Бяла зима е дошла, със снежец играят МАЙските деца! - Тема 21

  • 35 915
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • До морето :)
  • Мнения: 328
ЗА НЕПИШЕЩИТЕ ТУК, НО РЕДОВНИТЕ В SKYPE, ОФИЦИАЛНО СЪМ ВИ СЪРДИТА, ЧЕ НИ ПРЕНЕБРЕГВАТЕ! И НЕ СЕ ОПРАВДАВАЙТЕ, ЧЕ НЯМАТЕ ВРЕМЕ!
Поне сложете една снимка от срещата вчера! Crossing Arms Crossing Arms

# 676
  • Мнения: 111
Искам специално да почерпя за моето помъдряване!





И тихичко да се оплача,че Мариела се събуди в Т ,хрема,кихане и малко кашлица Sad

Аз давам кисело мляко да яде когато иска,АМ спрях на 11 м.

Торти,принцеси,браво Тони,аз и толкова немога.Много добре си се справила.

Гърнето,Мариела днес искаше да я  събуя да седне,висяла е 10-тина мин и нищо......ще чакам аз.

За детскити иззмислици и лъжи....може би сега се опитват..и навика трябва да се спре.

Снимки от Софийската среща чакам и аз....да мога да завиждам тайно.....ама май много са пийнали,че никой няма на линия!

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 15:53 от danaq_lv

# 677
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Даная, Честит рожден ден, от здраве и любов да не се отървеш!!!


Toni, тортата изглежда повече от прилично  bouquet. Много ми харесаха цветенцата, моите все едни такова сплескани ги издокарвам Confused. Сподели, когато имаш време, каква е вътре, пак ли вита торта прави?
Буболече, не си давай зор с пампито, когато е готова сама ще ти покаже Hug

Че се присетих покрай въпроса на Деси за киселото мляко, тук след годинка на детето препоръчват спиране на АМ и даване на пълномаслено прясно мляко, което пък от своя страна след втората годинка да бъде заменено с нискомаслено такова Shocked

Да се оплача че от днес и при нас е студ, навън е 5 градуса и днес го писах дъждовен и ме домързя да излизаме в парка. Слънцето е силно, но духа един пронизззззззващ вятър, не си е работа cold cold

Мариети разписвала ли се из фейса, мисля я с тая нейна свъкърва Confused.

ПП Последно да кажа че Априлките са по зле и от нас в писането, сега видях че темата им е започната миналата година по това време............... това не значи и малкото пишещи да се откажат да списват Naughty

# 678
  • Мнения: 331
Бубето веднага да идва да дава отчет от круиза!  Crossing Arms

При нас - едно и също, Филип извършва милиарди бели и всичко си е нормално  Laughing

Спи при мен в леглото, Кекса е мираж, аз дебелея и грозотея  ooooh!

И не видях нито една снимка от кръчмата в петък!!!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 679
  • Мнения: 660
Ох, че хубава почерпка...а, честито и тук!   bouquet

Лила, стига си говорила глупости...и снимки от срещата и аз искам. Naughty

Нанди, вътре е някакъв пандишпан с крем с маскарпоне и сметана. Ето и един разрез за теб! Wink
Скрит текст:

А сега да ви почерпя, че днес пък Рая става на 4...та това е първата и малка тортичка за празнуването вкъщи, а голямата с Мини и принцесата ще я покажа на 20-ти, когато ще е големият купон в детски център. Sunglasses

# 680
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001

Честит рожден ден на Рая!!! Да расте здрава и щастлива, да бъде все така добра помощничка на мама!!! Весел празник!

Тони, маскарпонето с квасена или бита сметана го смеси? Това Овне ли е или Теле?

Хоупи, туий с кекса не е добре Naughty. Всеизвестно е че спим с двете г-ци на спалнята, Моник е продукт на кексване, въпреки присъствието на Соник, в крайна сметка у дома дивани бол Embarassed

# 681
  • Мнения: 331
Нанди, че не е хубаво - няма две мнения! Не се и обяснявам, само казвам, че детето ми заспива в 11.30, а аз в 10 съм в безсъзнание (ставам в 7 и се прибирам в 7-8) от умора, та така  Tired

# 682
  • Мнения: 30
Честит рожден ден Тони, да си здрава и обичана! Много щастие, късмет и любов! newsm59
Честит рожден ден Даная! Много здраве, щастие и спокойствие! nbirthday
Хоупи, май сме на едно дередже, лошото е, че и работата не мога да си свърша като хората, би трябвало да работя вечер на компа, когато малчо заспи..
Нанди, аз имам някакви стомашни неразположения напоследък, има -няма повече от година, затова ям само няколко неща сега, за такава диета става въпрос..

Последна редакция: чт, 21 фев 2013, 10:19 от *milly*

# 683
  • Мнения: 660
Благодаря за пожелнията!  bouquet

Тони, маскарпонето с квасена или бита сметана го смеси? Това Овне ли е или Теле?

