безценен, че не искам да го споделям с баби! За 7 години,  откакто сме родители сме били 1 седмица без Никола, когато беше на шест месеца. Голяма грешка, няма да се повтори! Съвсем ясно ивждам деня, в който ще им е неудобно да ги прегръщам пред другите и в който се превръщам основно в източник на джобни, така че сега ръцете на Матей, който висят почти постоянно на врата ми са удоволствието, което не желая да споделя с друг роднина по пряка или серебрена линия.

Общи условия

Активация на акаунт