Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 175

  • 63 767
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 195
Момичета, май много големи фотки слагаме. Peace  Нали имаше някакви изисквания newsm78

Затова сега слагам нещо мъничко и с любима героиня. Да си спомним "дамата на 33", когато е прохождала в киното:

30 епизода в 1 гифче Laughing

# 46
# 47
  • Мнения: 84
                   Колко снимки си откраднах днес newsm78 newsm78 newsm78

                   Ето още една

                   

# 48
# 49
  • Мнения: 84
            Ооооо,Цвети,съжалявам!

             Не видях,че вече си я постнала тзи снимка! newsm09 newsm09 newsm09

# 50
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Танче  Wink нали помниш  hahaha колкото повече, толкова повече!  Peace



# 51
  • Мнения: 2 195
Това ново кадърче ли е? Уж всичко е застопорено кадър по кадър, ама този не си го спомням Embarassed

А днес нали сме на нови стари снимки, аз попаднах на тази. Може и да сте я виждали, ама аз не Peace

Таня, защо да крадеш newsm78 След като се пускат в мрежата, значи са за гледане, а и това не са любителски стоп кадри Peace

# 52
  • Мнения: 4 535
New #20Dakika Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Това няма нужда от превод Grinning Така реагираха за минути във фейса Peace

# 53
  • Мнения: 2 195
А това вече си е задкадър. И на булките се налага да си чакат реда и да изглеждат замислени и отегчени Wink

Цвети, няма ли още Praynig

# 54
  • Мнения: 84
            Момичета,малко да си подхапнете,докато стане 10 ч.




            

# 55
  • Мнения: 10 013
Сложната дума АSK  Joy Joy Joy



# 56
  • Русе
  • Мнения: 6 503
А това вече си е задкадър. И на булките се налага да си чакат реда и да изглеждат замислени и отегчени Wink

Цвети, няма ли още Praynig

Баги  Peace това май са официални рекламни кадри, имат логото на СТАР ТВ.  Thinking
А, тези, които сложих  newsm78 малко ли са?  Wink Гледай, какво става за минути време само!  Crazy

# 57
  • Мнения: 885
Здравей те прекрасни колажи снимки сте постнали Hug Дойдоха ми като лекарство след трудният ден който имах Hug И един въпрос разбра ли се кой ще е главният герой в филма и Peace Hug
Танче благодаря безтуй ми се ядеше нещо сладко Hug
Скрит текст:

# 58
  • Мнения: 10 013
Цвети  Hug супер снимки!   bouquet



Май ще взема да свикна с тоя... Не ми се вижда толкова грозен и противен вече.  Joy

# 59
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Клари  Hug единственото сигурно е, че Илкер ще е съпруга на Мелек, ама  newsm78 колко ще е главен -  Wink ще видим, като почне сераиала.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт