ЮЛЧЕ мъничко расте, чуваме как тупка неговото сърчице! - тема 3

  • 20 576
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 61
kriani, ти ме подсети. По Fox Life са пуснали осми сезон на Отчаяни съпруги. Много се смях вчера. Големи са сладурки.
Ахилея, тези примери около мен могат да се случат и на някоя много съвестна майка, но е факт че и баба ми по бащина линия (аз дори не я познавам, баща ми е от много богат софийски род но са го лишили от наследство) и вуйна ми не са се грижили добре за децата си. Майка ми е много съвестна като такава, нямам забележки, но ето че ме е оставяла сама по цели нощи, но мисля че съм била вече поне на годинка. Трябва да я питам за подробности

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
момичета, много сте написали нямах време да ви изчета в детайли, само влизам за секунда да се отчета...


пина, и при нас е също като при вас вратопрозорец към терасата е и го затапваме ако го преместим, а иначе ако го бутнем на другата страна не ми се иска бебето да е под прозореца баш. Ако не варианта е да завъртим спалнята напреки и бебето да дойде от към 3тата страна, където са ни били краката преди това....не знам дали ме разбра но и това е вариант.


роси, за прахосмукачката се включих в една оферта която ми предложиха и ако предложим хора за демонстрации и се направят демонстрации ние печелим безплатни части от системата, примерно перящо, тупалка и т.н. А ако някой от тези които предложим си закупи прахосмукачка тогава ние получаваме повече части и привилегии. Затова сега си търся на кой да направим демонстрация с тази жена от Рейнбоу. А дали ще се намери някой да купи идея си нямам....

# 722
  • София
  • Мнения: 377
И аз много плача, но при мен си има причина. Един тъпанар, скапан доктор ветеринар от Своге ни уби кучето на вилата. Умря точно два дни преди да разбера, че съм бременна. Много тежко го изживявам, не мога да се владея по някога и в съня си плача за нея. Хем си имам в къщи една друга лигла, която в момента спи до мен с крака на горе и глава виснала надолу от дивана, не може да ме утеши.Стига вече, че пак се разревах.

И какво викате, все ви е топло? На мен пък все ми е студено.

За каква група във фейса става въпрос?

# 723
  • Мнения: 115
Веселка, тва ми е голям страх на мене. Направо настръхвам като си помисля, че може да стане нещо с кучето ми. Аз много ги обичам тези животинки. Бъзикам се с Милото, че само Джинджър ме разбира в тая къща. Просто си представям какво ти е.  Hug Hug Hug Hug Hug

# 724
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен!
Мая  Hug всичко ще бъде наред!!!
Аз да ви разкажа за моя вчерашен ден!Бях на преглед,бебо е вече 2,64см има си сърчице и голяма главичка с малки крайничета,и мърда като че е на дискотека,заведоха ме но ЖК,мериха ме,още с влезането доки забеляза че имам извънредно голям корем,качила съм -3 кила Embarassedмериха ми и таза,оказа се че си е тесен и най добре секцио до раждам,взиха ми кръв,урина ще се обадя след малко да ми кажат резултат.На 18.12 съм на преглед и БХС......
На прибиране валеше силен дъжд и колата ни поднесе,та се обърнахме с брат ми на таван,немого да ви опиша колко се уплашихме,особено брат ми се притесни за мен......Слава Богу нищо ни няма на нас,само стреса и притесненията,сега се опитвам да не го мисля,а да се радвам че сме живи и здрави,но като се сетя какво можеше да стане и настръхвам!!!1

# 725
  • Мнения: 61
Таничка, аз не мисля да купувам. Миналата година си купих нова прахосмукачка. Предпочитам да чистя ръчно, точно заради космите на животните. А и става голям купон. Кучето гони прахосмукачката и я хапе, а котарака гони парцала. И на мен ми е приятно, поне засега. Пък и чистя само в неделя. Пролетта го правя по често защото Кара си хвърля зимната козина. Целия апартамент (сигурно е колкото вашия - 2 спални, много голям хол с трапезария, кухня, мокро, баня, тоалетна) ми отнема 2 - 3 часа когато не задълбавам в нещо. Смея да твърдя че е доста чистичко.
А на мен ми е топло само през нощта. През деня умирам от студ и е така откакто отслабнах рязко - метаболизма ми нещо се обърка.

