Пазаруване от miniprix.bg - 10

  • 44 874
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • при моите любими
  • Мнения: 2 541
Кажете какво ще има утре на намаленията. Изникнаха ми няколко подаръка, които мога да запълня с нещо изпробвано вече от сайта.  Peace  Иначе май не бих рискувала с нещо ново.

# 166
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Elia  #Crazy много лъскаво това панталонче,ще събираш погледи на новогодишната нощ  Peace

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 458
Хахахах *лаленце* ако имаше и същото потниче да си направя кмплектче  Laughing ама ще дебна няма начин,ще съм като диско свтеща топка:)

# 168
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Ще ти намерим и потниче,лично ще дебна да ти намеря едно да стане комлектче  Peace Joy скица такава  Joy

# 169
  • софия
  • Мнения: 25 622
ииииии.... Прикс-а днес са решили да ни зарадват с неочаквани намаления  Mr. Green. "Никога" не са правили на:

-20% пуловери - 12-13 ч.
-20% детски артикули - 15-16 ч.
-20% дамски блузи - 20-21 ч.

Оказва се, че ми пращат намаленията на мейл, който явно и него съм регистрирала Crazy, но, по принцип, проверявам рядко.

# 170
  • Мнения: 3 372
Поръчката ми от събота вече е с PDF Crazy Значи утре или вдругиден може да е при мен Peace
Обаче другата от 20.11 още няма движение, това е сигурно заради пуловерчето от 0.40лв Mr. Green

# 171
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен най-после ми подготвиха за изпращане поръчката от 16-ти, със скиорските екипчета. Rolling Eyes

# 172
  • Sofia
  • Мнения: 4 428
На мен най-после ми подготвиха за изпращане поръчката от 16-ти, със скиорските екипчета. Rolling Eyes

Ей, ще споделиш  Peace
И моите Пернишки са вече с ПДФ, а една от петък е при оператор  Peace

# 173
  • Варна
  • Мнения: 357
Еее, ще си ги получите преди да е паднал снега Laughing
Хиля се аз, ама да видим моето кога ще го пратят Whistling
chockolina, и аз ще чакам да кажеш как са.

# 174
  • Мнения: 463
Аз пък им се чудя на намаленията, бива ли на толкова изчерпани от номера и разнообразие артикули да пуснеш намаления, то това и за ликвидация не е , що се излагат толкова и на редовна цена, да искам да купя, от към пуловери нищо интересно Naughty

# 175
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ще споделя непременно. Peace

Получих PDF и за поръчката си от 23-ти, много мразя така да ги мотаят, мотаят, пък накрая да ги изпратят накуп... Все едно човек е длъжен винаги да има в себе си сума ти пари, за да им плаща поръчките наведнъж. Close

# 176
  • Мнения: 36 034
и аз имам пдф - липсва ми една тениска /щерката много я искаше/ - не беше в намаленията, на редова цена я поръчах и не съм очаквала точно нея да не получа  Rolling Eyes

# 177
  • София
  • Мнения: 2 799
Обаче другата от 20.11 още няма движение, това е сигурно заради пуловерчето от 0.40лв Mr. Green

И моята е от същата дата, със същото пуловерче ... никакво движение, ама дали заради пуловерчето или заради ски екипчето ...

# 178
  • Мнения: 1 685
Какво ще рече, че е в ПДФ формат?Когато пише, че поръчката е "приета", "обединена" или нещо си друго и артикулите излизат само като детайли, значи все още не е изпратена, така ли?И мога ли в този случай да добавям спокойно продукти без да се притеснявам, че ще ми начислят допълнителна доставка?

# 179
  • Мнения: 3 372
Обаче другата от 20.11 още няма движение, това е сигурно заради пуловерчето от 0.40лв Mr. Green

И моята е от същата дата, със същото пуловерче ... никакво движение, ама дали заради пуловерчето или заради ски екипчето ...

Вече имам PDF Party Ще го дадат за 0.40лв Joy Направо не мога да повярвам

Карамелена, когато ти пише, че поръчката е Verified значи се подготвя за изпращане, когато стане In delivery e пратена и на следващия ден или по-следващия я получаваш Peace

Общи условия

Активация на акаунт