Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 36 140
Може ли да ми препоръчате добро и изгодно масло от вечерна иглика от сайта?
Благодаря  bouquet
Напр. това:  1300мг- 60 капс.  $8.70
или това:   1300мг - 120 капс. - $14.28
 и Source Naturals, Mega Primrose, 60 Softgels   но много бързо се изчерпва и трябва да се следи постоянно. /1350мг -60 капс. -  $7.83/
 



Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919     Безплатна доставка за суми над 40$

# 16
  • Мнения: 1 095
Мерси за новата тема, Пинко!  Hug
Да не ви изгубя Simple Smile И аз пуснах поръчка с 10% намаление, май рекламен трик ще излезе цялата работа Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 36 140
........... И аз пуснах поръчка с 10% намаление, май рекламен трик ще излезе цялата работа Wink

Защо рекламен трик?! - вече 2 години ги тормозим за Черния петък Simple Smile  /ето че вече има- макар и Зелен /
Както и за намаления и бонуси, когато се пускат почъчки от мобилни тел.




Код за 10$ при Първа поръчка:    YUL919    Безплатна доставка за суми над 40$

# 18
  • Мнения: 1 095
........... И аз пуснах поръчка с 10% намаление, май рекламен трик ще излезе цялата работа Wink

Защо рекламен трик?! - вече 2 години ги тормозим за Черния петък Simple Smile  /ето че вече има- макар и Зелен /
Както и за намаления и бонуси, когато се пускат почъчки от мобилни тел.


Това е мое мнение! Така смятам !  Peace

# 19
  • Мнения: 186
Сега чета за тези 10% намаление.
А за нов клиент дали ще станат 10% + още 10% как мислите?
На мъжа ми му смениха СС и се изкушавам да направя нова регистрация.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 278
Сега чета за тези 10% намаление.
А за нов клиент дали ще станат 10% + още 10% как мислите?
На мъжа ми му смениха СС и се изкушавам да направя нова регистрация.

Ако имаш предвид 10$ за първа поръчка и 10% върху останалата сума - според мен, няма проблем  Peace

Код за 10$ отстъпка при първа поръчка: VIM502

# 21
  • Мнения: 186
Mда, това се чудех и ще пробвам. Това си е зарибяване, хора, нямах намерение да поръчвам сега  Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 237
Вместо запис-някой може ли да препоръча хидратиращ шампоан за чувст. скалп?

# 23
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Пинки, благодаря за темата Hug

С последния пакет получих този ексфолиант. Като за начало съм много доволна, добре изчиства лицето, не изсушава кожата.

# 24
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Търся препоръка за детски шампоан.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
Темата ми е доста полезна !
М/у другото , това нали е 40-та тема, не трябва ли и в заглавието да е така ?

# 26
  • Мнения: 4 202
Похвалвам този лосион, за ръце го използвам аз. Много добре хидратира и бързо попива, без аромат е, което за мен е плюс. Има и по-големи опаковки от същата серия, които са доста изгодни  Peace

За водораслите имам един въпрос. Мъжът ми започна да пие комбинацията от 3 вида водорасли, която най-често се препоръчва тук. След определен от приема на водорасли трябва ли да се правят паузи?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 326
red shoe, няма нужда от паузи, това си е храна...по скоро трябва да се внимава в началото, да се започне с по-малки дози, които постепенно да се увеличават.



Код за отстъпка при първа поръчка:    LAV475

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте,
сигурно доста хора са задавали този въпрос и моля да ме извините за неудобството, че ще го задам пак Simple Smile

Днес ми пристигна известие от БЪЛГАРСКИ ПОЩИ и по точно "Разменна пощенска станция при Митница - София"
В Известието пише:
Моля явете се в пощенската станция на гише 13 да получите колетна пратка от САЩ с тегло 1,758кг
за което следва да платите:
1. Цена за пощенска услуга - 3,50лв
2. ДДС - ...........
3. Мито - ...........
4. Приложено е писмо от митница софия
И на четирите има отметка, но само на първото пише сумата , на другите стои празно.

За съжаление не пише за коя поръчка става дума, аз имам две , една от 6.11 - 42$ и една от 8.11 - 60$, това което разбрах е, че трябва да попълня бланката, която ми дадоха на гърба и да разпечатам информацията от emaila на iHerb (той е на английски обаче ?!?) и да отида на ул "Веслец" N84.
Това ли е всичко, ако греша някъде моля поправете ме, ще плащам ли ДДС след като не е обявена стойноста на бележката и от Веслец ли ще ми дадат пратката или трябва да ходя до пощенския клон по местожителство ?

Благодаря,
Поздрави

# 29
  • София
  • Мнения: 1 326
Отиваш на митницата с попълнено на гърба известие, носиш си разпечатка от плащането в iHerb (на англиски) и лична карта. За тези пратки ще платиш само ДДС+3.50 лв пощенска такса. Носи си разпечатки на плащането и на двете поръчки щом не е ясно коя е пристигнала.




Код за отстъпка при първа поръчка:    LAV475

Общи условия

Активация на акаунт