# 726
  • Мнения: 115
За топлото мене вкъщи все ми е студено и все дъня парното на макс, но легнали си почвам да пуфтя.  Crazy

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Rosi, предполагам апартаментите са ни идентични Simple Smile

Иначе какво имаш предвид под ръчно, аз и с Рейнбоуа чистя ръчно Simple Smile Само дето няма кой да ми хапе кабела хахахаххаха  Laughing Laughing Laughing

# 728
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
deini, добре, че е нямало пострадали  Hug Честито сърчице и голямо бебе  Simple Smile

Аз пък вчера се разревах на реклама на бонбони Мерси - за една баба, която я оставят с внучето докато майката и бащата са навън и като се прибират и бабата заспала при внучето.  Cry Crazy

Аз на тази реклама рева винаги. По принцип см чувствителна и пускам сълзи и на детски филмчета  Embarassed Мъж ми само вика на детето: Марти, погледни майка ти, пак циври  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 115
Мале, Дейни, пак че нищо ви няма.  Hug След хубавите новини си се стреснала бая. 

# 730
  • Мнения: 28
 Момичета здравейте,тази седмица преживях най - големия си кошмар,ама ще го разкажа на две на три само. В понеделник бях на преглед при гинеколожката....пули се пули се тая жена и вика ....ембрион няма,жълтъчен мехур няма....това е кухо яйце  #Crazy #Crazy Оттам марш в Шейново....същата констатация...е разревах се по някое време,не ми издържаха нервите.... И лекарката милата се видя в чудо...и ми вика как нямало страшно,не е единствен случай и т.н. Успокоява ме жената...ама ефект нямаше. И ми каза в петък сутрин за планов кюртаж. Отивам днес сутринта,неспала,неяла и полунеадекватно състояние и едно младо докторче ще ме гледа на ехограф контролно. И по едно време се облещи и вика....абе какъв кюртаж момичето си има и ембрион,че даже и сърдечна дейност...тука се разревах отново. Установи се че просто съм забременяла по-късно ама какво изживях тая седмица само аз си знам. Няма да се връщам назад да ви чета,че много сте изписали,надявам се да няма лоши новини и всички да сте добре. Сега с голям кеф ще си сложа лентичка  Hug Hug Hug

# 731
  • София
  • Мнения: 377
Дейни, голям късмет. Браво, Господ е бил с вас. Отиди на църква да запалиш свещичка.


portokalcho  smile3525

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 12:13 от *ВЕСЕЛА*

# 732
  • Мнения: 115
Портоколчо, миличка.  Hug Слагай лентичката с кеф.  Hug

# 733
  • Мнения: 61
Ами аз си представям че този Рейнбоу е робот за почистване. Иначе защо ще струва толкова много ако ти пак обикаляш с него  newsm12. Ще видя в нета за какво говориш.
deini, честити ти резултати от прегледа. Ама на мен бебчето ти ми се струва малко голямо за 9 г.с.. Аз съм един ден пред теб, а на 21.11 моето беше 12.4 и си отговаряше точно. Моята ФМ и БХС са на 21.12 и тогава съм точно на 12 г.с. и 1 ден. Явно при теб се развива напред

# 734
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте и от мен  Hug
Връщам се от доки с хубави новини  newsm44 newsm44 newsm44 имаме си сърчице и отговаряме на 8г.с. и 4дни на едната снимка, измерено от главата до дупето (така мисля) а на другата 8г.с. и 6дни измерени от главата до опашката... не знам дали ви го обясних, че съм много развълнувана  newsm44 после ще ви дам инфо за размера, катро видя кое точно е размера, че от толкова вълнение и въпроси, съвсем забравих да го питам колко см е  Laughing мисля, че ме разбирате, връщам се да ви чета
Поправям се на едната снимка пише 1.69 на другата 1.92см Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт