Пазаруване от miniprix.bg - 10

  • 44 989
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 785
Оххх не мога : модни пуловери,must-have за тази зима Shocked doh hahaha
Няма такава реклама хахахах Joy

# 496
  • София
  • Мнения: 504
О да, за мен определено са must-have, че все по-зиморничава ставам...
Ама няма да са техните! Laughing


Офф - Моля ви се, кажете къде да си намеря пуловер със снежинки, еленчета, нещо от този сорт, много искам, а все ми е студено и не ми се обикаля по магазини Blush

# 497
  • Мнения: 10
На запитването ми, защо аджеба, след като вече имат 40лв. мин. сума за без доставка и аз съм си направила 2 поръчки,всяка с над 40лв.,  са ми обединени и съответно в едната има партньорски продукт, ми отговарят, че аз трябва всеки път в поръчките си да слагам коментар да не ми се обединяват. Плюс това, срока започвал да тече от най-новата поръчка. Т.е първата ми поръчка е от 19-ти и в нея нямам партньорски продукт, а втората ми е от 21-ви. Срока ми за поръчка с партньорски продукт е 13 дни и било съвсем нормално още да не я получа. Ама тя даже не е и фактурирана.
Най-много ме дразнят с тези си заучени отговори, независимо какво ги питаш  Stop

# 498
  • Мнения: 466
И аз така, поръчка от 20.11 с партньорски продукт, приета от оператор стои до ден днешен, както такава от 27.11 и 02.12, най -вероятно ще ми ги треснат на едно плащане и това май ще е последното ми пазаруване или поне такова скоро няма да правя, пък и цените им вече са  ooooh!, разчистиха парцалите с розовия петък и кой като тях  Whistling, изгодни дрехи и обувки има и по-други сайтове, много им здраве  Mr. Green

# 499
  • Мнения: 41
1 седмица ми стои върната пратката в офиса на Спиди-Русе,тези защо не ги вземат?

При мен, smile3507 една поръчка от 27ноември е In delivery, и все още я няма.Напълно са изтрещели покрай "намаленията". newsm65

# 500
  • Мнения: 1 855
И моята върната пратка седи една седмица непотърсена и се наложи преди малко пак да си разменяме емейли,като този път бях малко по-остра от обикновено Mr. GreenУвериха ме,че днес ще си приберат пратката и другата седмица ще имам пари по сметката,което обаче не значи нищо,както всички знаем.

# 501
  • Мнения: 142
Много ме ядосаха и мен  Confused. В петък, миналата седмица, поръчах едни обувки, като бях почти убедена, че днес или утре ще пристигнат, тъй като ми трябват за петък вечер. Да, ама не! Още нямам фактура, а на въпросите ми във ФБ отговарят глупаво.

# 502
  • Sofia
  • Мнения: 4 506
Много ме ядосаха и мен  Confused. В петък, миналата седмица, поръчах едни обувки, като бях почти убедена, че днес или утре ще пристигнат, тъй като ми трябват за петък вечер. Да, ама не! Още нямам фактура, а на въпросите ми във ФБ отговарят глупаво.

E, не може да разчиташ на това, да дойдат до петък. Много рядко идват толкова бързо и обикновено в събота даже  Rolling Eyes

# 503
  • Мнения: 142
Ами останала съм с впечатление, че поръчки, направени през уикенда, пристигат в сряда или четвъртък  Confused. Нищо де, пак си ме дразнят минитата  Grinning.

# 504
  • Мнения: 3 372
Аз пък се дразня, че им върнах дефектните ботуши, на 30.11 са били в Русе и още са си там... Няма ли да пращат скоро нещо, че да си вземат върнатите неща

# 505
  • Мнения: 4
Момичета, мислите ли, че този портфейл http://www.miniprix.bg/produkt/1018825/ може да мине за мъжки ?  Laughing

Последна редакция: ср, 05 дек 2012, 21:09 от r0xy

# 506
  • Мнения: 327
Момичета, мислите ли, че този портфейл http://www.miniprix.bg/produkt/1018825/ може да мине за мъжки ?  Laughing
Може и да мине за мъжки,но трябва много да мразиш мъжа,на когото ще го подариш.Изкуствена кожа,лоша изработка.От китайските магазини за 5 лв.ще му вземеш много по-хубав,дори опакован луксозно в кутийка със сатен Wink Wink!

# 507
  • Варна
  • Мнения: 1 112
И моята върната пратка седи една седмица непотърсена и се наложи преди малко пак да си разменяме емейли,като този път бях малко по-остра от обикновено Mr. GreenУвериха ме,че днес ще си приберат пратката и другата седмица ще имам пари по сметката,което обаче не значи нищо,както всички знаем.
И моята от предната седмица си виси в Русе. Няма промяна в проследяването за днес. Все си е в Русе. При теб?

# 508
  • Plovdiv
  • Мнения: 26

Ако някой си търси Pataugas 38 номер да пише?

# 509
  • Мнения: 1 115
Момичета, напоследък да сте получавали от ски екипчетата?

Моята поръчка от Пернишкото намаление от 24.11. си виси приета от оператор и това си е...
Знам, че се бави заради ски екипа, но все пак почва да ми се струва прекалено.  Rolling Eyes
Моята е от 19 със ски-екипа и уж щях да я получа до края на миналата седмица,вчера ми писаха ,че до края на тази,но още нямам ПДФ.

Общи условия

Активация на акаунт