Не, с течна сметана го правих..бие се до сгъстяване и прибавяне на захар, накрая слагам маскарпонето с дървена бъркалка и леко размесвам. Peace

А на Рая тортата я правих с крем брюле и стана фантастична!

Последна редакция: вт, 19 фев 2013, 19:14 от Tony_st

# 684
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Лече....който търси - намира Mr. Green
Не се сърди...по тази причина аз трябва да се сърдя на тези дето пишат тук а там никакви Mr. Green
Нямам много, много време .Станаха малко неприятни семейни случки...та трябваше реформация бърза на място да се направи. Семейна съм още де Mr. Green не ме е напуснал сержа...още съм Георгиева...и децата са живи - не са затрити Joy
Тотала - само аз и сержа май сме на крака та живея вече в курортното селище...не града и се връщам на работа....че в офиса остана само чистачката Tired
В скайп-а пиша повече защото там не ми се налага да чета - съжалявам...и на мен ми е мъчно. То с душката едва снощи успяхме да се чуем от сто години - и тя е жива и Венци също де Mr. Green за ММ-то е под съмнение Joy
Големи красоти видях аз из темата...много ви обичам  Hug
На срещата беше супер - не знам поради каква причина но имам само една снимка...другите 4-5 черни..не знам защо. ЯВно сте толкова прекрасни, че засенчихте и Никона ми бе....красотници такива Hug

# 685
  • Мнения: 30
Пропуснах да честитя на Рая! Да е здрава и игрива, много да се разбира с Нико!
Брюле ми звучи много вкусно. Аз пък не мога да уцеля на тирамису напоследък. Преди време размятахте рецепти тук, ама честно казано май не съм по правенето на торти. Аз и по хапването им не бях, докато не се започна с това празнуване на месечинки. Grinning
Хера, не те разбрах много, но сигурно защото не знам предисторията:)
Нелка, дано следващият път е успешен. То и аз пролетно време ще пробвам по-настоятелно. Трябва да съм си вкъщи за повече време.
Ние бяхме на басейн, Гого едвам го изкарахме от него, много му хареса. Ама нещо много забързано ми започва седмицата...Сега трябва да наваксам.

# 686
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359

Хера, не те разбрах много, но сигурно защото не знам предисторията:)
Който чел-чел..изтрих поясненията

Последна редакция: вт, 19 фев 2013, 16:58 от Хера

# 687
  • Мнения: 451
...влизам да ви уважа подобаващо,а и вие мен  Mr. Green

бреййй,таквоЗ чудо не ме беше спохождало - не ми се пише,не ми се чете...явно трябва да последвам примера на душката със скайп,щом там не се чете Mr. Green Joy

първо,да не забравя да отразя красотите,които сте размятали наляво-надясно Naughty надявам се и празниците да са ви били толкова хубави,колкото почерпките Sunglasses
Тони,специално към теб - мадамата ти не е чак толкова лоша,просто е несъразмерна Winkтортата на Рая е чудесна Peace Шени,твоята красота за какво и кого я гласиш (и ти ли си отглеждаш водолей У къщата) Thinking чакам снимков мат`риал,за да оценя обективно,щото такова скромничене при мен не минава Wink

ППП глейте са, кат никой не пише, нема ко да коментирам и ми се скъсиха постовете, не може така  Crossing Arms Crossing Arms Naughty Crossing Arms

продължаваш да мрънкаш  Mr. Green  Joy

уффф,кат ви слушам рИвете,че вашите говорили в 3л.,аз кво да кажа кат моя в първо не ще да проговаря Mr. Green след малко ще премина на теЗ неща,сега да ви довърша вас Naughty

за гърнетата - браво!!! аз дори не съм го пробвала още като хората,мързи ме Crossing Arms

ПП Последно да кажа че Априлките са по зле и от нас в писането, сега видях че темата им е започната миналата година по това време............... това не значи и малкото пишещи да се откажат да списват Naughty

...и пак  Mr. Green hahaha

сЯ,чЕкайте да видя откъде да започна с проклетията,която ме е налегнала от известно време - като за начало щях да пукна преди 2 седмици,вече виждах фаталния край и не знаех кво да правя,щото както винаги в такива усилни моменти бях сама с детето Whistling главоболие,световъртеж,изтръпване на ръцете,сърцебиене - инсулта или инфаркта в кърпа ми бяха вързани,ама явно не ми е било ред,щото след 3-4 дни част от симптомите отшумяха и остана само проклетото главоболие.
междувременно ММ се тръшна от зверски грип и единствената ми мисъл беше как да го отстраня от домът си Crossing Arms все още е в болнични,но поне мърда Mr. Green
В. от месец и половина вече е с неизяснена кашлица,която един ден почти липсва,а на следващия е като зла прокоба цял ден Twisted Evil
майка ми получи някво възпаление на венците и беше нещо страшно ooooh!
баща ми пропадна в една шахта и за една бройка оцеля само с натъртвания и зверски синини Whistling
и като за финал - в най-скоро време може да се наложи да опъваме катинарите на фирмата,щото не върви Mr. Green Mr. Green Mr. Green


дребните ежедневни гадорийки,които ми се случват освен всичко гореизброено,нЕма смисъл да ги споменавам Mr. Green

освен това имам леки притеснения(пак,отново и за кой ли път Mr. Green) с В. - абе само ние ли нямаме никакво развитие в последно време Crossing Arms на нищо не иска да се учи това дете,в говоренето започнахме да изоставаме доста, не си е играл с нещо сам сигурно от два месеца и повече,постоянно иска внимание,постоянно кривее и се сърди,постоянно мрънка и се тръшка,постоянно ме влачи нанякъде и той не знае накъде и филма е просто уникален Twisted Evil
абе уж знае някви думи,но нито прави изречения,нито пък виждам някакъв шанс в близко време да проговори като мен например Mr. Green
започна да реве от банята като полудял,незнайно защо Whistling
вечер започна да заспива по-трудно и по-късно,обедният му сън съвсем се съкрати,което е ясно,че моето лично време се движи в същата посока Crossing Arms
с две думи по 24 часа съм обсебена от това дете  ooooh!
не ми е ясно кога ще мога да го изгоня от спалнята си за да мога да легна да спя с мъжът си най-накрая,не ми е ясно кога ще се учим на гърне,не ми е ясно кога изобщо ще настигаме връстниците си Mr. Green

всичко това го казвам по повод снимки и клипове,които качвате У фейса,така че да не чувам злостни атаки по мой адрес  Naughty аз дори не мога да го снимам като хората,щото види ли ме с телефона или фотото се започва едно мучене и посягане за съответното устройство,все едно ще го линчувам с него Close

мога да се оплаквам до 49-50 страница и пак нЕма ми стигне мЕстото,но ще спирам до тук Whistling

по повод моето главоболие вчера отивам до личната за направление за ендокринолог.след почти двучасово чакане тя се опитва да ме отпрати с думите,че няма направления,няма лимити и разни други щуротии.наложи се да си повишим леко тон(аз Mr. Green)и накрая се оказах с направление за гинеколог(аз валат трудно се оставям).
в крайна сметка защо плащаме ние здравни осигуровки,питам аз и отговор не искам Mr. Green в повече от 50% от случаите когато съм пускала изследвания,или са ми се налагали някакви по-специални прегледи, съм ходила на частно,е,за кво говорим тогава Twisted Evil
вие имате ли такива проблеми с вашите лични лекари?искам да разбера навсякъде ли е така,или моята се опитва да скатава Mr. Green

обяснете ми следното нещо - от близо две седмици съм с ужасно главоболие и редица други съмнителни симптоми,тя ми казва,че няма направление,след два дни аз се трупясвам и виновни няма,нали така!!! масов геноцид - отвсякъде и по всяко време Twisted Evil

душе,дано се оправят нещата и при вас  Hug много ти се насъбра и на теб  ooooh! а как ще ми липсваш в СЗ да миткаме заедно по улиците....свърши ни рахата... Heart Eyes

абе нещо заралийки хич ни няма в последно време - аз,душката,Мариета ooooh! да не сте ни завидели  Mr. Green

бтв,като заговорих на тази тема,това е другото нещо,което ме притеснява много - има голяма вероятност В. да го вземат на ясла чак септември,което за мен ще е пълен кошмар - това означава,че съвсем ще изпусна фирмата ,няма да мога да започна друга работа ако се наложи и ще трябва да стоя вкъщи и да полудявам още 7-8 месеца Crazy
защо лошотията винаги се стоварва с каруцата,не знам  Crossing Arms


Галке
,по-добре ли сте вече Whistling Мариелката май доста взе да боледува напоследък....

Мили,хубаво си го решила за Банско Peace дано си починете добре  Hug

Бубата
кога се завръща от круиза?

Нелке,тебе пък все ще те питам - как си бе душицо златна,добре ли си бременееш,имаш ли някви неразположения,Ели знае ли че ще има компания и знае ли се каква ще е тя тоЗ път Wink

Нандьо,пусни нЕкоя снимка на Моник,че да ми оправиш малко настроението Sunglasses (не знам що,но твоите снимки винаги ме зареждат много положително Naughty...абе всъщност може и да знам Mr. Green)

а за софийската среща - ни коментар видях,ни снимка като хората Mr. Green и аз съм сърдита тогава  Crossing Arms

п.п.айде почвайте да пишете - ваканцията се отменя до следващо нареждане Naughty Mr. Green










# 688
  • Мнения: 331
Херич,  Hug Hug Hug Hug Hug за теб и стискам палци да се наредят нещата при вас!  Praynig Praynig Praynig

# 689
  • Мнения: 451
Херич,  Hug Hug Hug Hug Hug за теб и стискам палци да се наредят нещата при вас!  Praynig Praynig Praynig

уууу,след цялата ода,която написах не можа ли да ти се откъсне една прегръдка и за мен  Mr. Green  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт