Под всяка Коледна елхичка ще има малка , сладка мамина душичка!

  • 32 252
  • 706
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 390
Зимна роза и аз намалих темповете на качване на кг. Докрая на 5-ти месец бях качила 12 кг  Sick като в 4-ти и 5-ти по 4  ooooh! и сега за 6-ти, 7-ми и 8-ми общо 4 което си е по кило и малко на месец  Mr. Green като погледнеш тотала 16 кг в началото на 9 никак не е малко, но пък можеше да е и много по-зле  Rolling Eyes

# 61
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ти нали правеше и упражнения, ако не греша?  Grinning

# 62
  • Мнения: 16
Аз надебелях набързо.През първите 7 месеца бях качила само 2-3 килца,но сега само за месец съм общо с 10 килограма надебеляла.Въпреки,че видимо не си личи че съм качила. Party

# 63
  • Мнения: 129
Dessyto а щом ще си секцио не се шашкай толкова
Равносметката с кг.до момента съм+16кг
Реших,че ще ушия 2 нови комплекта чаршафчета,имам от баткото,но исках да са нови и днес се наканих най-накрая и посредата започна да ме боли кръста и корема,спрях и полежах за сега ми се разминаха,днес си изпих последното хапче магнерод,т.ч може да е скоро събитието
Коя е мамата на Георги,да са живи и здрави!

# 64
  • Мнения: 520
Запис и от мен в новата тема. Да ни е на късмет и да се раждат здрави бебчета, а на нас мамите бързо възстановяване.
Честит празник на принцесата на Санчес и честити бебчета на родилите мами. Всеки ден като влизам в темата и очаквам да има нови бебчета. Багажа още не съм го стягала, но може би трябва да се организирам и да го приготвя, че поне за това да съм спокойна.
За килограмите - от началото до сега съм +10, което е добре. Вие ще си взимате ли нещо стягащо след като родите? Аз си мисля за ластични гащи, така хем корема ще ми се прибере, хем бедрата и д-то, че там съм качила кг. 
А с какво мислите да се мажете след като родите? Аз мисля да си довърша крема против стрий и после нещо стягащо или антицелулитно.

# 65
  • Мнения: 751
Аз за килограми няма да говоря  Sick, въпреки че не си личат много.

Dessyto аз имах същите преди месец, пих Аугментин и всичко е наред сега.

Днес бях на лекар, имам си разкритие 3см., бебчо е добре и го чакаме всеки момент  smile3504

# 66
  • Мнения: 2
Аз с килограмите съм +17, като 7 и 8 месец са ми направо покъртителни ooooh! , качвам главоломно. Апетитът ми е ужасяващ, а и нещо нервата ме тресе, неясно защо, и това ме кара да пребърквам хладилника още по-ожесточено на настървено  Confused

# 67
  • Мнения: 390
Ти нали правеше и упражнения, ако не греша?  Grinning
дааа, но ги започнах в началото на 6-ти месец  Simple Smile

# 68
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ти нали правеше и упражнения, ако не греша?  Grinning
дааа, но ги започнах в началото на 6-ти месец  Simple Smile

Е, все пак си ги започнала. Със сигурност са ти се отразили някак, не може да не са  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 477
Да се цопна и аз в новата темичка!
Благодарности отново на авторката!  Hug

# 70
  • Мнения: 163
Привет и от мен в новата ни темичка Hug
Честит празник на Санчес и дъщеричката й и честито на всички обебили се Simple Smile
Аз досега съм качила към 10 кила (имам си наследство от предната бременност още 10), ообаче имам чувството, че ако не се роди скоро бебко ще кача още поне 4-5 до края. Страшно нервно ми е нон-стоп се чудя какво да похапна, направо е страшно положението вече. До 5-тия месец не бях качила нищо... значи всичко е от след това  Crossing Arms
Аз мисля също да се мажа докато изхабя кремовете за стрии (които изобщо нямат ефект при мен) и после ще видя какво ще измисля да си купя, сигурно също нещо стягащо...
Моят багаж е почти стегнат, има 2-3 дребни неща за добавяне, но си ги ползвам в ежедневието и няма как, та за последния момент съм ги оставила, сега остава да си чакаме Simple Smile

# 71
  • Мнения: 45
Здравейте от мен! Днес бях на преглед и съм малко притеснена, защото вече имам малко разкритие, а бебчо не е наддал и тежи само 2500г, а другото което ме притесни е, че аз също отслабвам Shocked нормално ли е според вас? Дано всичко с бебока е наред Praynig
Иначе до сега с килограмите сме + 7, като се има предвид, че от предишната бременност  си ми останаха около 5-6 излишни килца.

# 72
  • Мнения: 477
 BUB4I, не се притеснявай!Преди 2-3 дни бях при док и той ми каза, че бебата ми е 2300, но все пак това не било кантар и смята, че до края ще стане към 3000... И по-мънички да са ни, важното е да са живи и здрави  Hug Ти си почивай повечко и си хапвай витаминчета и не го мисли толкова.Накрая ще ги видим мъниците колко са точно! Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте!И аз се записвам в новата темичка,която е прекрасна както винаги  bouquet

Аз съм качила към 8кг от началото до сега,като до 6-ти месец бях +3 или 4,после запонах да качвам средно по 2 на месец.Надявам се да не премина 10-те до края.Иначе апетит не ми липсва,хапвам си стабилно,но явно си е до метаболозъм.

Чантата за болницата още не ми е готова.Ще изчакам да си взема документите за раждането другата седмица и малко по малко ще започна приготвянето.То не е кой знае колко-лични принадлежности,чехли,документи,някакъв халат,памперси и мокри кърпички за бебето,превръзки и помпата за кърма.Май е това общо взето.Дрехите за изписването ще ми ги донесат в същия ден и така...

У нас почти всичко е готово за бебка-изпрано,изгладено и подредено.Остават дребни неща за купуване,но имам още време.Другата седмица с ММ ще направим едно хубаво почистване и сме готови.

# 74
  • Мнения: X
Тъкмо се бях изпритеснила, че няма кой да пусне новата тема, а  тооооооооооо . Голяма съм заспа. Цоп и от мен. Поздрави на всички мами   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт