Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 175

  • 63 782
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 6 503
А бе  newsm78 тази вечер нещо се губят някои от дружките ни - сняг ли ринат?  Wink А, може и да са си намерили по-приятно занимание?  Peace

Ами... тогава и ние да се забавляваме до началото на епизода не остава много.  Simple Smile

# 691
  • Мнения: 6


Как знае Джансел, че сме в розова тема Peace


Надин Hugклипчето е страхотно и песента много подхожда на Хасрет,Доста съм купонясвала на нея.Миле Китич е един от любимите ми изпълнители пък в комбинация с нашите любимци е направо върхааа Heart Eyes Peace

Последна редакция: ср, 05 дек 2012, 21:11 от mimka_80

# 692
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Край на първи сезон и начало на втори за нашата Пленителка,  Simple Smile на новите запленени момичета  Wink не се учудвайте, че Хасрет е по-мургавка от преди.  hahaha Просто  hahaha минали са почти два месеца, в които актьорите са си починали и придобили тен на плажа.  Joy Joy Joy

# 693
# 694
  • Мнения: 4 535


Интернет доставка за липсващите ни дружки тази вечер... барабар с готвачката  Wink Като знам всеки какво и как го пие, мезе ще има за всички Hug Joy Joy

# 695
  • Русе
  • Мнения: 6 503


E,  Wink поне и тази серия свърши прекрасно  Heart Eyes, но... какво ще стане утре!  ooooh!

# 696
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 697
  • Мнения: 4 535


Цвети, аз не мисля какво ще стане утре, а си представям как би изглеждало кучето на Хасрет и Мурат в Париж Joy Joy

# 698
# 699
  • Разград
  • Мнения: 8 243



Скрит текст:

# 700
  • Мнения: 2 195
Ваня, добре че си скрила пианото, не е за всеки, особено за Хасрет. Ще го излапа цялото и после няма на какво да й акомпанира Оджата Wink


PS
А това са резултатите от анкетата към момента:

EN SEVDİĞİNİZ KADIN DİZİ OYUNCUSU KİM?

    Tuba Büyüküstün (45%, 384 Oy)
    Beren Saat (13%, 113 Oy)
    Bergüzar Korel (13%, 111 Oy)
    Nurgül Yeşilçay (7%, 56 Oy)
    Selen Soyder (6%, 53 Oy)
    Hazal Kaya (4%, 36 Oy)
    Meryem Uzerli (3%, 27 Oy)

Последна редакция: ср, 05 дек 2012, 23:46 от Bagi

# 701
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 702
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Да започнем и днешния ден с прекрасно настроение  Simple Smile, въпреки зимата, която някъде вече е дошла и да не забравяме, че днес е НИКУЛДЕН!  Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!   bouquet

Скрит текст:

# 703
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Снощи,  Wink нали си гледах поредния епизод и не съм ходила из пресата, та... съм ''пропуснала новина'', ама - знаете де, май няма нищо ново.  Joy Joy Joy



http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustunun-yeni-dizisinden- … 3016#.UMAxj-TtTqE

Други новини засега - йок, да видим по-късно, надявам се и да е дошъл вече момента за фрагман с дата!  Peace

# 704
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ! 
ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БАНКЕРИ, ФИНАНСИСТИ, МОРЯЦИ И ТЪРГОВЦИ!


НИНКА, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!
ХУБАВ ДЕН,  МОМИЧЕТА И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!

Общи условия

Активация на акаунт