Нашите кухни - тема 47

  • 93 696
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 655
fever
Благодаря  Hug
Аз определено се интересувам само от цветно стъкло, т.е. без изображение на стъклото Peace
Ще проверя и ако имам информация ще пиша.

# 736
  • хасково
  • Мнения: 290
Момичета дайте съвет за фурна за вграждане
в смисъл аз я имам но къде е по-удобно да бъде поставена
на долния ред шкафове , под котлони и ширм
или на ниво което не изисква навеждане !
ако не е на долен ред , тогава какво обикновено се слага под вградени двойка керамични котлони
аз мислех миялна там да мушна но майстора ми нещо не е съгласен с мен
купнята ми е стара просто за да намеря място на миялна ще претърпи промени !
и друго ме интересува ако фурната е високо , на височината на кухненския плот , а върху нея микровеле
не става ли много високо това микровеле , аз определено няма да виждам какво става в нея ?!
Че какво има против майстора ти? Аз също така ще ги слагам-под котлоните миялната машина.А фурната и микровълновата ще бъдат във висок шкаф във вариант МВ долу после фурната на височината на ръцете ми без да се навеждам,че ме мъчи дискова херния. И нагоре шкаф.


[/quote]

# 737
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравеите отново
купих си миялна машина , няма да я сложа под котлоните но въпреки това имам спешна нужда от помощ
чакам майстора или днес или утре да доиде да ми вгради машинката и взех решение и тъй ми влиза в къщата да си обновя кухнята правена преди 5 години
в момента корпуса на шкафовете долни и горни е бук манфал , а вратичките са зелен пастел
искам да сменя само зелените вратички което на практика ще даде нов облик на кухнята ми която е и дневна
http://sravnenie-mebelni-ploskosti.g-m.bg/index.php?fid=525& … ;t=1&ffid=365
мислите ли става като комбинация 
тези чертички много ми допадат Simple Smile))
но немога сама да реша
трябва да са еднакви и горе и долу , защото при положение че корпуса ми е бук , плота различен в бежовата гама , ако двата реда шкафове са от различна плоскост става голяма шарения
затова като че ли долен и горен ред с един цвят вратички ще е най добре нали ?
пода също е бук , ламинат !

# 738
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
То от бук-а няма нищо да се вижда (освен ако нямате видими страници, но според зависи от направата на шкафа и те могат да се сменят) или бъркам.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 448
Ами да
на долния ред няма да се вижда нищо от него  , нямам страници
но горе се вижда дъното на шкафовете
но в комбиация с плот и гръб
http://sravnenie-mebelni-ploskosti.g-m.bg/index.php?fid=84&d … ;t=1&ffid=525
много се чудя !

# 740
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ох, на мен нещо не ми се връзват двата вида плоскости. И двете имат дървесна нишка, но пък различна текстура. Хм, и аз не мога да определя точно, но не ми допада много. Този бук червеней ли или само от сайта така изглежда?
Плотът ще го сменяш ли, че не разбрах?

# 741
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Определено комбинацията не е добра  Peace

# 742
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Според мен не трябва да е с толкова ясно изразена структура материала, трябва да е някак... по-елегантно.
Лично мнение!  Peace

# 743
  • Варна
  • Мнения: 448
Не червенее незам защо в сайта така го дават но в действително е мноооооого светло кафевичък
ето снимка но от телефон
http://prikachi.com/images/404/5922404T.j
вижда се и ламината и кант от плота , искам само вратичките да сменя
какви да са ?

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 13:54 от Валети

# 744
# 745
  • Варна
  • Мнения: 448
Според мен не трябва да е с толкова ясно изразена структура материала, трябва да е някак... по-елегантно.
Лично мнение!  Peace

Ами аз приемам и лично мнение , само неискам да е вече цветно като зелено , синьо , орянжево
ит.н. знам само че искам нови вратички и имам броени часове за да реша , а немога
освен това ако сложа нещо ,,бяло , бежово ,, ще бледнее
стаята ми е много слънчева с големи прозорци , много е светла !

# 746
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
Избери нещо по-тъмно и контрастно, че да се различава от манфала (като нарочно).

# 747
  • Мнения: 2 786
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=705968.new#new

Заповядайте в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт