Благодарност към доктор

  • 19 524
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Искам да попитам и вас какво е най-удачно да подаря на доктор(не ни е близък) който прави всичко дори и когато не е на работа ада ни помогне на мен и децата ми.
досега толкова неща е направил,неща които роднините ми не биха сторили за нас.
искам да му се отблагодаря,и да му подаря нещо.засега съм избрала едно хубаво уиски и две чаши и евентуално една картичка ,но се чудя и на нея какво да напиша.
Моля ви помагайте,става въпрос за д-р Танев от Пирогов,който е първо човек и после доктор,с главно Д.

# 1
  • Мнения: 60
Е,как какво да напишеш? Благодари му.

# 2
  • Мнения: 60
Поради огромната пациентска любов българските доктори са или диабетици, или алкохолици Grinning

Това в рамките на шегата, но все пак ако можеш да се сетиш за нещо друго ще е по-добре. Например изискана писалка, някой колаж, картина или подобни.....А за текста според мен е по-добре да е от сърце, макар и не нещо супер оригинално, от колкото да е копнат от някъде....

# 3
  • Мнения: 60
Писалката е изключително добра идея, уискито най-много да го изпие или мушне при другите подобни подаръци.

# 4
  • София
  • Мнения: 30 209
Писалката е изключително добра идея, уискито най-много да го изпие или мушне при другите подобни подаръци.

И според мен една хубава писалка е по-подходящ подарък от уиски.

# 5
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Според мен - забрави за уискито.
Писалката е чудесна идея.
 и дано има повече такива Доктори

# 6
  • Мнения: 2 161
Да, писалка е прекрасен подарък. Можеш да я гравираш: Докторе, благодаря ти!

# 7
  • Мнения: 13 452
Аз съм за стандартните подаръци, колаж, картина и прочие предполагат познаване на интересите на човека и той да има интерес към изкуство.
Ако има някакво хоби и се знае.
Моя доктор пуши лули и колекционира, по повод му взех кутия тютюни

# 8
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Майка ми е лекар и вече се чудим на кой комшия да подаряваме уискита, бонбони и химикалки. Най-много се е радвала на домашен кекс от някоя баба или на жестове с емоционална стойност-например една нейна пациентка и беше нарисувала икона. Скъпото уиски за което сте дали толкова пари е просто поредното и освен ако не си алкохолик, няма как да го оцениш.

Последна редакция: чт, 22 ное 2012, 17:00 от Sananda

# 9
  • Мнения: 13 452
Това за кекса или домашно приготвеното и на мен ми хареса като идея, търсене на индивидуалност в стандартния подарък.

# 10
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Майка ми също е лекар.
Най-много се радвахме на домашните баклави Simple Smile

# 11
  • Мнения: 186
Да, писалка е прекрасен подарък. Можеш да я гравираш: Докторе, благодаря ти!
виж това е чудесна идея,даже може да си я ползва докато пише рецепти.
Благодаря и на другите за идеите.

# 12
  • Мнения: 34
Доктор Танев е най добрият доктор,който познавам.Той оперира детето ми.Ние му подарихме 200лв. в плик.Бих му дала и 20 000лв.Той заслужава много.

# 13
  • Мнения: 3 634
Дадох му ваучер, който покрива вечеря за двама в един ресторант.

# 14
  • Мнения: 17 410
Не се изсилвай и внимавай с предложенията от тук Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт