Въпрос до американките, защото вече ме побърка тая моя кожа

  • 1 547
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз от Aveda козметиката изобщо не съм доволна (за лице)...

Моята препоръка не беше за продуктите им, а за facial treatment-а в Aveda Institute, ако където живее го има.

Кейси, аз също съм чувала като Pumpal, че Cetaphil е много препоръчвана и добра марка за чувствителна кожа, но аз лично не съм го пробвала никога.


Да де, аз съм се изказала неправилно - и от facial-a не бях доволна, но както казах, може и козметичката да не е била свястна (само веднъж съм ходила).

Ще се разпиша и аз под Cetaphil - чувала съм да го хвалят, не съм го пробвала.

# 16
  • Мнения: 4 390
Защо не опиташ BIOTHERM?
/аз използвам Hydra-DetOx exfoliating clarifying/
Имам чувствителна кожа и съм много доволна.
Пъпки не съм имала, но кожата ми ставаше на ужасни червени петна от водата, а понякога имах участъци, които се лющеха и сърбяха. Close

Можеш да правиш компреси от ленено семе, както и да използваш розова или маточинна вода /вместо лосион/, а ако не можеш да намериш такива - отвара от зелен чай би свършила добра работа също.

# 17
  • Мнения: 2 257
Проблеми с кожата никога не съм имала и не използвам кремове, мазила и пудри, така че не мога да ти помогна, обаче редом с целия списък дето сега си пишеш, добави  и мноооооого вода! Наливай се с вода непрекъснато, Аquafina е най-вкусна, другите са бози....Това много помага на кожата, както сигурна съм, знаеш. Аз пък откак съм на тоя климат се родих - кожата ми е в потресаващо добра форма, в БГ леко изсъхваше и вечно ми бяха напукани устните примерно....Косата ми също расте ужасно бързо и стана по-лъскава и не цъфти хич - нещо, което ме влудяваше в БГ. Дали влагата не ти понася? newsm78

# 18
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
... кожата ми ставаше на ужасни червени петна от водата, а понякога имах участъци, които се лющеха и сърбяха. Close

И аз бях така с деколтето, почти ми мина, но има едно петно, което остана - червено, сухо и ме сърби - ужас. Чудя се - може от  водата  или въздуха да е.. newsm78




Ползвам  A-Derma Avoine Rhealba na DUCRAY, медицинска фр. козметика за чуствителна кожа-  имат всякакви кремове- за лице, тяло, лосиони и т.н. Не зная дали в USA се продават , но ако ги намериш определено ще ти помогнат. Успех !

http://www.dermaweb.com/dermato/ducray/ducray/home_d.htm

# 19
  • Мнения: 280
Аз също имах такива проблеми с лицето и първата година в САЩ опитах какво ли не ...
След това се записах за консултант на Мери Кей и почнах цялата им гама продукти - от почистващи лосиони, кремове, овлажнители до грим.

Според това което ме учиха козметиците там е добре да се ползва всичко на една марка, а не да смесвам различни ...поне при мен това работеше.

# 20
  • Мнения: 4 390
... кожата ми ставаше на ужасни червени петна от водата, а понякога имах участъци, които се лющеха и сърбяха. Close

И аз бях така с деколтето, почти ми мина, но има едно петно, което остана - червено, сухо и ме сърби - ужас. Чудя се - може от  водата  или въздуха да е.. newsm78

При мен се получаваше от водата. Ужасна беше. Понякога имах чувство, че ми гори лицето.

# 21
  • Мнения: 4 629
Кейси, освен кремовете, които ще си купуваш аз ти препоръчвам да ходиш в козметичен салон за facial. Няма да ти се оправи кожата от веднъж, но за 2-3 месеца резултатите ще са много добри  Peace

Общи условия

Активация на акаунт