Децата-сираци с увреждания от дома в София

  • 15 526
  • 199
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 249
офффф много ни стана дълъг списъка за разстрел #Cussing out #2gunfire
нямам думи ooooh!

# 91
  • sofia
  • Мнения: 7 477
офффф много ни стана дълъг списъка за разстрел #Cussing out #2gunfire
нямам думи ooooh!

това е,домът в Медвен и този,за който говорим са идентични,няма разлика в децата,управлението и перасонала!!!!!
Директора е този,който си организира грижите за децата и упрпавлението на дома.

# 92
офффф много ни стана дълъг списъка за разстрел #Cussing out #2gunfire
нямам думи ooooh!

# 93
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Тази сутрин говорихме с Агенция закрила на детето.Казаха как да процедираме при така създалата се ситуация.
Обсъдихме го с Бинито и ще паравим следното.Ще напишем молба-писмо към регионалното звено на Агенцията,в случая Кр.Село с копие до Централата.Молбата ще е за съдействие и изясняване на случая.
Ще го поемат в момента,в който го заведат в деловодството и се препрати като инфо към централата.Но ние ще пуснем и копие да централата.

Надявам се да не се бавят,въпреки че тези инстанции са бавнички.
Това е,друго и да искаме не можем да направим.

# 94
  • Мнения: 457
Утре имам среща в Агенцията за закрила на детето. За да се задвижат бързо нещата направо ще говорим на място и да не пускам за сега молба, каза г-жа Кирина. Тя много се заинтригува от случая и каза, че нещата трябва бързо да се решат. Така, че стискайте палци за утре.

# 95
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Утре имам среща в Агенцията за закрила на детето. За да се задвижат бързо нещата направо ще говорим на място и да не пускам за сега молба, каза г-жа Кирина. Тя много се заинтригува от случая и каза, че нещата трябва бързо да се решат. Така, че стискайте палци за утре.

в  централата или в Кр.Село ще ходиш.
Защото днес по телефона казаха непременна да има копие и до централата.мИСЪлТА мИ Е ,къде ще ходиш newsm78

# 96
  • Мнения: 457
На "Ами Буе"- не знам дали е център или "Красно село". Това е с/у хотел "Централ Форум" в Лагера.

# 97
  • sofia
  • Мнения: 7 477
На "Ами Буе"- не знам дали е център или "Красно село". Това е с/у хотел "Централ Форум" в Лагера.

Това е Соц.подпомагане и Закрила на детето район Кр.Село

но е задължително и на Средец да има инфо за случая.Така те коптролират Районните агенции.

# 98
  • Мнения: 457
Ще депозирам и молба тогава, утре като отида.

# 99
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ще депозирам и молба тогава, утре като отида.

ок,не за друго ,ама така се правело да няма злоупотреби

# 100
  • Мнения: 457
Днес ми се обадиха от Агенцията и ме помолиха да се видим утре около 12.00ч., защото директорката нямало да я има почти цял ден.

# 101
  • Мнения: 457
Нямам търпение да опиша какво стана!
Преди да отида в Агенцията, звъннах на Стоянова да чуя как върви случая с детето и дали са говорили с лекаря. Стоянова ми рече:" Ама, моля ви се, не ме притискайте! Ние като приключим с процедурите ще ви се обадим! И между другото нещата въобще не стоят животоспасяващи, както вие ги описвате." - ето това й бяха думите Shocked, аз й благодарих и затворих телефона. Изстрелях се към Агенцията. Там разговарях с директорката- г-жа Станчева. Жената много интелигентна и приятна. Изслуша ме, взе молбата и ми каза, че още днес, утре изпращат човек в дома да провери кой е настойника на детето/всяко дете имало настойник и това не било директорката, а роднина някакъв на детето или социален работник/- така ми каза Станчева. Каза, че ще вземат здравния картон на детето и ще видят всички прегледи и процедури. Като проучат нещата ще ми се обадят. Тя ми каза, че преди години е била началничка на тази Стоянова, но сега нищо не може да й направи, защото Стоянова сега била на подчинение на Общината. Това, което ще направят е да проверят случая и вече Общината ще й налага санкции, ако установи нарушение- нещо, в което вече никой не се съмнява че съществува.
После разбрах от един човек, че директорката на дома преди години е била гост на Кеворк Кеворкян във връзка с някакъв случай за малтретиране на деца в дома. Кеворкян я направил на 2стотинки, но тя после оправила нещата и се забравило за нея.
Казва се Росица Стоянова. Близка е с Фъкева, а самата Фъкева е от 100 години в Столична дирекция социални дейности. Двете лелки си ходили заедно в чужбина на разменни начала от разни програми на чуждестранни фондове и по програми за обмяна на опит. Та, двете затова се подкрепят една друга и ни мотаят като си прехвърлят топката ту в едната, ту в другата.
Със сестрата на Диди3 се чухме и се разбрахме вече категорично да пишем писма до ТВ и по-специално на Валя Ахчиева от К1. Ахчиева поне ще разнищи цялата история и ще се добере до истината. Аз само се опасявам тази Стоянова да покрие детето при проверките и да каже, че никога не е имало такова дете или наистина да се окаже, че ме е излъгала за съществуването на такова дете. Тогава ако е излъгала, няма да се спра докато не се махне от този дом или поне да стане санитар там, но не и да остане директор.
Сестрата на Диди3 даже вече е написала писмото до Ахчиева. Сега се надяваме да реагира много бързо.

# 102
  • sofia
  • Мнения: 7 477
майка им жална на тия двете Close

абе,дете не се покрива таку така,това да не е .........Дрисла #2gunfire

# 103
  • Мнения: 1 770
Господ всичко вижда и нищо не забравя.

# 104

Общи условия

Активация на акаунт